GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

kalimero said:
Čestitam ti i želim puno sretnih km  (y)
Stvarno mi je drago čuti kada netko ostvari svoj san.

potrefila mi se cak i boja koju sam htjeo...
vidio sam sam jedan te boje u 3god. kolko pratim oglase...
eto ovaj se sad bas pojavio (y)

črnomerec said:
ma laze idiot

:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
dani83 said:
potrefila mi se cak i boja koju sam htjeo...
vidio sam sam jedan te boje u 3god. kolko pratim oglase...
eto ovaj se sad bas pojavio (y)

:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:

Onaj ekskomunicirani BBB je bacio bubu .... daj fotku i svima pokaži kako se sve može :D
 
kalimero said:
Onaj ekskomunicirani BBB je bacio bubu .... daj fotku i svima pokaži kako se sve može :D
cekaj da nađe kojeg u gradu pa da se slika uz njega,bez brige,da je opljacko nekaj i da ga je kupio,vec bi bilo sto slika u temi o osmici
 
Treba nova zadnja guma. Za sada su na mojoj SV650 (2016) gore Angel ST i prednja se izdrzati jos jos jednu zadnju  :). Kao ponovni pocetnik nakon 20 godina auta i bicikla sigurna nisam neki zahtijevni korisnik. Znaci pitanje je dali opet uzeti Angel ST (IT: 540kn, HR: >680 kn) ili se moze mijesati s nekom novijom verzijom andela (GT)? I dali se to uopce isplati, tj. dali bi uopce mogao iskoristiti novu, bolju gumu.
 
črnomerec said:
cekaj da nađe kojeg u gradu pa da se slika uz njega,bez brige,da je opljacko nekaj i da ga je kupio,vec bi bilo sto slika u temi o osmici

Moj životni optimizam se nada da je Dani kupio motor. Rekao je da je.
Ti, ja i hrpa drugih ovdje možemo kupiti motor svake godine, on je nekako zapeo i nije se baš snašao u tranziciji iz boemskog mladića u ozbiljnog i odgovornog čovjeka. Možda ta tranzicija samo malo kasni.
Onaj tko je motor vozio i zaista uživao u njemu, pa igrom slučaja zapao u teškoće da motor ne može više imati, takvom je vrlo teško. Padne mi napamet kako bi meni bilo grozno, a ja gotovo cijele godine idem motorom na kavu i uživam u njemu.
Baš zbog svega toga mi je super drago ako si je nabavio motor.
 
kalimero said:
Onaj ekskomunicirani BBB je bacio bubu .... daj fotku i svima pokaži kako se sve može :D

Ja sam mislio da napravim novi profil...
Pa da s njega stavim fotke...

Ili dA nadjem nekog automatika...za slikanje...
Napism na njega fazer 8...
 
Ili da bacim fotku kazne...
A motor jos nisam ni poceo vozit...
 
dani83 said:
Ja sam mislio da napravim novi profil...
Pa da s njega stavim fotke...

Ili dA nadjem nekog automatika...za slikanje...
Napism na njega fazer 8...

Nemoj praviti novi profil ... zamisli da te imamo dvaput na forumu  :LOL:
 
stkaos said:
Stavi čep i deri.

U NL nebi našao vulkanizera koji bi krpao gumu pd motora.
Možda nekog marokanca ili tako nekog na crno da.