GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Tibor vidim da imas viska vremene u zivotu reci nam koliko te plaćaju motori hr'da si 24 sata na internetu.
Ili koliko ti je marža  :mrgreen:
 
Igor28 said:
Je tvornica, ali tko će to objasnit ovome na tehničkom, počeo je filozofirat kako to ne paše, kako to nije dobro, pa rekao jučer sam kupio motor, evo idem mijenjat gume jer i sam osjetim da geometrija motora nije dobra :D
pa na kraju pustio uz napomenu da ću dobit strašno veliku kaznu ako me policija zaustavi.
180/55 naručena pa ćemo testirat.
svabise mense meni upisali sve tri u knjizicu na rsv
9a6d3a51e10374e9802a1af70ae9a46f.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
Nek otkazu

Vidis da kolega gore.2 prsta od ruba prednje

Nesto ne valja u proizvodnji

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 
Ima ih sto su dva prsta do ruba zadnje a minjaju slidere na kolinima svaki drugi tjedan i rugali bi se s vecinom na ovom forumu
 
Bilo mi dosadno pa slikao blatobran, i ovo su tvorničke dimenzije
 

Attachments

  • Dimenzije.jpg
    Dimenzije.jpg
    193.3 KB · Views: 158
LemmyZD said:
Ima ih sto su dva prsta do ruba zadnje a minjaju slidere na kolinima svaki drugi tjedan i rugali bi se s vecinom na ovom forumu
Takvi su najbolji,stružu s koljenima ali smetaju na cesti  :mrgreen:
 
LemmyZD said:
Ima ih sto su dva prsta do ruba zadnje a minjaju slidere na kolinima svaki drugi tjedan i rugali bi se s vecinom na ovom forumu

što imaju pomoćne kotačiće  pa ne mogu u nagib 
 
MadjaRR said:
Tibor vidim da imas viska vremene u zivotu reci nam koliko te plaćaju motori hr'da si 24 sata na internetu.
Ili koliko ti je marža  :mrgreen:

Izgleda da te pogodilo to sto je napisao da si vulkanizer....

Nisko gadjas, nisko


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
sehrz said:
svabise mense meni upisali sve tri u knjizicu na rsv

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Koliko me sjećanje služi na RSV4 i Tuono V4 200/55 ima homologirano samo za Supercorsu
 
catevs said:
Koliko me sjećanje služi na RSV4 i Tuono V4 200/55 ima homologirano samo za Supercorsu
da u knjizici za uporabu su navedeni tipovi guma ali je do sad pisala samo 190/50-17 pa sam ih zamolio da mi upisu sve [emoji1787]

ps:rsv gen2.
Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Igor28 said:
Bilo mi dosadno pa slikao blatobran, i ovo su tvorničke dimenzije
tvoj je očito noviji, moj je 2007., mogao si to pokazati mulcu na tehničkom..
na mom rsv-u su retaji prije upisali 180/50 kao glavnu dimenziju i 200/55 kao dodatnu, i velim tipu da takva guma ne postoji i pokazujem mu naljepnicu, ali nije mu se dalo mijenjati...
 
MOONSHIELD said:
tvoj je očito noviji, moj je 2007., mogao si to pokazati mulcu na tehničkom..
na mom rsv-u su retaji prije upisali 180/50 kao glavnu dimenziju i 200/55 kao dodatnu, i velim tipu da takva guma ne postoji i pokazujem mu naljepnicu, ali nije mu se dalo mijenjati...
e da je barem mulac, stara konjina pred penziju, valda je očekivao 100kn pa da me pusti. Bio mi je to odmah drugi dan nakon kupovine, pa nisam ni znao za sve te dimenzije, ali mislim da cu na slijedećem tehničkom reć da mi upišu to u prometnu da ti genijalci na tehničkom ne mogu zajebavat.
 
LemmyZD said:
Cua san da Metzeler seli pogon za proizvodnju Renna u Zadar ili na Silbu  :misli:
Stavi na blatobran kameru pa snimaj Stipu onda ce biti brutalan video.
Ovako nemaš predožbu koliko je brzo a jest brzo :mrgreen:
 
Ja lagano vozim. Sredinu satarem a do ruba ostane pedalj.loš bi bio video. Za misec najvise triba mi novi set. :0648:
 
poštar said:
Stavi na blatobran kameru pa snimaj Stipu onda ce biti brutalan video.
Ovako nemaš predožbu koliko je brzo a jest brzo :mrgreen:
Kamera je predobra, morat cu iskljucit ovu stabilizaciju, usporava ga  :LOL:
 
Getriba said:
Izgleda da te pogodilo to sto je napisao da si vulkanizer....

Nisko gadjas, nisko


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ti si isto pogođen od velike doze heroina pa neznas ni čitati..
 
MOONSHIELD said:
i sam veliš da ne možeš porubiti zadnju gumu, čemu onda uopće uključivanje u raspravu (retoričko pitanje, ne moraš odgovoriti)?? z6, pp i qualifier su tvoj plafon, bolje gume ne trebaš

ovdje vjerojatno ima kamikaza koje po cesti porube čak i prednju gumu, oni bi se ubili s pilot powerom i z6 (y)

Upve ne sumnjam da ima onih koji porube prednju gumu...
Samo sam gotovo siguran da ih nema vise od 5%
 
Igor28 said:
Za veliku većinu vozača je sport touring guma i više nego dobra. Druga stvar je ego zbog kojeg svi misle da su cestovni motogp vozači pa misle da su narezani slikovi najbolje gume za njih, filozofiraju oko ovjesa, tvrde da je upravo motor koji oni vozr najbolji na svijetu jer ima ultra Ohlns TTX kojeg ne znaju ni naštelat itd.
Do sad vozio xt660 na pp koje sam dobio sa motorom, shivera na bt016 koje sam dobio sa motorom, ja promjenio 2 seta M7 i jedan set sport force, sad sam kupio tuona sa Diablo rosso corsa i za niti jednu od tih guma ne mogu rec da su smeće (meni osobno osjećaj u vožnji najbolji sa sport force).
Sve te gume na svim motorim sam porubio do kraja i to u voznji u dvoje i u voznji cijele godine (zima-ljeto, svaki dan na posao ako ne pada kisa).
Sad mi je želja probat neke sport touring gume pa da vidim razliku i da sam mogu donjet zaključak da li mi više pašu/trebaju sport ili sport touring gume i mislim da ću naručit set touring force da ih probam i vidim kako se drže.

Ja mislim da treba prvo skontat da nije isto porubit gumu na tlaku 2.9 i na 2.1...