GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

z750 2007 god gume metzeler sportec m7 rr koji tlak u gumama preporucate, pogotovo jer mi je zadnja šira od standarda 190/55/R17, moja težina 80kg
 
Z750 Freak said:
z750 2007 god gume metzeler sportec m7 rr koji tlak u gumama preporucate, pogotovo jer mi je zadnja šira od standarda 190/55/R17, moja težina 80kg

Prednja 2.5, zadnja 2.9
 
predator9 said:
Na dukcu se moraju i auspusi vadit kad se mijenja guma... Nema zajebancije, ozbiljno konstruiran motor :mrgreen:

Moram i ja na Benveu :mrgreen: Mislim da je to slucaj na vecini motora sa mono straznjom vilicom
 
esso_sa said:
Moram i ja na Benveu :mrgreen: Mislim da je to slucaj na vecini motora sa mono straznjom vilicom

a jedna od značajnijih razloga i prednosti, zašto mono vilica, je brža i jednostavnija zamjena kotača, odnosno gume, kad su topovi pod repom.. :LOL:
 
go-go said:
a jedna od značajnijih razloga i prednosti, zašto mono vilica, je brža i jednostavnija zamjena kotača, odnosno gume, kad su topovi pod repom.. :LOL:

:LOL:
 
Moje mitas nakon 1500 km.
 

Attachments

  • Mitas2.jpg
    Mitas2.jpg
    114.1 KB · Views: 278
  • Mitas1.jpg
    Mitas1.jpg
    176.8 KB · Views: 311
Pa po kakvoj cesti se ti voziš ... ovo još uvijek izgleda ko novo  :huh:
Btw, dobro si me sjetio, idem izmjerit dubinu profila sad dok su još nove, čisto da vidim kako se to troši s obzirom na uvjete vožnje.
 
:LOL: :mrgreen:
 

Attachments

  • images.jpeg
    images.jpeg
    10.7 KB · Views: 194
2Sredju (y)

Mitasice su premekane za tebe,
uzmi najtvrđu jednokomponentnu


... znam ja - tako svaku skockam, kad sam pod teretom (ja+žena+kofer+torba)

bude ti trajala najmanje 20000km  (y)



:mrgreen:  :LOL:
 
2LemmyZD (y)

ja više skoro ni sport-touring gume ne kupujem

a najdulje što ponekad izletim motorom na AC je SB-Okučani
i to kad sam sam i već je nema po sredini ;)

a motorić i ne puca baš nešto od snage - yebo AC
 
Sredju said:
35 konja motor i ukupna masa, sa vozacem, 220 kila.
:)

a kad ja kažem da nemrem potrošit gumu onda mi se smiju , ti me razumiješ  :skocko:  :LOL:
 
Htio sam naglasiti prednju. Ima dosta do ruba. Na Dunlop qualifier sam isao do kraja prednju s tim motorom.

Lunjo, ti vozis dr2 i vjerojatno na nekoj sestici?
 
mislio sam uzet set ovih novih metzeler touring,ali sad gledam da set z6 kosta ko jedna ova,sta ciniti?
 
Sredju said:
Bt30 su povoljne.
neznam,imo sam z 8 i bio prezadovoljan,spremam se na put od jedno 6 milja,dosta autoceste,pa razmišljam o jeftinijoj varijanti,ja zena i tri kofera,dakle dobro cu trošit gumu po sredini
 
črnomerec said:
neznam,imo sam z 8 i bio prezadovoljan,spremam se na put od jedno 6 milja,dosta autoceste,pa razmišljam o jeftinijoj varijanti,ja zena i tri kofera,dakle dobro cu trošit gumu po sredini

Z6 koje si spomenuo u prijasnjem postu  (y)