GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

motorcycle-tyre-test-2016.jpg
 
Hvala bimba    (y)
Da ne bacam previše love,jer mi je i motor ionako iz kamenog doba  :mrgreen:, mislio sam da bi Mitas mogao valjati za moje potrebe,ali često čujem od ljudi da hoće pustiti..    :?
A šogor mi ih ima na svojoj cbr600f i kaže da mu na tom slabom motoriću ne pušta,ali vidio sam da mu je guma cijelim gaznim slojem zadnjih oko 4 cm do ruba neke čudne PLAVKASTE boje nakon brže cestovne vožnje...  :shock:
Slično kao disk kad poplavi od pregrijavanja...prvi put to vidim na gumi,jbt... :misli:

Kakogod...ne da mi se ulaziti u dubinske analize šta i kako (a vjerovatno koliko love,toliko mjuze  :wink:),već ću iskeširati više papirnate valute za M7RR ili RossoIII i nema brige..

Još da ove malo izmaltretiram,pa ti javim kad da mi pošalješ      (y) (y)




 
Pa slušaj , ako je bitna cijena, DRII je isto odlična guma a cijena ti je pristojna i sigurno za tvoje potrebe odličan izbor, ako gledamo omjer cijene i kavlitete možda i najbolji  (y)
 
bimba, imas li na stranici popis partnera za montazu guma, nisam to uspio naci?
treba mi neko u Vinkovci, Osijek ili Sl Brod
usluga bi trebala ukljucivati i skidanje kotaca i zamjenu gume
 
Pardon Goran
Osijek/Čepin
KRALJA TOMISLAVA 2/A
31431 ČEPIN
031/381-163
 
Bimba koliko su setovi za Versysa 650 (120/160)
Metzeler Z8 i Roadtec 01
Jel velika razlika i koliko osobine opravdavaju razliku?
Da li ima smisla staviti 01 na Versysa?
 
Bio sam prije par dana u Splitu, stavio sam Pirelli Angel ST, 1700kn i rečeno mi je da ništa bolje ne treba za versys. Z8 je 1900kn a 01 nisam pitao i rečeno mi da je bespotrebno.
 
bimba said:
Pardon Goran
Osijek/Čepin
KRALJA TOMISLAVA 2/A
31431 ČEPIN
031/381-163

Sve preporuke, Čovek (namerno velikim slovom) je motorciklista i montirao nam je više guma na razne motorcikle i sve je bilo vrhunski uradjeno.  :) 
 
Jel trebam ja punpat gume na nesto vise kad se vozimo u dvoje na mom cudesu?
Kawa er-6n, mecler m7rr, standardno pumpam 2.25/2.5
 
Prešao sam sa (komplet) diablo roso corsa 190/55 na diablo roso 3 190/50,,, dojam nakon nepunih 500km: zadnji kraj voli pobjeci dok mi sa roso corsom to nije radio(bilo to sa hladnom ili zagrijanom gumom,,,), dok mi se prednja cini malo bolja od roso corse. ugl sad se bojim motora, prije nisam  :?  :D

I prednja i zadnja guma mi gube 0.2.-0.3 bara po danu, ne znam dali je do ventila koji su naruceni zajedno sa gumama ili je vulkanizer nesto syebao  :?

Još uvijek mi nije došla kornjača koja je bila u sklopu akcije sa diablo roso 3 kompletom.

Za kros / rmz 450 moram uzeti gume. za 30 rs sa poderao zadnju do kraja a prednja je isto gotova, neki mitas, sad gledam starcross 5 hard varijantu za zadnju gumu 110 90 19, dok mi za prednju nudi samo 4 izbora, dali je samo to u ponudi za 90 90 21?,,, dali staviti neku drugu dimenziju, ta mi je dosla sa motorom?