GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Shepa said:
200w_d.gif


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
i ja bi shepa kokice i to vece  :mrgreen:
 
b0du1 said:
Nemojte biti zavidni što sam ovakva faca, a vi bi volili biti kao ja... :LOL:
Nisam ni rekao da sam je opteretio i zagrijao kako treba nego upravo suprotno da se još kotrljam i skidam glazuru i opisao ponašanje gume na hladno i usporedio sa drugim gumama koje je moja malenkost koristila u ovom kratkom roku (mnogima nedostižno iskustvo).

Hvala na razumijevanju...

LP
I kako drzi na makadamu :mrgreen:

HRC-b0du1 :afro:

P.S. Recimo po makadamu se pokazao odličan (na hladno)... Vidi fotku...
 
tibor_zg said:
to što drobiš da ti drži pa pusti samo znači da je hladna i da je nisi zagrijao jer te debilane drži, drži pa pusti su "odlike" nekih drugih proizvođača, a ne dunlopa, gp racer kad je ugrijan na radnu temperaturu pušta polako i umjereno i to kad ga fkt jebački opteretiš ili je pri kraju radnog vijeka - dakle neće te iznenadit nego će ti točno dat do znanja da je na granici ... tako da bajo moj skini te gume i stavi si mišlen pilot power 2ct (y)


(y) (y) (y)
Ne damo nikome na GP Racer. Ne damo!
 
Jeftina je zato so je za lagane motore s malom snagom. Nesto kao i Michelin pilot street.
Sto vozis?

Ja sam nasao meni jednu u oglasima nevozenu sa starijim DOT-om, GPR Alpha 10.
 
Radi se i u dimenziji 180 i 190, tako da je teško da je samo za manje i laganije motore kako ide krilatica za nju. Težina joj je 6,4 kg (180). Ustvari, kažu da joj je namjena urban-communities.  Zanimljivo je da joj je profil prilično šiljat, a rubni dijelovi gotovo slick, tako da po tome vuče na sport.
Imam doma i prednju Alpha 10 koju sam već bio vozio i bio prezadovoljan, a koju ću ponovo staviti kad poderem ovu koju trenutno imam naprijed. 

 
sid said:
S 20 je pri kraju, tijekom zime idu nove gume,

za sad si razmisljam o

Metzeler Roadtec 01

Pilot road 4

radim malo km (izmedju 1500-2500 godisnje)

zanima me guma koja odmah ( na hladno) dobro drzi i nije osjetljiva na kisu

voznja nije ni priblizno sportska, uglavnom grad motor ZR7

Bimba, sugestije i prijedlozi ?

Hvala

Ako si možeš priuštit , Roadtec 01. Ne treba je skoro uopće grijat, kiša trenutno kategorija za sebe, neutralne vozne osobine, grip na suhom u rangu konkurencije  (y)
 
Ne mozes pogrijesiti u odabiru bilo koje, stavi na popis i dunlop roadsmart 3 ili sportsmart

sid said:
S 20 je pri kraju, tijekom zime idu nove gume,

za sad si razmisljam o

Metzeler Roadtec 01

Pilot road 4

radim malo km (izmedju 1500-2500 godisnje)

zanima me guma koja odmah ( na hladno) dobro drzi i nije osjetljiva na kisu

voznja nije ni priblizno sportska, uglavnom grad motor ZR7

Bimba, sugestije i prijedlozi ?

Hvala
 
bimba said:
Ako si možeš priuštit , Roadtec 01. Ne treba je skoro uopće grijat, kiša trenutno kategorija za sebe, neutralne vozne osobine, grip na suhom u rangu konkurencije  (y)

hvala  (y)
 
samko said:
Ne mozes pogrijesiti u odabiru bilo koje, stavi na popis i dunlop roadsmart 3 ili sportsmart

hvala ali nisam ljubitelj Dunlopa, jbg.
 
@bimba, koliko je dobar Roadtec01 na bmw k1200rs?
Hvala lipa
 
Elias said:
@bimba, koliko je dobar Roadtec01 na bmw k1200rs?
Hvala lipa

(y) (y)
 
Johnny 1 said:
Cestovna sportska vožnja samo po suhom...

Jel pametnije (bolje) uzeti Rosso II ili M7RR ? 

M7RR i ako se ide u taj rang cijene, onda razmisli o DRIII  (y)