HAK+ članstvo

Hrvoje said:
Moja mama najbolje kuha.
8)

...kaj ti mama nosi na sebi  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
HAK uveo nove pakete i u potpunosti odustao od motorista, tako da (po službenom stavu dvije osobe iz HAKove službe za članstva), ubuduće članska prava možete koristiti isključivo za osobne automobile.

:palacdolje:

 
Kad je vec ozivila tema ja imam negativno iskustvo s hak-om iz karlovca. Prije dvije godine mi je auto zakuhal 20 km od karlovca. Odšlepali me do svoje radione, tam mi je neki mladi mehanicar izvadio termostat i skupa smo otisli na probnu voznju. Sve je bilo ok dok se nismo vratili nazad u radionu. Mali je otisel nutra se spominat s šefom i onda je šef dosel van s pricom da auto nije za vozit, da je sigurno otisla brtva glave, da auto nesmije za varaždin bla bla... Moral sam s punom prtljagom(vracal sam se  s mora) zvat taksi da me odveze na neko osvjetljeno mjesto di sam 3 sata cekal prijevoz iz varaždina. Nakon kaj sam se konzultiral s ovdasnjim mehanicarima zakljucili smo da me tip htel prevariti i da hoce napraviti servis od 500-1000 eura bez potrebe. Otisel sam si po auto odpelal ga doma, doma smo deli novi termostat za 100-tinjak kuna i auto dan danas radi.

Nebum sad istical imena ali cijelu pricu sam napisal, poskeniral racune i poslal u hakovu sredisnjicu i u drzavni inspektorat.
 
moover said:
HAK uveo nove pakete i u potpunosti odustao od motorista, tako da (po službenom stavu dvije osobe iz HAKove službe za članstva), ubuduće članska prava možete koristiti isključivo za osobne automobile.

:palacdolje:
Koliko ja znam članstvo jedo sada bilo vezano uz ime, a ne uz vrstu vozila (nekad bilo). Tako da je najgluplja opcija bila "član motociklist" jer je to pokrivalo samo motor, a ono vulgaris osnovno članstvo je pokrivalo sve.
Kojeg vraga su sada smislili?
:mislim:
 
Hrvoje said:
Koliko ja znam članstvo jedo sada bilo vezano uz ime, a ne uz vrstu vozila (nekad bilo). Tako da je najgluplja opcija bila "član motociklist" jer je to pokrivalo samo motor, a ono vulgaris osnovno članstvo je pokrivalo sve.
Kojeg vraga su sada smislili?
:mislim:
Meni je u listopadu isteklo članstvo. Prije produžetka (inače sam automatski svake godine produžavao), nazvao sam HAK i nakon 10 minuta objašnjavanja s njihove strane da ne mogu koristiti pogodnosti za motor ako sam automobilist, i obrnuto, inzistirao sam da mi (po)kažu gdje to piše!

Naravno da su se vadili kako to piše u njihovom internom pravilniku, te ako želim koristiti pogodnosti i za motor i za auto, moram uplatiti dvije članarine (jednu kao član automobilist, drugu kao motorist).

Jel moram napominjati kako sam ih odjebao i nisam produžio članstvo? :)

Član sam preko firme pa primam reviju, u novom (zadnjem) broju je pisalo kako se automatizmom ukidaju stari paketi članstava (automobilist, obiteljski...) i sad imaju tri nova paketa (naravno, skuplja) - Start, Optimum i Europa. Ponovno nazvao danas da provjerim da li sad kao član sa Start paketom imam pravo koristiti pogodnosti i za auto i za motor, dobio sam odjeb i žena je nekoliko puta naglasila da članovi mogu koristiti pogodnosti isključivo za osobne automobile.

...što je u jednu ruku i ispravno, jer ipak se radi o hrvatskom AUTO klubu...  :mrgreen:
 
BTW, izvadak iz Uvjeta i pogodnosti modela članstva "Start":

Pod pojmom vozilo podrazumijeva se motorno vozilo za prijevoz osoba, visine do 2,5 metara, širine do 2,55 metara, dužine do 15 metara uključujući priključno vozilo, najveće dopuštene mase do 3.500 kilograma, koje može vući prikolicu najveće dopuštene mase 3.500 kg i koje osim sjedala za vozača ima najviše 8 sjedala.
:mrgreen:
 
moover said:
Ponovno nazvao danas da provjerim da li sad kao član sa Start paketom imam pravo koristiti pogodnosti i za auto i za motor, dobio sam odjeb i žena je nekoliko puta naglasila da članovi mogu koristiti pogodnosti isključivo za osobne automobile.
Poslao emajl, evo odgovora (u roku sat vremena):


od Aleksandra Rubes <[email protected]>
za <[email protected]>
datum 29. prosinca 2010. 14:40
predmet RE: Upit s weba:

sakrij detalje 14:40 (Prije 1 h)


Svi paketi pokrivaju motocikl.



Aleksandra Rubes, ing.

voditelj Odjela članstva i autoklubova

HRVATSKI AUTOKLUB

Av.Dubrovnik 44, 10 000 Zagreb



tel:01/6611-915

mob:098/256-299

fax:01/4693-731
 
<cenzura> ih glupe i nepismene!!!  :mrgreen:

BTW, dobra ti je mail adresa...  :mrgreen:
 
Hrvoje said:
Svi paketi pokrivaju motocikl.

Aleksandra Rubes, ing.

voditelj Odjela članstva i autoklubova

HRVATSKI AUTOKLUB

Ako je tome tako, i ako se veže za osobu, zašto traže podatke o vozilu i zašto nema motocikala? na dnu stranice->  https://www.hak.hr/uclani-se

malo je to zbunjola sve skupa.... :neznam:
 
Član preko Dinersa!! Na sreču još nisam koristio njihove usluge osim nekih popusta, nadam se da bu tak i ostalo !! :misli: (y)
 
Zapru said:
kupis nesti iz grupacije Das Auto i imas djaba sve  :jesus: :LOL:

njima je i najpotrebniji šlep.  :LOL:
 
Joy Rider said:
Ako je tome tako, i ako se veže za osobu, zašto traže podatke o vozilu i zašto nema motocikala? na dnu stranice->  https://www.hak.hr/uclani-se

malo je to zbunjola sve skupa.... :neznam:
Tome zato služi emajl. :mrgreen:
A ovo pisamce ću sa sobom ponijeti ispisano kada ću ići produživati članstvo. :D

usput: ovaj neki početni paket, tako nešto slično sam imao prije par godina (prije nego su mi uvalili ovu riškeQt član-motociklist kategoriju) i uredno sam ga nemilosrdno iskorištavao za auto (ne glasi na mene), a i za motor.
 
Hrvoje said:
A ovo pisamce ću sa sobom ponijeti ispisano kada ću ići produživati članstvo. :D

kažu talijani carta-canta. u prijevodu crno na bijelo...  (y)

:LOL:
 
Hrvoje said:
Poslao emajl, evo odgovora (u roku sat vremena):
Svi paketi pokrivaju motocikl.
To me navelo da se ponovno učlanim prije mjesec dana...  (y) Pa ćemo vidjet čija majka crnu vunu prede...  :mrgreen:
 
shPINa said:
Ja mislim da se isplati biti clan HAK-a. ali tko sam ja da mislim? :mrgreen:


Naravno da nismo tu da mislimo  :misli:



Ali za HAK je neloše imati za nedaj bože :mrgreen: