GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Pozdrav, molim preporuku za gume za Suzuki sv 650, najviše vožnja po otvorenoj cesti,malo grad i autocesta, po kiši rijetko. Gledao sam Pireli DIABLO ROSSO 3 ili Angel GT 2, prije sam imao Metzeler z8 i bio sam zadovoljan. Bitno je da guma što bolje drži po suhome. Može preporuka i nekog drugog proizvođača,. Hvala
 
Meni je Angel GT odlican. Bolje mi drzi od starog Pilot Sport, nema problema na bijelim linijama, dulje traje. Cak je i jedan grobnik odradila.
 
Sto je na kraju s ovim motobox u zg spikom? Jel to otvoreno, na stranici nema zg adrese. Jel rade i montazu i koja je cijena?
 
Na web stranici nema adrese jer imamo malih tehničkih problema, napravili smo nadogradnju koju sada testiramo i mijenjamo server, za 10-tak dana dižemo novu verziju i onda će i podaci biti ažurirani.

Cijena ugradnja kada dođeš sa motorom iznosi 250,00 kn uključujući nove ventile i balans

Kontakt
Radno vrijeme

Servis
pon-pet od 08.30h do 16.00 h
Subotom od 08.00h do 12.00 h
kontakt
Mario 098/828-076
Dario 091/942-0733

Trgovina
Ponedjeljak i Srijeda od 10,00h do 18.00h
utorak, četvrtak, Petak od 08.00 do 16.00 h
Subotom od 08.00 h do 12.00 h
kontakt
Goran
01/4400-360
[email protected]
 
knez-Bj said:
Pozdrav, molim preporuku za gume za Suzuki sv 650, najviše vožnja po otvorenoj cesti,malo grad i autocesta, po kiši rijetko. Gledao sam Pireli DIABLO ROSSO 3 ili Angel GT 2, prije sam imao Metzeler z8 i bio sam zadovoljan. Bitno je da guma što bolje drži po suhome. Može preporuka i nekog drugog proizvođača,. Hvala

Zasto ne uzmes ponovo Z8 ako ti odgovara? Osim naravno ako postoji radoznalost za isprobavanjem novih guma. :wink:
Mozda Conti RA 3 ili ako bas zelis sportsku gumu S21?
 
snoopyx said:
Zasto ne uzmes ponovo Z8 ako ti odgovara? Osim naravno ako postoji radoznalost za isprobavanjem novih guma. :wink:
Mozda Conti RA 3 ili ako bas zelis sportsku gumu S21?

Ako bi uzeo u rangu S21 onda bi preporucio Mitas Sport Force(1226kn me izaso set) jer je guma meni osobno puno bolje legla u svemu.
S22 nisam probao pa nemam nista pametno za rec.
 
SpoRRi said:
Ako bi uzeo u rangu S21 onda bi preporucio Mitas Sport Force(1226kn me izaso set) jer je guma meni osobno puno bolje legla u svemu.
S22 nisam probao pa nemam nista pametno za rec.

Ak me dobro pamcenje sluzi i si pp 1?
Jel bolja od pp-a?
 
- da ponovimo gradivo :misli:

Bridgestone Battlewing ili Pirelli Scorpion Trail II :misli:

nije GS, tako da je zadnja 150 a ne 170 (na usporednim testovima uglavnom imaju "GS" dimenziju, mada nebi trebalo biti većih odstupanja)

Iskustva?

Znači maxi enduro klasa, motor dosta opterečuje prednju gumu, vožnja je kombinirana - zavoji, lokalne ceste, autoput samo kad se teleportiramo ali upravo onda je opterečenje najveće (prtljaga i suputnica). Vozač umjeren tj. vožnja fluidna, ali guma se koristi od ruba do ruba više manje na svakoj vožnji.
 
Outlaw said:
Sto bi preporucili u rangu Pirelli Diablo Rosso 3, Diablo Rosso Corsa 2? Ili koju od te dvije radije  :mrgreen:
Nisu to iste kategorije guma,rosso corsa 2 ti podnosi i koji krug  na Grobniku a ova je cestovna verzija Pirellija.
Više ti ulogu ima na koji motor to stavljaš  :021:
 
Koja preporuka za iduce gume za zx10r 2004, napomena da motor stoji 70% godine u garazi jer nisam u Hr i na to da sam jos uvijek pocetnik ako cemo gledat na voznju "Na noz" takorec..
Ove gume gore su mi dot kraj 2017 ali su kupljene nove u 03.2018 i onda je motor isto vise stajao kod bivseg vlasnika cekajuc kupca a ja ga kupio u 09.2018 i odonda do sada napravio 2000km ( 1000 kad sam ga uzeo i 1000 sada na godisnjem u 05om i 06om mj..) i opet stoji garaziran na zadnjem stenderu..
 
biker4life said:
- da ponovimo gradivo :misli:
Bridgestone Battlewing ili Pirelli Scorpion Trail II :misli:
PREPORUČAM pirelli scorpion trail II.
ne gubi vrijeme na razmišljanje a posebno ne na ekperimentiranje.
potrošio nekoliko setova trail II, dva seta trenutno u pričuvi u garaži.
prednja guma made in germany zadnja made in prc  :misli:
kupljeno u motoboxu oko božića.
kupio prije dvije godine dunlop roadsmart III, eksperiment  :(
sada su na motoru, još malo autoceste, par odlazaka do senja i
nadam se potrošiti ih i što prije zaboraviti ovaj neuspjeli izlet.
koliko nas ima s tenerkama mogli bi organizirati jednom moto
okupljanje na parkirnom mjestu za aute.
predloži parking :bananapivo:
 
kacigae30 said:
Koja preporuka za iduce gume za zx10r 2004, napomena da motor stoji 70% godine u garazi jer nisam u Hr i na to da sam jos uvijek pocetnik ako cemo gledat na voznju "Na noz" takorec..
Ove gume gore su mi dot kraj 2017 ali su kupljene nove u 03.2018 i onda je motor isto vise stajao kod bivseg vlasnika cekajuc kupca a ja ga kupio u 09.2018 i odonda do sada napravio 2000km ( 1000 kad sam ga uzeo i 1000 sada na godisnjem u 05om i 06om mj..) i opet stoji garaziran na zadnjem stenderu..

Uzmi mitasa nes se zajebat.
Ja na mojem imam 4-ti par.
 
biker4life said:
- da ponovimo gradivo :misli:

Bridgestone Battlewing ili Pirelli Scorpion Trail II :misli:

Ja sa Bridgestonkama nisam zadovoljan, tako da bi ja odabrao ili gore spomenuti Pirelli ili Metzeler Tourance next (nešto veća km, uz vrlo slične karakteristike)...
 
kacigae30 said:
Koja preporuka za iduce gume za zx10r 2004, napomena da motor stoji 70% godine u garazi jer nisam u Hr i na to da sam jos uvijek pocetnik ako cemo gledat na voznju "Na noz" takorec..
Ove gume gore su mi dot kraj 2017 ali su kupljene nove u 03.2018 i onda je motor isto vise stajao kod bivseg vlasnika cekajuc kupca a ja ga kupio u 09.2018 i odonda do sada napravio 2000km ( 1000 kad sam ga uzeo i 1000 sada na godisnjem u 05om i 06om mj..) i opet stoji garaziran na zadnjem stenderu..
Ja na desetki imam pirelli diablo rosso 2,i odlicne su,ali mitas sport force svi hvale,a i jeftine su,tak da ako uzmes mitas nes sigurno pogrijesiti. (y)