GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Kad sam kupio motor na njemu su bile PP..vracam se za Ćuprofnik...poznajem magistralu(negdje prije Neuma)..krenio malo..odvrtio..oslobodio se..u bogenu na tren popustila zadnja,popustila i uhvatila..reko ma mozda su dugo stajale.Kasnije krenem opet malo ganjanje po magistrali(blize Dubrovn)..sve 5 super..ulazi u bogen..jedan dva..tup..opet taj glupavi osjecaj popusti i uhvati.Treci put nedavno opet..Cak sam se vratio nazad da vidim da nije neko ulje.Dobro koji je to klinac s tim gumama?nikako se opustit na njima.Dakle super su one...ide lijepo u bogen al ta neka iznenadna trzanja..popustanja pa hvatanja me ne opustaju bas..Svakako bih ja Bridgestone stavio ovo ljeto ove su pri kraju i neda mi se vise shokove dozivljavat.Ne znam...kakve su s22?

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
 
Faber said:
Kad sam kupio motor na njemu su bile PP..vracam se za Ćuprofnik...poznajem magistralu(negdje prije Neuma)..krenio malo..odvrtio..oslobodio se..u bogenu na tren popustila zadnja,popustila i uhvatila..reko ma mozda su dugo stajale.Kasnije krenem opet malo ganjanje po magistrali(blize Dubrovn)..sve 5 super..ulazi u bogen..jedan dva..tup..opet taj glupavi osjecaj popusti i uhvati.Treci put nedavno opet..Cak sam se vratio nazad da vidim da nije neko ulje.Dobro koji je to klinac s tim gumama?nikako se opustit na njima.Dakle super su one...ide lijepo u bogen al ta neka iznenadna trzanja..popustanja pa hvatanja me ne opustaju bas..Svakako bih ja Bridgestone stavio ovo ljeto ove su pri kraju i neda mi se vise shokove dozivljavat.Ne znam...kakve su s22?

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

Meni su S22 dobre. Nekih 1000km napravio s njima
 
Faber said:
Kad sam kupio motor na njemu su bile PP..vracam se za Ćuprofnik...poznajem magistralu(negdje prije Neuma)..krenio malo..odvrtio..oslobodio se..u bogenu na tren popustila zadnja,popustila i uhvatila..reko ma mozda su dugo stajale.Kasnije krenem opet malo ganjanje po magistrali(blize Dubrovn)..sve 5 super..ulazi u bogen..jedan dva..tup..opet taj glupavi osjecaj popusti i uhvati.Treci put nedavno opet..Cak sam se vratio nazad da vidim da nije neko ulje.Dobro koji je to klinac s tim gumama?nikako se opustit na njima.Dakle super su one...ide lijepo u bogen al ta neka iznenadna trzanja..popustanja pa hvatanja me ne opustaju bas..Svakako bih ja Bridgestone stavio ovo ljeto ove su pri kraju i neda mi se vise shokove dozivljavat.Ne znam...kakve su s22?

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

meni je pp proklizo neki dan u prvoj...
ovaj obilazak zagreb - karlovac... skrecem ljevo, malo dsam jace dao gasa i malo je proklizala
juce sam dao full gas u drugoj...proklize, uhvati, proklize...smanjio sam gas...
gladak je asfalt na tom djelu...
proklizala mi je na bjeloj crti...al to nijedna guma ne drži ni po suhom, a ne na mokrom..

inace i po kisi dobro drži...
vozio sam i 200 na kisi...(autoceasta ri - zg)

sad sam vozio po ovom nevrjemenu autocestom os - zg
guma drži ok...s tim da nisam tu nista brzo...
cak sam na nekim djelovima 80 vozio jel me vjetar baco...

za neku "normalnu" voznju guma je i vise neko dovoljna...
 
dani83 said:
proklizala mi je na bjeloj crti...al to nijedna guma ne drži ni po suhom, a ne na mokrom..


PP je najlosija od svih guma koje sam vozio po tom pitanju
 
A mislim po kisim...sad u travnju sam i ja po kisi vozio po ZGu i okolici...ali to je sve po ravnom.Ne bih se usudio nesto pretjrano.

