HAK+ članstvo

einstein said:
Imaš na prvoj stranici popis svih usluga koje su sada uključene, sada ti bonovi izgledaju ovako:

Bonovi:
-jedan besplatan prijevoz vozila oštećenog u prometnoj nesreći na teritoriju RH ili u iznozemstvu do iznosa od 5.000,00kn
-jedan besplatan prijevoz vozila u kvaru na teritoriju RH ili u iznozemstvu do prvog ovlaštenog servisa do iznosa od 1.200,00kn
-priznavanje troškova rent-a-cara-a, prvi dan 100%, dodatna dva dana sa popustom koji je dogovoren sa poduzećem
-troškovi jednog noćenja u hotelu u RH 100%
-jedan besplatan prijevoz u slučaju bolesti


ja nisam nikakve bonove dobil zadnje 3-4god  :misli: idem trazit
 
140kn za motocikliste je ako ne koristiš uslugu HAK+. Pogledaj si šta dobivaš sa HAK+ a šta bez te opcije. A odgovor na tvoje pitanje ne znam :) Znam samo da u knjižici koju sam dobio piše registarska oznaka motora.
 
@giant: ja sam dobio neku knjižicu i u njoj su bonovi za sve navedene usluge koje sam naveo na početku teme. Ali nisam dobio onu člansku karticu, valjda če mi je poštom poslati...
 
meni kartica uredno svake godine dodje, kao i hak svaki mjesec i obavjest kad mi istice u slucaju da zaboravis.. al knjizicu sam zadnje vidio jos dok sam stojku vozio.. nis idem starce pitat jesu oni svoje dobili
 
ja nemam negativnih iskustva.. ali moram bit iskren i rec da nisam dosad nikad niti imao prilike imat bilo kakva iskustva na moju srecu
 
bobo RR said:
koliko je to km,jer mi kolega vozi za 7 kn kilometar,oba smjera

Sa vučnom službom? Vozio bi ja s kombijem za manje (y)
 
Isplati se.
Član od 2000. Nikakvog lošeg iskustva. Niti sa šlepom niti sa popravkom na cesti.
 
Drago mi je čuti da ljudi imaju dobra iskustva.
@90*: da, možda i bi ti sa kombijem odvezao za manje, ali i to manje je skuplje nego njihov prijevoz koji je - besplatan  :)
 
Ghostrider-SB said:
Da  :?, žalosno ali istinito, kod nas ljudi kamione pale za 2-3 kn  :palacdolje: jga  :?
To ljudi koji se voze gladni po starim cestama, otpali blatobrani, gume narezane, a u rezervaru crveno k'o menstruacija :mrgreen:
Za 2 kn po km ja ne pokrijem troškove :(

@ einstein: Isplati se, znam. Neki dan su i meni vozili auto (y)
 
90° said:
Sa vučnom službom? Vozio bi ja s kombijem za manje (y)
Da sa vucnom sluzbom do 4 tone,meni se to vidi OK cijena,nazalost jednom bio prisiljen platiti vucnu sluzbu,3 km 300 kuna,ne zajebavam se
 
bobo RR said:
Da sa vucnom sluzbom do 4 tone,meni se to vidi OK cijena,nazalost jednom bio prisiljen platiti vucnu sluzbu,3 km 300 kuna,ne zajebavam se

vučne službe obično imaju minimalni paušal npr: http://www.amksiget.hr/grupe.asp?IDGrupa=11&IDPodgrupa=32

i zato onda dođe do tako velikog ceha za 3 km    :?
 
BikerHR said:
Daleko više putujem (uglavnom po Hrvatskoj) s motorom, a nešto manje s autom. Sad bih se učlanio,ali ne znam što odabrati, jer ČLAN MOTOCIKLIST plaća članstvo 140 kn, AUTOMOBILIST 200 kn... Ima logike da član automobilist može koristiti usluge za motor, a druga kombinacija?

