GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Faber said:
Je li tko probao michelin power 5?

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

frend je vozi i hvali je jako.
 
kronik said:
frend je vozi i hvali je jako.
Eto zanimala me...sad sam uzeo Bridgestone s21 ..ma sto da pricam..guma je nenadhebiva.Ali ova je tu negdje po cijeni pa me zanima jer je nova..

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Faber said:
Eto zanimala me...sad sam uzeo Bridgestone s21 ..ma sto da pricam..guma je nenadhebiva.Ali ova je tu negdje po cijeni pa me zanima jer je nova..

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk



Nisi vozio na boljoj gumi  pa misliš tako ... :LOL:
 
stipe_zxr said:
Nisi vozio na boljoj gumi  pa misliš tako ... [emoji38]
Za sad ne,taman mi je.Bokte mazo u kojoj tebe temi nema?wtf

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
zaira said:
Baš me zanima kako će covid-19 utjecat na cijenu i raspoloživost guma. Posebno na talijansko kineske.
Azijske zemlje su pravilno reagirale. Čak i Kina. Zapadne fasuju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Volcabar said:
Koja je guma najbolja za vožnju po kiši na skuteru?


Kad se opustis na kisi onda bilo koja. Samo treba pazit zebre i crte.
 
Volcabar said:
Koja je guma najbolja za vožnju po kiši na skuteru?
..sjecam se da sam.na skuteru imao bridgestone molas ml50 ..fenomenalne gume za po kisi..a i ovako,odlican su grip imale...

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Faber said:
..sjecam se da sam.na skuteru imao bridgestone molas ml50 ..fenomenalne gume za po kisi..a i ovako,odlican su grip imale...

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

Takav sam i ja dojam stekao od "mojih" skuterasa. Samo je pitanje jel zadovoljava dimenzijom i nosivosti ak se ne radi o 50ccm
 
Aa da to mi nije palo na pamet....vise se ni ne sjecam koje su dimenzije bile...

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Pozdrav! Evo par pitanja, naručivat ću nove gume pošto ove serijske dunlopice na Z900 sa kojim sam ga dobio su za onu stvar. Nakon sat vremena vožnje, one budu mlake i nemam osječaj da drže grip i jednostavno se ne osjećam sigurno.

Razmišljam o dvije vrste gume, čitajući po forumu i proučavajući internet vidim da dosta vas hvali ove dvije pa i ja razmišljam o njima, makar ih nikad nisam vozio: BRIDGESTONE BATTLAX S21 ili METZELER SPORTEC M7 RRm, pošto su obadvije u cijenovnom rangu od 1.550 kuna za set, koji si sada mogu priuštiti.

Zanima me mišljenje vas koji ste vozili jednu od tih guma i koje bi bile "bolje". Ne vozim na stazi, cestovna vožnja isključivo.

I još jedno pitanje, iskustva sa: https://www.kupigume.hr/    ??

Hvala svima!
 
S21 nisam vozio.
M7RR moje osobno iskustvo-meni je bila dobra guma,
Što se tiće kupigume s njima imam odlična iskustva,i cijena i dostava  (y)
 
Ja sam pak, od te dvije, vozio samo S21 i poprilično sam zadovoljan. Stil vožnje; uglavnom umjerena sportsko rekreativna vožnja po magistali. :mrgreen:
 
Uspio sam.odvozit tek 500tinjak km od kad sam uzeo s21,pa zavrsio u izolaciji na ebenom otoku lol..uglavnom..Odlicne su mi gume.Voznja magistrala,bogeni,grad..Odlican grip,precizne..ne moram se vise brinuti vec opustit kad zalegnem motor u bogen..samo gas.

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk