GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Tako nešto ceste i sveukipno 7 izlaza na stazu  8)
 
Pozdrav. Vozio sam na m7rr gumama i stvarno sam bio zadovoljan i brzinom grijanja i svime...sad me zanima ima li iko iskustva sa dunlop sportsmart tt ? Kako se griju i koliko km mogu izgurat odprilike?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

 
Pitanjce. Idem po skuter danas (x7 evo 300), pa cu obavezno promijeniti gume.
Dimenzije 120/70-14 i 130/70-12 (pr-zd)
Može neka preporuka (na prvu mi se cini pirelli diablo rosso ko opcija) ?
Hvala
 
Ceki said:
Pitanjce. Idem po skuter danas (x7 evo 300), pa cu obavezno promijeniti gume.
Dimenzije 120/70-14 i 130/70-12 (pr-zd)
Može neka preporuka (na prvu mi se cini pirelli diablo rosso ko opcija) ?
Hvala

Uzmi , nečeš požaliti  (y)
 
Sredju said:
Mod, ti si bas njezna.

Ponekad...  :mrgreen:

Mitas SF+ montiran, testiran...sve san čekala "AHA" trenutak, ali ga nije bilo. Mirna, precizna, pouzdana, skoro pa dosadna guma  :0648:
 
Modesty40 said:
Ponekad...  :mrgreen:

Mitas SF+ montiran, testiran...sve san čekala "AHA" trenutak, ali ga nije bilo. Mirna, precizna, pouzdana, skoro pa dosadna guma :0648:

Ovdje se priča o gumama  :misli:
 
Pa ne pričam o micekima nego o gumama  :kaono:
 
mislin se između mitas SF+ i angel ST.....tribala bi mi sta jeftinnija solidna guma da pokrije ovo vrime do idućeg prolića......poso-kuća, kaštela-split....i vikendom do makarske.....mišljenja???  :misli:
 
Mitas krace traje, bolje drzi na magistrali i lipse pada u zavoj (spicastiji profil).

Ako ces se ozbiljno vozit, otic ce u 3500 Km. Angel bi treba izvuc barem duplo.

Al Mitas ce se brzo potrosit po ravnom ako puno napinjes po pravcu.
 
a živin u gomilici, iden do splita bar dva puta dnevno.......al za promjenu ne planiran ovu zimu vozit motor.....al dosta je tu driture......
a kod ST-a mi je samo malo sumnjiv ovaj dio po magistrali......nisan pametan  :misli:
 
To ti nisu ni slične gume,odabir mora biti u skladu sa tvojom vožnjom. Ako želiš da ti netko da dobar savjet napiši kako voziš  (y)
 
Modesty40 said:
Ponekad...  :mrgreen:

Mitas SF+ montiran, testiran...sve san čekala "AHA" trenutak, ali ga nije bilo. Mirna, precizna, pouzdana, skoro pa dosadna guma  :0648:

Mod to samo Premium Brand moze!
:wink:  :wink:
Mitas nikako! Niti drzi niti traje ...
 
Dene said:
To ti nisu ni slične gume,odabir mora biti u skladu sa tvojom vožnjom. Ako želiš da ti netko da dobar savjet napiši kako voziš  (y)

dragi znan ja da nisu slične gume i nije to poanta....poanta je koje će mi bolje zadovoljit kombinaciju regularne vožnje po ravnome na posa i sa posla i vikend vožnje a da traju do prolića.....ja bi najrađe i jare i pare
 
brane4 said:
dragi znan ja da nisu slične gume i nije to poanta....poanta je koje će mi bolje zadovoljit kombinaciju regularne vožnje po ravnome na posa i sa posla i vikend vožnje a da traju do prolića.....ja bi najrađe i jare i pare
Pa kao što sam i rekao,bitno je kako voziš,kad su te vikend vožnje u pitanju,ako voziš jako brzo bolje su ti mitasice,a ako ne onda angel
 
Uzmi Angel Gt i onda imaš skoro pa oboje..možeš ganjat a opet super drži na hladnom i mokrom asvaltu.
Ja imam sad Mitas  i za vruč ljetni asvalt su odlične al evo kod nas zahladilo,jučer ujutro je bilo samo 8stupnjeva..na jednom raskršču sam skretal preko pješačkog i fino ga otvoril u 2. ode zadnji kraj..kad je poprimila skoro me je skipal preko prednje maske..Danas isto kod pretjecanja,u nagibu preko crte..skliznula ..
Dobra je mitas al sve zavisi gdje se voziš ..
Prije sam imal angel Gt..ma to zaboraviš da imaš gumu..otvaraj po hladnom asvaltu,samo šišaj..po kiši ko Jack Miller😅😅
 
brane4 said:
dragi znan ja da nisu slične gume i nije to poanta....poanta je koje će mi bolje zadovoljit kombinaciju regularne vožnje po ravnome na posa i sa posla i vikend vožnje a da traju do prolića.....ja bi najrađe i jare i pare
S obzirom da planiraš vožnju u relativno hladnim uvjetima rekao bih ti da Mitas (niti bilo koja druga sportska guma) nije baš dobar izbor.