Hoće li ove godine biti izmjena zakona?

Bit ce izmjena zakona, oce....kad Cacicev :evil: sin bude ima polagat vozacki a do tada cete vec dovoljno i ostarit pa vam isti k.....
 
vickodu said:
Ako si polagao po starom zakonu onda mozes dobit A.Isto kao ti je polagao u mene sin i on je dobio A prije par mjeseci .Odi na mup i pitaj

možeš malo ovo elaborirat? sin ti je polagao A1 2008. po starom zakonu i sad 2012. dobio A bez polaganja? ili je 2010. polagao za A2 i opet ove godine za A?  :misli:
 
zaroz said:
možeš malo ovo elaborirat? sin ti je polagao A1 2008. po starom zakonu i sad 2012. dobio A bez polaganja? ili je 2010. polagao za A2 i opet ove godine za A?  :misli:

Polagao je po starom zakonu A kat sa 16 god.Dobio je dozvolu do 125 ccm.Sa 18 je trebao dobiti A.U medevremenu su izmislili a1,a2 te su tvrdili da mora polagat ponovo .Nakon par tuzbi su svima onima koji su polagali po starom zakonu dali kategoriju koju su i polozili(A)

 
Aha, aha, pa i moja situacija je takva, sa 17. položio po starom zakonu i onda uveli nove kategorije, a ja izvisio. Možeš li napisat više informacija, kako je to otprilike išlo?? Može na pp, a može i ovdje, vjerujem da ima još dečki poput mene koji nisu znali da daju A kategoriju za nas koji smo položili po starom...
 
zaroz said:
Aha, aha, pa i moja situacija je takva, sa 17. položio po starom zakonu i onda uveli nove kategorije, a ja izvisio. Možeš li napisat više informacija, kako je to otprilike išlo?? Može na pp, a može i ovdje, vjerujem da ima još dečki poput mene koji nisu znali da daju A kategoriju za nas koji smo položili po starom...

Trebas samo otici u mup .Prije par mjeseci su svima u Du koji su polozili po starom zakonu dali A kat.Ako recu da ne moze neka provjere u Zg jer moze  :wink: Moj je cak polagao iza misli A2 i sad mu u vozackoj stoji datum polaganja A1 i A isti a polaganja A2 cca 2 god iza polaganja A1.Jbg bacio sam lovu za jedno polaganje ali je makar dobio vozacku.(nisam bas siguran kako idu redom A1 A2 iA)
 
da napišem rezime ove priče...
bio danas kod nas na mupu, upisali mi A kategoriju. u početku su me malo blijedo gledali i zajebavali, ali poslije su dobili dopis iz zagreba i sve je prošlo ok. izašlo me ravno 115 kn (troškovi, takse i slike), znači uštedio sam par tisuća kuna što nisam morao opet polagati A2 i A.

puuuuno hvala vickodu na informaciji o ovome, da nije njega još bih bio u zabludi. znači, svi vi koji ste položili A1 po starom zakonu (prije 17.6.2008.) ne morate polagati A2 i A, nego samo odite da vam upišu A!  (y)
 
zaroz said:
da napišem rezime ove priče...
bio danas kod nas na mupu, upisali mi A kategoriju. u početku su me malo blijedo gledali i zajebavali, ali poslije su dobili dopis iz zagreba i sve je prošlo ok. izašlo me ravno 115 kn (troškovi, takse i slike), znači uštedio sam par tisuća kuna što nisam morao opet polagati A2 i A.

puuuuno hvala vickodu na informaciji o ovome, da nije njega još bih bio u zabludi. znači, svi vi koji ste položili A1 po starom zakonu (prije 17.6.2008.) ne morate polagati A2 i A, nego samo odite da vam upišu A!  (y)

Ovak ti to s vremenom mora izgledati i nema da brines za koji i kakav volan sjedas  :jesus:
KebHv.png
 
Sto je ovaj H sto ti fali, avion?
Sad ozbiljno, stvarno izgleda impresivno  (y)
 
zaroz said:
da napišem rezime ove priče...
bio danas kod nas na mupu, upisali mi A kategoriju. u početku su me malo blijedo gledali i zajebavali, ali poslije su dobili dopis iz zagreba i sve je prošlo ok. izašlo me ravno 115 kn (troškovi, takse i slike), znači uštedio sam par tisuća kuna što nisam morao opet polagati A2 i A.

puuuuno hvala vickodu na informaciji o ovome, da nije njega još bih bio u zabludi. znači, svi vi koji ste položili A1 po starom zakonu (prije 17.6.2008.) ne morate polagati A2 i A, nego samo odite da vam upišu A!  (y)

A dal znaš prije koliko mjeseci su to počeli upisivat?
 
Evo ja sam sad u 8 mj konačno se odlučio položiti a2 kategoriju koja me izašla 3 400 hrvatskih blagoslovenih kuna.I pazi situacije :dolazak u PP sa svim onim papirima silnim i pitanje dotične gospođe za izdavanje vozačke nove tzv.scena u uredu počinje ovako "vidim položio si A kategoriju kažem ja da a2 sam položio al možete vi upisat i A nije problem,kad kaže gospođa pa to fino vam i košta!!Ja vidim ona ozbiljna i onda su uslijedili pregovori da bi na kraju zaključili da je ona preskupa za mene  :shocked: .Uredno sam se zahvalio i rekoh do sljedećeg puta  :mrgreen: .A mogu reći da sam bio prezadovoljan s autoškolom,sve 5 i dog za vrijeme vožnje i savjeti i sve šta je god trebalo  (y).
 
Sumljam da ce se to skoro desiti, mada najave postoje...koliko je meni poznato sad se bave kako zatvoriti proracun, i ne vjerujem da ce skoro te izmjene zakona
 
Upravo isprobano u PP Koprivnica, normalno neuspješno, pojma nemaju o čemu sam ja njima pričal, jedino kaj mi preostaje je poslat zahtjev ministarstvu pa ako prihvate prihvate, ako ne mogu jedino polagat ponovo  :misli:

položio sam A1 u 9. mjesecu 2006 godine pa spadam u ove koji su položili prije novog zakona, no oni nemaju pojma o tome da mi smiju/mogu upisat A kategoriju i idemo težim putem jbg  :palacdolje:
 
pa neka zovu u zagreb,ova u brodu kod koje sam ja bio je zvala i faksirali su joj neke papire i onda je sve prošlo ok..nemoj bacat novac na polaganje,imaš pravo na A i to je to.
 
niti nebudem bacal pare na to, budemo fino poslali taj zahtjev pa mora proći, ako baš moramo ići kompliciranijim putem  :mrgreen:
 
rudakc said:
niti nebudem bacal pare na to, budemo fino poslali taj zahtjev pa mora proći, ako baš moramo ići kompliciranijim putem  :mrgreen:

I ja sam položio u 9 mjesecu 2006., mislim čak da smo zajedno polagali, javi kak je to prešlo pa da i ja odem po A  :mrgreen: