GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Dene said:
Može se može,prošlo prije mjesec dana
naravno da se može..... ako imaš ljude na tehničkom.....
lako se poslika tuđa guma....

btw.
nabijen nakurac alfu i atestiranje homologiranog auspuha......
natjeralo me na tehničkom da zovem ljude iz prvog djela posta......
 
lesli eldridž said:
naravno da se može..... ako imaš ljude na tehničkom.....
lako se poslika tuđa guma....

btw.
nabijen nakurac alfu i atestiranje homologiranog auspuha......
natjeralo me na tehničkom da zovem ljude iz prvog djela posta......
Na prvi dio:to stalno i govorim,može se i druga dimenzija i slick....
Odgovor na drugi dio:srećom da postoje ovi iz prvog djela  :mrgreen:
 
Dakle .... strašno  :evil:
A ja osim katadioptera (kojem stvarno ne vidim svrhe) morao čak montirat i originalne retrovizore .... to što u njima vidim skoro pa ništa je nebitno  :palacdolje:
 
Ivanos46 said:
a kolko po vama vrijedi polovna slick guma pirelli diablo supercorsa,u dobrom stanju?

ako je vožena par krugova vredi 100 evara

ako je vožena malo više ali je u dobrom stanju 500 kn

problem je samo što je "dobro stanje" jako širok pojam, pogotovo među velikom većinom čobana koji ih prodaju
 
e onda moja vrijedi 500kn,bas je u dobrom stanju moze jos jednu sezonu izdrzat bez beda... :D :021:

ako je neko zainteresiran za kupiti nek se javi.
 
eto

kad prodaš daš mi proviziju jer sam ti otkrio vrijednost

:mrgreen: :LOL:
 
Probusim jucer zadnju gumu, jedva 3000km presla  :( Pokupio komad nekakve celicne zice, tacno u sredinu se zabila...
Vulkanizer je stavio onu gljivu sto se zalijepi iznutra i izvuce crv kroz rupu prema van. Je li neko ima iskustva sa takvim krpljenjem i moze li posluziti dok se guma potrosi ? Do sada sam imao srecu da gumu probusim uglavnom kada je vec pri kraju, pa bi je odmah zamijenio, nikad krpio, ali ovaj put to ne bi imalo smisla jer je guma prakticno nova (ST je, nije race koja bi na 3000 vec bila blizu zamjene  :mrgreen:)
Krajem mjeseca idem na duzi put pa ne bi volio da bude iznenadjenja...
 
esso_sa said:
Probusim jucer zadnju gumu, jedva 3000km presla  :( Pokupio komad nekakve celicne zice, tacno u sredinu se zabila...
Vulkanizer je stavio onu gljivu sto se zalijepi iznutra i izvuce crv kroz rupu prema van. Je li neko ima iskustva sa takvim krpljenjem i moze li posluziti dok se guma potrosi ? Do sada sam imao srecu da gumu probusim uglavnom kada je vec pri kraju, pa bi je odmah zamijenio, nikad krpio, ali ovaj put to ne bi imalo smisla jer je guma prakticno nova (ST je, nije race koja bi na 3000 vec bila blizu zamjene  :mrgreen:)
Krajem mjeseca idem na duzi put pa ne bi volio da bude iznenadjenja...
Nemas brige
Ja svoju vozio do konaca i nikad nije ispustila ili nesto drugo.
 
Ivanos46 said:
e onda moja vrijedi 500kn,bas je u dobrom stanju moze jos jednu sezonu izdrzat bez beda... :D :021:

ako je neko zainteresiran za kupiti nek se javi.
kak da ne, supercorse su opće poznate da izdrže sezonu (besmisleni pojam izmišljen svojevremeno na plavom oglasniku, novu dimenziju dobio na njuškalu), pogotovo ak iza sebe imaju 50 krugova, mada u tvom slučaju će vjerojatno i izdržati jer ga ove sezine sigurno nećeš uspjeti registrirati
 
ta guma mi nije na motoru,nju imam sa strane,visak.

kak ga necu regati u nadi je spas,iako znas sta kazu za nadu. :D

nabavio sam orginal auspuhe,plan mi ga je regati sada u 7mj.