Clan automobilist ne moze koristiti usluge za motor. Provjereno iz prve ruke, zvao HAK, bio s motorom i odje*** me po kratkom postupku jer sam bio clan Automobilist. Glupo ali istinito.
 
Bane77 said:
Clan automobilist ne moze koristiti usluge za motor. Provjereno iz prve ruke, zvao HAK, bio s motorom i odje*** me po kratkom postupku jer sam bio clan Automobilist. Glupo ali istinito.
kad je to bilo? ove godine? jer koliko ja znam, tako je bilo do prije cca 5 godina, od onda automobilist može koristiti usluge i za motor. Uostalom, i ja sam ih koristio....
 
Bane77 said:
Clan automobilist ne moze koristiti usluge za motor. Provjereno iz prve ruke, zvao HAK, bio s motorom i odje*** me po kratkom postupku jer sam bio clan Automobilist. Glupo ali istinito.

:shock: :misli:

Wtf, pa prije dva ili dva i pol mjeseca sam koristio uslugu za prijevoz pokvarenog motora iz OS u SB ( cca 90 km ) i to nije ni bio moj motor nego kolegin, izašli na teren, ubacili ga u kombi i dovezli, odkad je to na snazi i koliko je to točan info  :misli:
 
100% točan. Nažalost.
Do lani sam bio neki tzv. "obiteljski član" i mogao sam koristiti karticu i za motor i za auto.
Ove godine su mi ponudili ili-ili. Dakle ili motor ili auto. Ne znam da li tog obiteljskog više nema ili su oni mutavi ili nekome noge smrde.
Uglavnom u petak sam imao situaciju kada sam ih zvao zbog krepanog auta. Kada sam im izdiktirao broj kartice rekli su da se mogu slikati jer mi iskaznica vrijedi samo za motor (za bilo čiji i bilo koji, ali isključivo za motor).
Pa sam onda nazvao mamu koja mi je izdiktirala svoj broj njezine iskaznice i- mir i dobro. Riješeno preko maminog bez njezine nazočnosti. :mrgreen:
 
Hrvoje said:
100% točan. Nažalost.
Do lani sam bio neki tzv. "obiteljski član" i mogao sam koristiti karticu i za motor i za auto.
Ove godine su mi ponudili ili-ili. Dakle ili motor ili auto. Ne znam da li tog obiteljskog više nema ili su oni mutavi ili nekome noge smrde.
Uglavnom u petak sam imao situaciju kada sam ih zvao zbog krepanog auta. Kada sam im izdiktirao broj kartice rekli su da se mogu slikati jer mi iskaznica vrijedi samo za motor (za bilo čiji i bilo koji, ali isključivo za motor).
Pa sam onda nazvao mamu koja mi je izdiktirala svoj broj njezine iskaznice i- mir i dobro. Riješeno preko maminog bez njezine nazočnosti. :mrgreen:

:LOL: mama, daj mi bjoj od kajtice  :bebica: ...zjočesti stričeki mi nije htjeli pomoći...  :cry: :cry: :cry:


:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
Moja mama najbolje kuha.
8)
 
Hrvoje said:
100% točan. Nažalost.
Do lani sam bio neki tzv. "obiteljski član" i mogao sam koristiti karticu i za motor i za auto.
Ove godine su mi ponudili ili-ili. Dakle ili motor ili auto. Ne znam da li tog obiteljskog više nema ili su oni mutavi ili nekome noge smrde.
Uglavnom u petak sam imao situaciju kada sam ih zvao zbog krepanog auta. Kada sam im izdiktirao broj kartice rekli su da se mogu slikati jer mi iskaznica vrijedi samo za motor (za bilo čiji i bilo koji, ali isključivo za motor).
Pa sam onda nazvao mamu koja mi je izdiktirala svoj broj njezine iskaznice i- mir i dobro. Riješeno preko maminog bez njezine nazočnosti. :mrgreen:

Kad mi stane motor (a s obzirom da sam ga ja sastavljao, brzo će) zvat ću te da mi daš broj svoje kartice...  :mrgreen: