GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

šališ se  :LOL:
 
Z6 na mojoj bavarskoj superteškoj kravi bila jedna od boljih....



Poslano sa crikvenog tornja...mit tapatalk und ajfonx
 
Ja pokupim ponekad polovne sa staze, stare 10 godina i samo gas.
Koliko moze na 35 konja. Dot ne igra ulogu.
 
Sredju said:
To je to, nazad 5-5,5 a naprije 4-4.5.
Miko, kako kod tebe izgleda prednja guma, ostaje li dosta do ruba?
Odokativno centimetar, ali koliko sam primjetio u zadnjih par godina sve više je prednjih guma koje "nemaju rub" nego si ga moraš sam napravit.
 
lunjo said:
Ne , lijepo drži temperaturu , ne postoje zmije i bijela crta, na kiši stabilna i daje jako puno informacija sa podloge što je meni bitno zbog specifičnog stila vožnje i kilaže  ;)

Ti uvijek najmekše moguće i još ih dobro prokuhati u kakvom ovećem loncu da još dodatno omekšaju prije montaže.  :mrgreen: :jesus:
 
XceeD said:
Ti uvijek najmekše moguće i još ih dobro prokuhati u kakvom ovećem loncu da još dodatno omekšaju prije montaže.  :mrgreen: :jesus:

kad bi to pomoglo , DA  :LOL: :LOL: :LOL:

maRRin 06 said:
Koliko ti imas, 45kg :misli:
ja skoro  :LOL:
mislim, ljudi misle da je to jednostavno, al na serijskom ovjesu vozit s mojom kilažom moraš imat dobre gume ;)
 
Mala digresija na Mitasice ... ovaj vikend odvozio 1000 km ...  znači uvjeti vožnje svakakvi ... sunce, kiša, dobar asfalt, manje dobar, cca. 250 km autoceste , napinjanje po lokalnim cestama tipa "preko Pake"  .... što se mene tiče Mitasice su položile test sa puno boljom ocjenom od očekivane.
Moram još izmjerit koliko ih je oderalo ali ovako na prvu jako dobro (pravilno) izgledaju.
ebaf1dd29267975f844870060cc7ccd3.jpg
 
MIK0 said:
Mala digresija na Mitasice ... ovaj vikend odvozio 1000 km ...  znači uvjeti vožnje svakakvi ... sunce, kiša, dobar asfalt, manje dobar, cca. 250 km autoceste , napinjanje po lokalnim cestama tipa "preko Pake"  .... što se mene tiče Mitasice su položile test sa puno boljom ocjenom od očekivane.
Moram još izmjerit koliko ih je oderalo ali ovako na prvu jako dobro (pravilno) izgledaju.
ebaf1dd29267975f844870060cc7ccd3.jpg
mene zanima drzanje po #manjedobrimcestama jer su vecinom takve bile na putu?

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

 
MIK0 said:
Mala digresija na Mitasice ... ovaj vikend odvozio 1000 km ...  znači uvjeti vožnje svakakvi ... sunce, kiša, dobar asfalt, manje dobar, cca. 250 km autoceste , napinjanje po lokalnim cestama tipa "preko Pake"  .... što se mene tiče Mitasice su položile test sa puno boljom ocjenom od očekivane.
Moram još izmjerit koliko ih je oderalo ali ovako na prvu jako dobro (pravilno) izgledaju.
ebaf1dd29267975f844870060cc7ccd3.jpg

A sada ih jos usporedi sa renomiranim proizvodzacima.
I ako mozes opravdanost cijena renomiranih proizvodzaca.
Napisi im i mane.
 
sehrz said:
mene zanima drzanje po #manjedobrimcestama jer su vecinom takve bile na putu?

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
A nezz kako da ti odgovorim na ovo .... znači ili sam ja toliko loš pa mi je guma odlična (nisam baš umišljen no sumnjam da je to u pitanju) ili sam jednostavno toliko dobar da je konstantno mogu držat dobro ugrijanom pa iz rog razliga ne mrda ali gume me niti jednom me nije iznenadila.

Ukupno jedno neplanirano proklizavanje prednje ... ako se dobro sjećam to je negdje od Petrinje prema Glini, u lijevom oštrom zavoju su napravili pješački [emoji849] no u tim uvjetima bi svaka popustila pa ono ...
 
Ne brine me jesi los ili dobar :) obzirom na zanimanje nemos bit dobar jelte haha..

ali vecina ekipe usporeduje gume sa morskim asvaltom koji ima dosta gripa dok je na kontinentu druga prica izgledno cu si i ja priustit set pa kud puklo da puklo!

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

 
kronik said:
A sada ih jos usporedi sa renomiranim proizvodzacima.
I ako mozes opravdanost cijena renomiranih proizvodzaca.
Napisi im i mane.
Vjerojatno će se sad Bimba križat lijevom i desnom ali ja joj još nisam našao manu, u usporedba sa nekim renomiranim proizvodima mi je ista ili bolja.

Dozvoljavam da dosta razlike proizlazi iz toga što ih ne štedim kalkulacijom sa tlakovima, nego vozim na propisanom tlaku za moj motor (2.3 i prednja i stražnja) pa će to vjerojatno utjecat na trajanje, dok sam renomirane proizvođače vozio na 2.3-2.5 prednju i 2.4-2.8 stražnju.
 
sehrz said:
Ne brine me jesi los ili dobar :) obzirom na zanimanje nemos bit dobar jelte haha..

ali vecina ekipe usporeduje gume sa morskim asvaltom koji ima dosta gripa dok je na kontinentu druga prica izgledno cu si i ja priustit set pa kud puklo da puklo!

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
Pošteno ... mogu bit samo loš ili lošiji [emoji23][emoji23]

Istina da je na Pagu asfalt doista dobar, no ovih 1000 km sam odvezao ovako:
Zadar-Pag-Posedarje-Gornja ploča-preko Plitvica do Karlovca-AC do Križevaca-Bjelovar-Kalnik-preko Pake na Marof-preko Vrbovca opet do Križevaca tj Bjelovara-preko Čazme na Ivanić-AC do Popovače-Sisak-Vojnić-Plitvice-AC Gornja ploča-Zadar-Pag.

Eto, ako su ti dionice poznate onda znaš kakav je asfalt.