GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

S22 propucala

Dugo si gruntam kaj uzet, i ono reko zet ću najnovije.... kad ono liku se raspadaju za 1000km

https://www.youtube.com/watch?v=1xqAcyTLcYU

 
Hvala bimba za odgovor oko GT 2.Drugaru mi sada trebaju gume za Hondu Shadow 750, ovo su specifikacije guma. Koje gume preporucujete i sta uopste ide za taj motor u tim dimenzijama ?
Koji pritisci za prednju/zadnju ?




 

Attachments

  • 0-02-05-52d2c905e69ad3ebc2990a56b085c8cfd0c56d6571df596f33548cdd471fea82_320ed961.jpg
    0-02-05-52d2c905e69ad3ebc2990a56b085c8cfd0c56d6571df596f33548cdd471fea82_320ed961.jpg
    218.1 KB · Views: 132
koji je to dot?

4jugwh.jpg
 
Uuu...mnogo staro...
Moram to mjenjat pod hitno...
 
Spori said:
U NL nebi našao vulkanizera koji bi krpao gumu pd motora.
Možda nekog marokanca ili tako nekog na crno da.

Ja vozim vec oko 2000km sa cepom u zadnjoj, jos malo pa moram novu(kolko se vozim zadnjih godina guma mi bude 3-4 godine  :LOL:) Nije na crno nije stranac vec Olanski servis. Jednom kad sam krenou na TT 50km od kuce mi saraf 10cm u zadnju gumu se zabio. Doso ANWB(olanski HAC) rukno mi cep i moro za njim pomocnom trakom vozit do ducana po novu gumu iako mi je i ta nova bila  :palacdolje: Moro istrest 220€ za zadnju a ja kod onog sto mi je cep udario dobijem prednju i zadnju za tu lovu  :shock:
 
Pozdrav,
Ima li tko iskustva s Dunlop sportsmart tt???
Kako se ponaša osim što ne voli vodu imq li još kakvih minusa.



Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

 
Trebala bi biti kao gp racer pretezito za cestu, bez potrebe za igranjem tlakovima ali kao tko nema problema sa zagrijavanjem gp racera nema potrebe prelaziti na tt... Tako neki info sam dobio.
 
Pitao sam u jednoj drugoj temi ali ništa konkretno, pa ću okušati sreću ovdje. :mrgreen:

https://buy.garmin.com/hr-HR/HR/p/131744 (kome se neda otvarati link, TPMS senzori uglavnom)

Iskustva? Bio bi uparen vjerovatno sa zūmo® 595LM Travel Edition ili sl. uređajem.

I ako može pojašnjenje ovoga: metal valve stems only? Zar ima i nekakvih drugih...?

Zahvaljujem.
 
BM0021 said:
Trebala bi biti kao gp racer pretezito za cestu, bez potrebe za igranjem tlakovima ali kao tko nema problema sa zagrijavanjem gp racera nema potrebe prelaziti na tt... Tako neki info sam dobio.
Da li je to info primljen s motora ili od neke tfeće osobe?
Trenutno sam na DRIII.
Pa da probam neš drugo a nisam elitni RRaceRR da mi treba gp.

Hvala

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

 
Od unikomerc predstavnika info :D Ja cu je vjerojatno probati jer je po definiciji to tocno sto meni pase, gp racer za pretezito cestu bez staze. 
 
BM0021 said:
Od unikomerc predstavnika info :D Ja cu je vjerojatno probati jer je po definiciji to tocno sto meni pase, gp racer za pretezito cestu bez staze.
Ide to i po stazi i po cesti (y)
Jedna od najboljih guma sto sam vozio po cesti ako hoćeš naravno vozit ekstremnije (y)
 
poštar said:
Ide to i po stazi i po cesti (y)
Jedna od najboljih guma sto sam vozio po cesti ako hoćeš naravno vozit ekstremnije (y)
Ja je stavljam samo da mogu rec da imam.GP Racera na  motoru....
 
Ima li neko iskustva sa Metzeler sportec street? Planirao sam na z300 staviti naprijed diablo rosso 2 ili 3, ali sam dobio ponudu za sportec street za otprilike 1/3 cijene Pirellia (znam da je Metzeler vise touring guma, ali sam citao negdje da moze podnijeti i poneki vikend na 'twisties' sto mene i zanima)? Dimenzija 110/70-17.
 
Ima li tko iskustva s Vulkanizerom Bračun u Zagrebu? Tu sam na Trešnjevci i najbliži mi je. Neda mi se zbog promjene gume sve do Slavonske. Ili neka druga preporuka u zapadnom dijelu Zagrebu?