GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Hrvoje-Bj said:
znaci nije losa ha..cini mi se ok cijena..ako si ih imao par setova i bio zadovoljan onda moraju valjati..haha :D
Malo sam dodao u svoj prethodni post pa odluci. Ali u principu - da, ja sam bio jako zadovoljan sa tim gumama.
Dobre po suhom, dobre po mokrom, dobre po toplom, dobre po hladnom. Uvijek na preporucenom tlaku i prst u uho. Ali, u nicem najbolje (osim prije 10tak godina kad su u svojoj klasi bile zapravo najbolje, preciznije, najsvestranije)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
budem jos razmislio..imam naprijed jos dobru gumu ali mozda bi ju prodao pa uzmem ovaj komplet i gotovo.. i onda da vidim razliku naspram trkacih gp racer guma.. :mrgreen:
 
Moj dojam je da je Michelin pp puno tuplja guma od m7rr. Imao sam osjećaj da sam se borio sa motorom za ući u zavoj nasuprot m7rr i s20 kod kojih motor praktično sam pada u zavoj. Motor je puno upravljiviji na ove dvi druge gume. I max. kut nagiba je dosta manji na pp. A potrošnja na sve tri isti vrag. Nijedna preko 5000 km isključivo magistrale.. Barem meni.
 
offline said:
Moj dojam je da je Michelin pp puno tuplja guma od m7rr. Imao sam osjećaj da sam se borio sa motorom za ući u zavoj nasuprot m7rr i s20 kod kojih motor praktično sam pada u zavoj. Motor je puno upravljiviji na ove dvi druge gume.
m7rr nosam vozio al bi mogla biti iduca guma!!!
(y)
Al se slazem sa ovim,meni nije nesto najbolje se pokazala.
Par puta je bilo drz nedaj,dok sa Bridgestonom ne!!!
:mrgreen:
 
Hrvoje-Bj said:
budem jos razmislio..imam naprijed jos dobru gumu ali mozda bi ju prodao pa uzmem ovaj komplet i gotovo.. i onda da vidim razliku naspram trkacih gp racer guma.. :mrgreen:

Ako si trenutno na GP Raceru i voziš se dosta agresivno onda dobro razmisli vezano za Pilot Power. Kako ti je već rećeno PP je dobra sportska guma , povoljna, i to je sve, ništa manje i ništa više. Poanta je u tome da u kontekstu suhog i brže vožnje, razlika u kvaliteti između PP i GP racera je ogromna.
 
Kakva je situacija sa novom savom? Dojmovi,misljenja?
poslano s nokle
 
Bimba, zanima me tvoje mišljenje o D211 prednja S, a stražnja E za busu te eventualni tlakovi. Koja bi bila cijena? Unaprijed zahvaljujem.
 
sehrz said:
Kakva je situacija sa novom savom? Dojmovi,misljenja?
poslano s nokle

Nova Sava je stara Sava, odnosno sada Mitas Sport Force. Prvi model, serija, kako želiš, je imala jednu konstrukcijsku grešku koja je otklonjena i to je . To nije imalo nikakve veze sa performansama, koje se ostale iste. Razlika je u nazivu , što nova ima dodatak +.

Dakle, radi se o jednoj vrlo dobroj sportskoj gumi, dobro raspoređenih performasi i povoljne cijene.
 
THE BIG BLUE said:
Bimba, zanima me tvoje mišljenje o D211 prednja S, a stražnja E za busu te eventualni tlakovi. Koja bi bila cijena? Unaprijed zahvaljujem.

- 2570,00 kn set
- mišljenje, u principu pošto ne znam kako se voziš, ne mogu ti tu reći jeli ona dobra za tebe ili ne. Ako gledamo samo motor, može se busa lijepo vozit, ali baš da se iskoristi puni potencijal GP Racer-a, tu teško
- tlakovi, tu je GP specifičan i na cesti prednja će podnosit od 2,0 do 2,1 , zadnja od 1,6 do 2,8, a toćno koliko opet ovisi o tebi kako se voziš
 
Enigm@ said:
Jesu krenule akcije? Vidim da ni slovenci ništa nisu povoljniji....

I mene zanima isto... :wink:
 
Što se nas tiče ( Motobox ) ista je u tijeku. Međutim , u web shopu cijene nisu još ažurirane, upravo se radi na tome jer ne spuštamo cijene za jednaki postotak na sve artikle, nego popust ovisi o količinama koje imamo i datumima proizvodnje.

Popusti idu do 30% na normalne cijene, i odnose se na Metzeler i Pirelli gume sa lagera
Nadam se i dajemo sve od sebe da sve bude vidljivo u web shopu do kraja tjedna
U međuvremenu, može mi se u temi , ili putem pp-a poslat upit za gume koje su interesantne pa ću ja brzo dat cijene i modele koje možemo ponudit sa popustom
 
Mislio sam uzeti set Dunlopa Roadsmart 2 ali rekao si da neće bit u akciji. Što preporučaš kao zamjenu sa sličnim karakteristikama? Imam dosta mokre vožnje kroz godinu, sa Roadsmartom 2 sam bio zadovoljan u svim segmentima. Radi se o dimenzijama 120/70-17 i 160/60-17
Angel ST možda?
 
LemmyZD said:
Koliko su ti M7RR sa tim popustom (set) 120-180

Slovenci nude sa dostavom 247e
 
Sta bi te preporučili za gsx 1250 fa?? Sada imam zadnju pireli corsa red a prednju metzeler racetec RR koju sam uzeo rabljenu na Grobniku. Motor vozim cijele godine, svakodnevno radim 40 km ili više, međutim ne vozim brzo osim eventualno zaobilaznice cca 110-130 km/h. Ovu prednju sam stavio jer je podosta mekana i rečeno mi je da ima dobar grip, a treba mi i kad su temperature oko 0.

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk