GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

D212 gp racer 2.1/1.2 na hladno. Amater, novi asfalt na grobniku?
Jel ovo po tebi Bimba ok nacin trosenja ili?
Grijaci nisu goristeni ali 2 kruga spore voznje za zagrijavanje je.
d7058f16555b720992dd51ca4aa16bea.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pa napisao sam - prednja 2.1 zadnja 1.2 na hladno. Ovo je nakon 7 krugova od cega 2 zagrijavanja

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
s2r said:
D212 gp racer 2.1/1.2 na hladno. Amater, novi asfalt na grobniku?
Jel ovo po tebi Bimba ok nacin trosenja ili?
Grijaci nisu goristeni ali 2 kruga spore voznje za zagrijavanje je

s2r said:
Pa napisao sam - prednja 2.1 zadnja 1.2 na hladno. Ovo je nakon 7 krugova od cega 2 zagrijavanja

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

misliš reći 2 kruga zagrijavanja, pa 5 spore vožnje  :jesus:
 
MIK0 said:
Vjerojatno će se sad Bimba križat lijevom i desnom ali ja joj još nisam našao manu, u usporedba sa nekim renomiranim proizvodima mi je ista ili bolja.

Dozvoljavam da dosta razlike proizlazi iz toga što ih ne štedim kalkulacijom sa tlakovima, nego vozim na propisanom tlaku za moj motor (2.3 i prednja i stražnja) pa će to vjerojatno utjecat na trajanje, dok sam renomirane proizvođače vozio na 2.3-2.5 prednju i 2.4-2.8 stražnju.

potvrdio si tocno ono sto sam i ja pisao prije "par" dana!!!
I svi su me malo cudno gledali.
I svi su mi objasnjavali kako je u najmanju ruku glupost usporedjivati Mitas sa renomiranim proizvodjacima!!

Interesantno kako se stvari mijenjaju.

Zadnju mozes dignuti slobodno na 2,6 kako Mitas preporuca.

I Mitas mozes voziti i na +8°C bez ikakvih strahova!
 

Attachments

  • Mitas SportForce+ 09.03.2018 _ 2.JPG
    Mitas SportForce+ 09.03.2018 _ 2.JPG
    185.2 KB · Views: 250
Ekipa kakva su razmisljanja sta se tice kilometraze na litrama...trenutno koristim na velikom Hornetu Angel ST I gume mi se super ponasaju u svim aspektima voznje ali mi nekako brzo topi zadnju.Sad nesto razmisljam koja bi alternativa bila da se guma ponasa isto ili bolje a da je u konacnici cifra jednaka uz vise km???
Razmisljam od Michellin PP jer je dobra guma uz minimalnu cijenu I prednja cesto izdrzi dvi zadnje..

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
cadjo said:
Ekipa kakva su razmisljanja sta se tice kilometraze na litrama...trenutno koristim na velikom Hornetu Angel ST I gume mi se super ponasaju u svim aspektima voznje ali mi nekako brzo topi zadnju.Sad nesto razmisljam koja bi alternativa bila da se guma ponasa isto ili bolje a da je u konacnici cifra jednaka uz vise km???
Razmisljam od Michellin PP jer je dobra guma uz minimalnu cijenu I prednja cesto izdrzi dvi zadnje..

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
P.S. Mozda probati Mitas :)

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
kronik said:
bez ljutnje molim ali mi se cini da su na forumu sve MM93/VR46 jedan do drugog!
ne mislim niti ne jednu osobu konkretno.

iz garaze se izlazi na koljenu! na kruznom toku se laktom struze , a na D8 (svetom gralu u svijetu cesta ) se ne struze samo koljenom i laktom vec i usima - i to na ravnom!!

Da je MM93 znao - a na svu sreca jos ne zna - kako se kod "nas" vozi, dosao bi odmah sutra na skolovanje. Kakvi rancevi VR46 curac/palac - nista to!
Na Moto GP utrci ne bi se vise govorilo sa koliko sekundi prednosti je pobjedio - vec sa koliko krugova prednosti I to odvozeno na zadnjem! Covjek stedi prednju gumu za sljedeci vikend!

samo najbolje na trzistu se moze smatrati relativno dobrim. sve ispod toga - ne pije vodu / kompromisi / eto ono za so posla i nazad / ´ko ga jebe / od kafica do kafica /za semaforasenje ono malo.....


:misli: :misli: :misli:

sve rečeno u par crtica, može lock na temu :mrgreen: :mrgreen:
 
Pitanjce za g.Bimbu
Bridgestone gume imaju i neke dodatne oznake... F,R,W,VDD,M...itd
Konkretno zanima me razlika izmedju - bt023 F, i BT023 R oznaka
tnx
 
mogli su onda i preskocit ta dva slova ako se odnose na neki posebni tip, ima u abecedi jos mjesta  :mrgreen: