GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Znači nemoj razmišljati o Mišelinkama nego odmah uzmi radije u startu M7RR  8)
 
Kupio Michelin Power RS prije jedno mjesec dana.

Motor koristim za vožnju magistralom (u gradu sam ekstremno rijetko).

Napravio cca 2000 Km. Jučer i prva vožnja na kiši..

Uglavnom, gumom sam jako zadovoljan. Stabilna, s puno gripa i predvidljiva. Jednom kad postaviš motor, osjećaj je kao da voziš po šinama. Čak i početniku kao što sam ja ulijeva povjerenje.

Meni je M7RR bio malo ''tup feeling'', nisam imao dobar osjecaj na njima nikad. Nikad nisu pustile, al se nikad nisan opustija na njima.

Power RS se ugrije dosta brzo, treba pripaziti nakon pauze da se i brzo ohladi.

Još samo moram vidjeti trajnost.

Zasad, svaka preporuka  (y) (y) (y)
 

Attachments

  • ducc1.jpg
    ducc1.jpg
    141.9 KB · Views: 299
  • ducc2.jpg
    ducc2.jpg
    104.8 KB · Views: 243
  • ducc3.jpg
    ducc3.jpg
    116.9 KB · Views: 253
ak si s tom pylom napravio 2000 km i još nije na koncima, onda ni trajnost nije problem :mrgreen:
 
Rudar said:
M7RR
DR III
Michelin RS
:misli: :misli: :misli:
Angel GT do sad na motoru ali gotove su sad.

Michelin RS je racing street guma dok M7RR i DR3 spadaju u Sport kategoriju... Dosta bitna razlika pri odabiru...  :palacgore
 
RRi said:
Michelin RS je racing street guma dok M7RR i DR3 spadaju u Sport kategoriju... Dosta bitna razlika pri odabiru...  :palacgore

Točno tako  (y)

Ja sam dugo godina bio na Supercorsama i kad sam ove godine stavio DRIII prvo mi je bila razočarenje jer to je potpuno drugi osjećaj u vožnji a pogotovo u brzim i jakim zavojima. Znači jedna sa drugom nema veze. E sad treba znati šta ti treba i što hoćeš od gume  :misli: :misli:
 
Bojan said:
Točno tako  (y)

Ja sam dugo godina bio na Supercorsama i kad sam ove godine stavio DRIII prvo mi je bila razočarenje jer to je potpuno drugi osjećaj u vožnji a pogotovo u brzim i jakim zavojima. Znači jedna sa drugom nema veze. E sad treba znati šta ti treba i što hoćeš od gume  :misli: :misli:

jelda da je.. 8)
tak sam se ja čudio u zavoju kad malo brže uđeš, pa treba korigirati, d212 sam pada dole, a rossolll, kao da diže motor, ali kad se navikneš onda je ok  :mrgreen:
 
go-go said:
jelda da je.. 8)
tak sam se ja čudio u zavoju kad malo brže uđeš, pa treba korigirati, d212 sam pada dole, a rossolll, kao da diže motor, ali kad se navikneš onda je ok  :mrgreen:

Ok je ali da mi je davala onaj odličan osječaj sigurnosti držanja u ful nagibu kao Supercorsa nije  :LOL: Da netko krivo ne shvati , na prolječe opet kupujem DRIII  :LOL: :LOL: jer sam promjenio i motor i puno se više vozim na duže "normalne" ture gdje mi je jednostavno žao da mi se nepotrebno troši Supercorsa :mrgreen: