GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Face_Off said:
A sta je naprid? jesi obe nove stavio ili samo zada  :misli:
Napisao sam nekoliko postova prije  Dunlop Sportmax GP211FGP. Prednja drži to je čudo mada je stari DOT. Samo je zada nova. http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,166349.msg4661188.html#msg4661188
 
b0du1 said:
Napisao sam nekoliko postova prije  Dunlop Sportmax GP211FGP. Prednja drži to je čudo mada je stari DOT. Samo je zada nova. http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,166349.msg4661188.html#msg4661188

Vidio sam al nije mi se ucinila nesto pa nisan zna jel je bas koristis ili ne  (y)

Nisam nikad proba te racing-street gume - volija bi nesto tako probat
 
Face_Off said:
Vidio sam al nije mi se ucinila nesto pa nisan zna jel je bas koristis ili ne  (y)

Nisam nikad proba te racing-street gume - volija bi nesto tako probat
Ja sam probao sport-touring, racing-street i race. Još mi fale samo Sport da zaokružim priču.  (y)
 
b0du1 said:
Ja sam probao sport-touring, racing-street i race. Još mi fale samo Sport da zaokružim priču.  (y)
ocemo se minjat, dam ti ja DR3  :mrgreen:
 
b0du1 said:
Ne bi hvala... (y)
I gajbu grozdja!

Red bilo probat jbga hehehe
 
Face_Off said:
I gajbu grozdja!

Red bilo probat jbga hehehe
Može gajba grožđa i pustit ću te da ih dodirneš da vidiš kakav je grip pod prstima...  8)

Najvjerovatnije će mi sljedeće bit Sport M7RR ili neke DRII na popust ako ostane šta :mrgreen:
 
b0du1 said:
Napisao sam nekoliko postova prije  Dunlop Sportmax GP211FGP. Prednja drži to je čudo mada je stari DOT. Samo je zada nova. http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,166349.msg4661188.html#msg4661188
GP 211 Racer je zakon i ne mjenja odlicne performanse zbog starosti ...
 
Ja ozbiljno razmišljam da uzmem od Bimbe Mitas Sport Force+...

Cijena bagatela,koristim motor samo za sportsku vožnju po cesti,kiša me ne zanima... 

Kakva su iskustva,jel potrošio tko set da kaže iz prve ruke ?    :misli:

  :neznam:
https://www.youtube.com/watch?v=vAFt2xJwVkE
 
b0du1 said:
Napravio mali đirić sa GP Racer-om uglavnom laganije nekih 20km da skinem glazuru  i ovako na prvu mi izgleda da ima puno bolji grip od svih koje sam do sada vozio. Podsjeća me malo na Supercorsu SC0. Drži bolje čak i po Splitu na hladno. Uglavnom pari mi se da zasad opravdava veću cijenu.  8)
nemoj se previse opustit nije to bas tako ,a s padom temperature kad se ono mi pocmemo vozit tamo u 10mj mislim da ces po splitu vozit ko po jajima :mrgreen:
drugo je otvorena cesta,te gume nisu za grad cuvaj se prednje (y)
ja ih stalno imam ovo je treci set mislim  i super su ali za ono za sta ih i koristim,otvorena cesta (y)
 
smile 77 said:
nemoj se previse opustit nije to bas tako ,a s padom temperature kad se ono mi pocmemo vozit tamo u 10mj mislim da ces po splitu vozit ko po jajima :mrgreen:
drugo je otvorena cesta,te gume nisu za grad cuvaj se prednje (y)
ja ih stalno imam ovo je treci set mislim  i super su ali za ono za sta ih i koristim,otvorena cesta (y)
Hvala na upozorenju... (y)
Polako ja to sve provjeravam u kontroliranim uvjetima. Opteretim je do puštanja i to na različitim vrstama asfalta da vidim dokle ide tako da već znam što me čeka ubuduće. GP Racer dobro drži ali kad pusti onda pusti junački dok druge brže puste ali mekše. To bi povezao sa silama naprezanja npr. kao praćka, što je više napinješ jači je hitac. Ako je pustiš odma lagano trzne ali ako je napneš do maximuma tržne junački. Tako i GP Racer drži i drži ali kad pusti, pošto su sile naprezanja veće, više trzne.  (y)
 
b0du1 said:
Hvala na upozorenju... (y)
Polako ja to sve provjeravam u kontroliranim uvjetima. Opteretim je do puštanja i to na različitim vrstama asfalta da vidim dokle ide tako da već znam što me čeka ubuduće. GP Racer dobro drži ali kad pusti onda pusti junački dok druge brže puste ali mekše. To bi povezao sa silama naprezanja npr. kao praćka, što je više napinješ jači je hitac. Ako je pustiš odma lagano trzne ali ako je napneš do maximuma tržne junački. Tako i GP Racer drži i drži ali kad pusti, pošto su sile naprezanja veće, više trzne.  (y)

sreća naša pa u ovih deset+ godina foruma uvijek imamo dežuRRnog znanstvenika i tumača.... :roll:
 
b0du1 said:
Hvala na upozorenju... (y)
Polako ja to sve provjeravam u kontroliranim uvjetima. Opteretim je do puštanja i to na različitim vrstama asfalta da vidim dokle ide tako da već znam što me čeka ubuduće. GP Racer dobro drži ali kad pusti onda pusti junački dok druge brže puste ali mekše. To bi povezao sa silama naprezanja npr. kao praćka, što je više napinješ jači je hitac. Ako je pustiš odma lagano trzne ali ako je napneš do maximuma tržne junački. Tako i GP Racer drži i drži ali kad pusti, pošto su sile naprezanja veće, više trzne.  (y)

to što drobiš da ti drži pa pusti samo znači da je hladna i da je nisi zagrijao jer te debilane drži, drži pa pusti su "odlike" nekih drugih proizvođača, a ne dunlopa, gp racer kad je ugrijan na radnu temperaturu pušta polako i umjereno i to kad ga fkt jebački opteretiš ili je pri kraju radnog vijeka - dakle neće te iznenadit nego će ti točno dat do znanja da je na granici ... tako da bajo moj skini te gume i stavi si mišlen pilot power 2ct (y)
 
200w_d.gif


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Sredju said:
Ajde ne seri, a ti kao mozes pregrijati 2ct na javnoj cesti, te ti treba dzi pi rejser.

ima dečkiju koji itekako mogu, ja sam tek nedavno kupio motor pa se još učim (y)
 
Nemojte biti zavidni što sam ovakva faca, a vi bi volili biti kao ja... :LOL:
Nisam ni rekao da sam je opteretio i zagrijao kako treba nego upravo suprotno da se još kotrljam i skidam glazuru i opisao ponašanje gume na hladno i usporedio sa drugim gumama koje je moja malenkost koristila u ovom kratkom roku (mnogima nedostižno iskustvo).

Hvala na razumijevanju...

LP

HRC-b0du1 :afro:

P.S. Recimo po makadamu se pokazao odličan (na hladno)... Vidi fotku...
 
Johnny 1 said:
Ja ozbiljno razmišljam da uzmem od Bimbe Mitas Sport Force+...

Cijena bagatela,koristim motor samo za sportsku vožnju po cesti,kiša me ne zanima... 

Kakva su iskustva,jel potrošio tko set da kaže iz prve ruke ?    :misli:
znam da ih par ozbiljnih trkaca doslovno ubijalo na litrama i nikakve zamjerke osim potrosnje