GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

snoopyx said:
Ima li tko iskustva s Vulkanizerom Bračun u Zagrebu? Tu sam na Trešnjevci i najbliži mi je. Neda mi se zbog promjene gume sve do Slavonske. Ili neka druga preporuka u zapadnom dijelu Zagrebu?
Imaš Motobox u Zagrebu. Oni su top.
 
Znam da su da otvorili poslovnicu u Slavonskoj. Ali za to moram kroz cijeli grad na drugi kraj.

Sent from my Aquaris X Pro using Tapatalk

 
poštar said:
Ide to i po stazi i po cesti (y)
Jedna od najboljih guma sto sam vozio po cesti ako hoćeš naravno vozit ekstremnije (y)
Peglo je tip s tom tt-jkom monstera r 2 dana po grobniku i vrtio se oko 1:43 tako da...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
A čuj, ako zbog toga moraš ranije s posla, i zamoliti frenda da ti odfura gume do tamo, nije to tek tak.
Ako ti mijenjaš sam i voziš samo na balansiranje to je druga priča...

Sent from my Aquaris X Pro using Tapatalk

 
Pilot power ili pilot power 2ct?
 
..i tak ja skinem ceradu, naspem ulja u tubavu, tlak u zadnjoj ok, tlak u prednjoj 1.0.... :misli:
inaće mi zna pasti ove zime sa 2.1 na 1.8, ali reko slabo se vozi i hladno je, pa 'ajd'..
na ventilu ne pušta, ništa stavi naočale i vrti gumu, ništa....ima nekakva točkica malo se sjaji..pljuc, tu pušta, je neko sranje se izgleda zabilo, čeprk-čeprk, kao neka licna..čeptk-čeprk, kad ono žičice od same konstrukcije gume vire van..je guma poderana, al' ima još meesa..
pa ti pljuj po mintasu.. :LOL:



nearest gas station near me now



šta sad, ništa udri po pivi.. :mrgreen:
 
I gume i pare su da se troše, tako da udri po pivi i no sikiriki

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

 
nisam slikao prije čeprkanja, bilo je tu više žičica skroz gore u gaznom sloju, pa sam ih ja špicangama izvlačio i počupao, mislio sam da se nešto zabilo.. :palacdolje:
 
Ekipa. Koji pritisak za Dunlop SportSmart 2
Motor Triumph Daytona 675.
Voznja na cesti. Normalna, do agresivnija.

Ne mogu da nadjem na stranici proizvodjaca, a i tri klipa ima motor, a nisam siguran sta da kazem drugaru.
Da li klasicnih 2.5/2.9    Ili je ovde druga prica ?
 
Ima netko iskustva sa continental road atacck 2 evo ,Sad imam na vfr Pirelli angel st I nakon 5000 km nije to vise to .Prije sam imao metzeler Z8 slicne su kao I angel st.Razmisljam o continetalu pa ako tko ima iskustva sa istom
 
Dosta dobro ti preglaš tu vfr-u (y)
možda da probaš angel gt2,matko ju preporučio baš zbog trajnosti a ostala svojstva izvrsna
 
grafit said:
Ima netko iskustva sa continental road atacck 2 evo ,Sad imam na vfr Pirelli angel st I nakon 5000 km nije to vise to .Prije sam imao metzeler Z8 slicne su kao I angel st.Razmisljam o continetalu pa ako tko ima iskustva sa istom

Na sto tocno mislis pod "nije to vise to"? Imam istu gumu s priblizno istom kilometrazom i vozim se kao prvog kilometra s njom.
 
Osjetim vibracije naprijed ,bijela crta u preticanju je loša i prednja i zadnja .Ne pada onako u zavoj kao u početku.Mada moj motor ima 250 kg pun tako da mu vjerovatno i to umanjuje trajnost
 
Ne znan... Ja ću ostat na roadtec 01. Imaju 12500 km i zadnja je pri kraju. Prednje ima još dosta, pa nisan siguran šta napravit. Uzet set ili samo zadnju? Po suvome su još uvik odlične, a na mokro ne znan kakve su, jer nisan prova. Jedina "mana" im je šta se malo čuju po zavojima, ali to meni ne smeta. Čuje se i Akrapovič, pa nikome ništa  :jesus: