GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

esso_sa said:
Ako je vama u HR losa cesta, sta bi rekli za nas u Bosni i koji vozimo do ruba  :mrgreen: Ja se u HR (bar na jugu) opustim nakon Bosne, isao bi do lakta da mogu  :LOL:

Osim geometrije motora, moguce je da i vise silazis sa motora pa ides isto brzo kroz zavoje, ali uz manje nagibe  (y)
i što je onda bolje kroz zavoje, silazit s motora uz manje nagibe ili bacat motor u full nagib ?
 
roby5 said:
i što je onda bolje kroz zavoje, silazit s motora uz manje nagibe ili bacat motor u full nagib ?
Vozit se onako kako se osjecas sigurno ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
Švaser said:
Za najbolje rezultate oboje  :mrgreen:

:LOL: :LOL: :LOL:

s2r said:
Vozit se onako kako se osjecas sigurno ;)

To je to  (y) I da vozis tako da se ne osjecas da si blizu ili na maximumu svojih mogucnosti. Opusteno i svjestan da imas jos prostora do tog maximuma, ako zatreba  :wink:
Ja se zezam sa poznanicima da to mozes testirati mahanjem drugim motoristima dok si uz nagibu  :mrgreen: - sve dok opusteno skidas ruku sa upravljaca i mases, znaci da si u komfort zoni  :mrgreen:
 
Po tome ja sam ovdje jedini "komforan" kad još iz pola zavoja mašem bikerima-snimateljima pored ceste [emoji41]🤣🤣

https://drive.google.com/file/d/11wMDgQtRKObFZT3U0ItApI_PIh6d0FOO/view?usp=drivesdk
 
To se ne racuna, vec si se ispravljao kad si mahnuo  :mrgreen:
Vise sam mislio na ovako nesto  :jesus:
 

Attachments

  • 1EBA6FFD-2CE4-47AA-80B1-5EC4035DF0C1.jpeg
    1EBA6FFD-2CE4-47AA-80B1-5EC4035DF0C1.jpeg
    448.9 KB · Views: 181
jojjjj to rišpekt pozdravljanje, :no:
koja tlaka,

ja ako vidim nekog razdraganog i presretnog što me vidi na cesti, (brata po oružju  :LOL:)
i sve maše, bude mi tak neugdnjak, pa ajd' ako dignem malo prste na lijevoj ruci i drmnem glavom  :mrgreen:  :LOL:
 
neznan kako rubite te gume po cesti mene je strah eventualno kruzni tok ili neki bas pregledan lijevi zavoj  :mrgreen:
staza majka... :mrgreen:
 
Staza  :0648:
Kad se zvijezde poklope, pa da te Mitasice isprobam na novom asfaltu  :0648:
 
Modesty40 said:
Staza  :0648:
Kad se zvijezde poklope, pa da te Mitasice isprobam na novom asfaltu  :0648:

Da si kupila kišne gume, mogla si odma. :misli: :neznam:
 
antonio 1 said:
Pitanje u vezi guma dali se isplati kupiti gume Dunlop gp 213 koje su bile vozene na pisti

ako su dobro vožene  8) - za birtiju savršene  (y)



:mrgreen:

EDIT: i za ubit na moto susretu npr.  :LOL:
 
Pitanje, gdje u ZG odraditi montažu guma koje će biti kupljene kod Matka ? (samo nemojte ono da svaki vulkanizer to može, što je i istina, ali jel može kvalitetno, tj da ništa ne "isfuša" to je drugi par cipela ). Planirao sam slijedeći tjedan provozati se malo po državama ex juge i nakon toga mijenjati gume, ali kako je hebeno vrijeme katastrofa i svaki dan kiša moram ipak staviti nove šlape jer stare nisu kiša frendli :). Našao gume sa korektnom cijenom u Motobox-u, ali tek za 10 dana imaju slobodan termin da odrade montažu wtf ??? :shock: :shock: :shock: :shock:. Uglavnom , ako može prijedlog dobrog vulkanizera bio bih zahvalan.
 
Vulkal na Samoborskoj cesti.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

 
Evo da malo podijelim dojmove nakon 6700 km na pirelli angel st gumama. Prvo da kažem da sam razočaran samo kilometražom (sredina se potrošila). Tlak na kojemu sam vozio je  F 2.4  R 2.7. U dvoje sam odradio oko 70% kilometara.

Na istom motoru (tracer 700) sam imao michelin pilot road 4 koje su izdržale 10 500 km. Za razliku od njih angel st su mi više sjele. Pogotovo kod prebacivanja iz zavoja u zavoj a i grip u zavoju je bolji(rekao bi za 10-15%). Što se tiče mokre podloge nisam ih previše testirao ali bi rekao da je michelin pilot road 4 bolji. Sve u svemu jako dobra guma za moje potrebe. Da su trajale duže možda bi ih ponovo kupio ali zbog tog razloga sam prešao na mitas touring force koje testiram ovaj vikend :D

20190526-170025.jpg