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Ebate Faber uzmi kakvu sporttuRRing gumu.
Što će ti S22.
Btw vozio sam Grobnik na PP 1.66.
 
Ma mislim da mi nema potrebe uzimat sporttouring gumu.sta?mislis zbog kilometraze sto traju duze...za moju potrebu radje bih sport

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
E to mi je teddy rekao za njih..a u cjenovnom rangu su sa PP...jesi ti probao?

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Faber said:
Po gradu?van grada?u zavojima?kako se trosi?

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

Jedno 80 % van grada. Prilično divlje vožnje na 2.9 i 2.5 po cestama okolice zagreba koje su pune pijeska i smeća. Brzo se zagriju.
Kako se troše?...pa ono nemam pojma, nakon samo 1000km ne vidim nikakve znakove potrošnje.

Da ne namjeravam ić na posao, kupio bi mitas sf+, ovako jebiga moram imat tvrđu komponentu na sredini jer bi mitasice iskockastio vrlo brzo.

P.S.
ja sam divljak i kližem svaki dan i nema te gume koja kod mene na mom motoru neće klizat
 
zaira said:
Jedno 80 % van grada. Prilično divlje vožnje na 2.9 i 2.5 po cestama okolice zagreba koje su pune pijeska i smeća. Brzo se zagriju.
Kako se troše?...pa ono nemam pojma, nakon samo 1000km ne vidim nikakve znakove potrošnje.

Da ne namjeravam ić na posao, kupio bi mitas sf+, ovako jebiga moram imat tvrđu komponentu na sredini jer bi mitasice iskockastio vrlo brzo.

P.S.
ja sam divljak i kližem svaki dan i nema te gume koja kod mene na mom motoru neće klizat
A to zapravo ispada..ti rubovi su meksi a ne da je nesto sredina tvrdja no,ma ja bih proba bridgestone..i frend sa istim motorom mi predlaze za nas nacin voznje,budem sad na ljeto uzeo....Joj ja ne znam gdje se kod vas van Zagreba moze lijepo vozit..bio sam sad u travnju ..pa reko idem preko Samobora(Slani dol itd)..milina..al..kisica..i nije to bas cesta kao sto sam navikao ovdje..pa reko idem dolje..juzno..sela...blato...ravno..usko..uff...di se vi okolica ZGa ganjate?

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Faber said:
A to zapravo ispada..ti rubovi su meksi a ne da je nesto sredina tvrdja no,ma ja bih proba bridgestone..i frend sa istim motorom mi predlaze za nas nacin voznje,budem sad na ljeto uzeo....Joj ja ne znam gdje se kod vas van Zagreba moze lijepo vozit..bio sam sad u travnju ..pa reko idem preko Samobora(Slani dol itd)..milina..al..kisica..i nije to bas cesta kao sto sam navikao ovdje..pa reko idem dolje..juzno..sela...blato...ravno..usko..uff...di se vi okolica ZGa ganjate?

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
https://youtu.be/01YlwusCSlE

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
https://youtu.be/01YlwusCSlE

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Odlicno je ovo...inace gledam ovakve videe ali ovaj nisam..
Pa da..s22..sta si imam razmisljat


A bookteee kako je ona kisna guma mekana [emoji15] haha..pa nisam to nikad uzivo ni vidio.

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
:misli: mene nervira dim. zad. gume 190

dugo sam vozio zadnju 180 i baš kažem svima: sad imam osjećaj kao da
vozim one prerade s "burecentom" iza - zadnji točak kao valjak, :zid:
nikako se navići - lijepo izgeda, gledano iza, ali JBŠ sve, ako ne bih opet stavio užu  8)

... a motor još kraći/manji, lakši i snažniji  :D
 
Dok se ne navikneš  :mrgreen:
 

Attachments

  • FB_IMG_1558883163138.jpg
    FB_IMG_1558883163138.jpg
    59.9 KB · Views: 151
:LOL: :naklon: e toooo

dođem ja do ruba, ali sve nekako tromije  :?  (y)

https://www.youtube.com/watch?v=WCz2fyWEh0Y

sve ono; kao nema potrebe, kad teško ide :LOL: