GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Nero said:
Tu je 500  :mrgreen:

Baš me zanima koliko će napraviti, zanimaju me zbog opisa :wink:
Ja sam ovakav feeling kao što si ti imao na metzeleru imao na pirelli rosso corsa :?


 
Danas nakon pun kujac matletiranja pustila zadnja M7
Jedva sam se izvukao nešto u stilu Marka  :mrgreen:
Ali nije bilo za zajebanciju.
Sad nemam više vire u nju :mrgreen:
 
poštar said:
Danas nakon pun kujac matletiranja pustila zadnja M7
Jedva sam se izvukao nešto u stilu Marka  :mrgreen:
Ali nije bilo za zajebanciju.
Sad nemam više vire u nju :mrgreen:
Od sve više ljudi čujem da im ta guma zna iznenada pustiti, sad dal je to tako ne znam  :misli:
Meni je osobno znala pustiti na jakom otvaranju gasa ali to po meni nije do gume,i znala je nakon brze vožnje kad bi usporio radi grada znala je proklizavati bez razloga  :misli:
 
Dene said:
Od sve više ljudi čujem da im ta guma zna iznenada pustiti, sad dal je to tako ne znam  :misli:
Meni je osobno znala pustiti na jakom otvaranju gasa ali to po meni nije do gume,i znala je nakon brze vožnje kad bi usporio radi grada znala je proklizavati bez razloga  :misli:
Pustila na grubom asfaltu je bila brzina priko 200 ali taj zavoj prolazim uvijek toliko i brže .
Pustila zadnja i opet uhvatila popeo sam se prsima na vizir. Ali do danas guma za 10 (y)
 
poštar said:
Pustila na grubom asfaltu je bila brzina priko 200 ali taj zavoj prolazim uvijek toliko i brže .
Pustila zadnja i opet uhvatila popeo sam se prsima na vizir. Ali do danas guma za 10 (y)

meni dvaput u početku, al kasnije niš, sigurna ko sranje :misli:

danas upogonjen Racetec K3, čudo kak se brzo zagrije, drži odlično i na današnjim gorskokotarskim jutarnjim temperaturama




Srki
 
Srki said:
meni dvaput u početku, al kasnije niš, sigurna ko sranje :misli:

danas upogonjen Racetec K3, čudo kak se brzo zagrije, drži odlično i na današnjim gorskokotarskim jutarnjim temperaturama




Srki
Ja sam vec uzeo gp racer d212 pa cemo vidit (y)
Nije do guma nego do usijanih glava ali eto :mrgreen:
 
Ja trenutno na roso 3...nisu lose...drze odlicno al osjecaj na motoru nekako neutralan totalno..dosta triba radit na motoru po zavojima...al opet guma je svestrana...nema grijanja sta mi je odlicno i po zimske dane odlicna...opet da idem na race street osjecaj odlican na motoru al triba grijat i prebrzo se sprži zadnja...a po zimske dane neopuštenost totalna na krace relacije
 
poštar said:
Ja sam vec uzeo gp racer d212 pa cemo vidit (y)
Nije do guma nego do usijanih glava ali eto :mrgreen:


A tvrdio si do nedavno da sportska guma podnosi sva maltretiranja po magistrali i na nema potrebe za gume tipa racer 211 212... sad naglo presao na racer 212  :mrgreen:
 
karadolo46 said:
A tvrdio si do nedavno da sportska guma podnosi sva maltretiranja po magistrali i na nema potrebe za gume tipa racer 211 212... sad naglo presao na racer 212  :mrgreen:
Još uvik tvrdim da trpi sve po magistrali ali ja sam pretjerao miru i tu nije kriva guma nego glava .
 
poštar said:
Još uvik tvrdim da trpi sve po magistrali ali ja sam pretjerao miru i tu nije kriva guma nego glava .

Pospi se pepelom i ne pizdi.

Jel pustila, je  :jesus: :jesus: :jesus:

Za divljake kakav jesi, kompromisu nema mjesta.
 
poštar said:
Još uvik tvrdim da trpi sve po magistrali ali ja sam pretjerao miru i tu nije kriva guma nego glava .
A bili gp racer pustila ?

Vjerojatno nebi a?

Eto sve jasno
 
M7RR na 800 i 600ccm
umjerenija otvaranja i opčenito prosječna vožnja
5 potrošenih setova, uskoro ide 6. ako sam dobro brojao...
guma koja me nije iznevjerila ni po zimi ni po ljeti (vožnja cijele godine), ni po suhom ni po mokrom
nije neka brza vožnja ali podjednako porubim gume i zimi i ljeti (raspon vanjskih temp. od recimo 10 do 40*C) - drži u svim režimima
u kolovozu odvezao 2.000 km po Alpama na pretovarenom motoru, isto bez zamjerki
kao jedan zaokruženi paket mislim da je jako dobar proizvod...
 

Attachments

  • 001.JPG
    001.JPG
    1,007.2 KB · Views: 218
  • 002.jpg
    002.jpg
    1.2 MB · Views: 204
piljun said:
Pa jel nema na štitiniku lanca. Vjerojatno 2.9 obje
A kako stitnik lanca zna koji tlak je za cestovnu voznju tog Bridgestonea?
Btw, obje 2,9? Nema sanse.

S druge strane, to je guma koja se kupuje ciljano i pretpostavka je da se zna sto i kako s njom. Al pretpostavka je majka svih zajeba :D

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
3alfa3 said:
A kako stitnik lanca zna koji tlak je za cestovnu voznju tog Bridgestonea?
Btw, obje 2,9? Nema sanse.

S druge strane, to je guma koja se kupuje ciljano i pretpostavka je da se zna sto i kako s njom. Al pretpostavka je majka svih zajeba :D

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Pa vjerovatno je pretpostavio da je dobio te gume s motor i da bi onda bilo logično da tvornica napiše na koliko se pumpaju te gume što su na njemu ili ne  :misli:
 
Evo dene me.pretekao. pretpostavio sam da.su to serijske jer suza uvijek na bridgestone dođe a na štitniku piše 2.5 pritisak a za dvoje 2.9
637b9b99ea2dde027b50351d0da626dc.jpg

 
piljun said:
Evo dene me.pretekao. pretpostavio sam da.su to serijske jer suza uvijek na bridgestone dođe a na štitniku piše 2.5 pritisak a za dvoje 2.9
637b9b99ea2dde027b50351d0da626dc.jpg
Pa lipo ti pise:
Sam - Prednja 2.5, zadnja 2.9
u dvoje - prednja 2.5 zadnja 2.9

A ne znam svapski (a ni vrancuski)  :mrgreen: