Hayabusa is back!

ovi iz kawasakija i suzukija bi trebali crkija i sredjua uzet za savjetnike.... propali su do ožujka....

ti si mali podanik koji niš dalje od svoje grabe ne kuži

fasciniran velikim svijetom misliš da tam sjede genijalci koji znaju kaj rade, jer nije na tebi da razmišljaš😂

odi se cijepi sa bilo čim, tak su rekli na tv🙌🥳


Srki
 
ma oni u belom svetu su svi idijoti koji jedva čekaju da im dojdu crki i sredju s balkana pa da im objasne kak su zapravo retardirani i kak treba da se radi.... a usput baš kaj se motora tiče voze oltajmere na aparatima :)
 
"Lets agree to disagree"

Kad je izasla onda je sve redom ostavila daleko u prasini iza sebe ( sta je danas nerealno ocekivati )
Ipak cinjenica je da smanjenje snage ne ide u prilog cijelokupnoj prici i image-u usprkos tome sta motor izgleda odlicno mislim da je prica sa agregatom otisla u krivom smjeru i gledajuci reakcije po nekim stranim forumima mahom kritike upravo idu u tom pravcu

OK, no i ti strani forumi su vrlo sličnih sindroma kao i ovaj - ljudi koji su samo vidjeli sliku motora troše sate na komentiranje, umjesto da su potrošili puno manje vremena i informirali se o svemu iz prve ruke, bar neka pogledaju videe cijelog razvojnog tima Suzukija sa njihovim mišljenjima i komentarima što, zašto, kako itd... nekadašnja Busa je još mogla prolaziti jer je bilo i tržišnih i svakih drugih (brzinskih) niša gdje je put bio otvoren i tražio samo nadahnute i kurate da slože nešto... danas je to sve u sasvim drugačijoj situaciji, a zahtjev da i danas Busa bude najbrža je promašen, jer kome je do toga, ima solidna ponuda specijaliziranih bajkova za te namjene, ma koliko iste besmislene bile (ako govorimo o cestovnim motorima i vozače koji svoje "vještine" dokazuju posvuda samo ne tamo gdje treba - na stazi). Danas kada imamo brdo bajkova koji idu 300+, tražiti da Busa bude brža od svih njih sa svim tim kilama viška je pomalo utopija, čega su svjesni inženjeri u Suzukiju, no ne i forumaši... danas su neka druga vremena, traže se neke druge namjene, forme, veličine itd, stoga filozofija sa kojom je svojedobno nastala prva Hayabusa je danas promašena skoro u svemu... oni koji i danas traže brzinsku superiornost Hayabuse posegnut će kao i oni nekada za masom dodatnih kitova, stageova itd, jer su i u ovoj novoj dobili odličnu osnovu za put u besmisao...
 
  • Like
Reactions: hells and infinity
ma oni u belom svetu su svi idijoti koji jedva čekaju da im dojdu crki i sredju s balkana pa da im objasne kak su zapravo retardirani i kak treba da se radi.... a usput baš kaj se motora tiče voze oltajmere na aparatima :)

tu si u pravu. zato smo mi negdje drugdje a ti u svom selu u odijelu 😁



Srki
 
bolje biti gospodin u svojem selu, nego seljačina manja od makova zrna u tuđem gradu i zemlji
 
  • Wow
Reactions: error
Meni je Hajabusa dan danas pojava za vidit
 
  • Like
Reactions: Nero
Ne znam jesu Hayabuse i zapravo podjednako velike kao na slici ili su tu radi usporedbe sve stavljene iste visine,ali po ovome je ova nova dosta šira od starih :unsure:
148317648_273839814109685_968447521456944127_n.jpg
 
ti si mali podanik koji niš dalje od svoje grabe ne kuži

fasciniran velikim svijetom misliš da tam sjede genijalci koji znaju kaj rade, jer nije na tebi da razmišljaš😂

odi se cijepi sa bilo čim, tak su rekli na tv🙌🥳


Srki

On ne razmišlja jer misli da to rade neki genijalci, ti razmišljaš i znaš da i tamo sjede priglupi i uhjebi kao kod nas ali si svejedno otišao na izvor. To neka hipoteskti bude usporedba na razini intelekta, dok ste na razini reakcije isti, to nije hipotetski, jer niti jedan niti drugi baš nikako ne možete na to utjecati. Rezultat: imaš njega koji se vozika po svom selu i uživa dok s druge strane imamo tebe s psihičkim smetnjama zbog prevelike nervoze i još ćemo te morati liječiti slijedećih xy godina o svom trošku jer smo porezni obveznici. :mrgreen: Isto kao i rasprave oko nastanka korone, tak mi svjedno kad ne da smo mali nebitni pijuni nego su papučice i amebe za nas divovi.:p

Natrag na temu. Godinama si vozio Suzukija i to ti je bio vrh, onda si se malo opario pa odmah skočio na novog BMWa. Niti si ga ikad naučio vozit niti je ikad normalno radio. Ali to je priča većine, kao i tvoje infantilno veličanje Poršea. Pitanje je što to drugi nude da je baš Suzuki tako nepravedan prema malom čovjeku i motoristu. :mrgreen:
 
Zar nije to što drugi nude i što ga oduševljava, ženski motor sa chicken stips-ima većim nego na motoru autoškole koji samo radi osmice po poligonu?
 
Mislim da se po Splitu još voze 3-4 stare Hayabuse:unsure: ..Bila je popularna kod nas. Samo ih je malo imalo para za kupit je..
kad je busa izasla...moga si birat ispod 100 000kuna sta ces kupit.
koliko se sicam,skoro svi R-ovi su bili ispod te cifre...a danas za te novce,nemos temaksa sa sporckom podnicom kupit.

a ova nova ce bit 20k eura i eto ti razloga,zasto se nece prodavat...
ako bude cijena kao iz 99g,prvi sam u redu... :D
 
Last edited:
  • Like
Reactions: pikacu79
busa je mit, kad parkiraš pred birtju,
(kad se otvori :mrgreen:)
svi znaju tko je gazda i kako ne naginješ pogubnom sektašenju- rišpektu, jer iako imaš love, nisi uzeo HD

koliko, kako, gdje se vozikaš... ma sve ostalo, apsolutno je nebitno

:mrgreen:
 
Mislim da se po Splitu još voze 3-4 stare Hayabuse:unsure: ..Bila je popularna kod nas. Samo ih je malo imalo para za kupit je..


bila je jedna koja je bogami često bila u điru,
najčešće bi je viđa na zapadnoj ili u aci-ja,ta se koristila ka daily bajk ;P
 
ja znam čovjeka koji je u SB imao dvije istovremeno, ali iskreno; ta stara mi se nije sviđala,

ljepši mi je bio XX (y)
 
  • Like
Reactions: cadjo
@ DADO+: Skoro sam zaboravio, imao jedan poznanik 2 regane 1. Gen u Ka, prebacio se na GSX-R 750.. ;)
 
  • Haha
Reactions: infinity