Hoće li ove godine biti izmjena zakona?

636Njega89 said:
Ako se nevaran ta H kategorija je nekad bila (2003 ja polaga sa 14 god.) radni strojevi i moped pa je posle preimenovana u M, tako da si i to ima  :LOL:  :LOL:

Ja 3.1.2013 punim 24 god tako da iden polagat A (nemam ni A1 ni A2), danas iden obavit ljecnicki i zena mi kaze mladicu fulali ste tjedan posto u ovoj "selendri" ljecnicki je svaka 2. Srijeda od 11-13 h zena dolazi iz Gospića, posto sam sljedeci cjeli tjedan u Zg di bi bilo to najjednostavnije obavit (da nije guzva) po mogucnosti zapadni dio grada oko sesveta ako neko ima adresu i radno vrime bia bi zahvalan!  (y)

Moram priznat da il ja neznam zemljopis, ili ne poznam Zagreb, a tu živim cijeli život...
:jesus:
 
Igoreta said:
Moram priznat da il ja neznam zemljopis, ili ne poznam Zagreb, a tu živim cijeli život...
:jesus:

Ako gledas od D.Sela definitivno su Sesvete zapadni dio  :jesus:
Ako govorimo o zapadnom dijelu, na Jarunu u domu zdravlja (kod crkve) to ide vrlo brzo...
 
Igoreta said:
Moram priznat da il ja neznam zemljopis, ili ne poznam Zagreb, a tu živim cijeli život...
:jesus:

Jebi ga zajeb, dogodi se  :mrgreen: Uglavnom san se gore vozia u tramvaju pa mi uopce nije bilo bitno jesan na istoku ili zapadu,a bia san podstanar na 5 lokacia (dok san studira 8).
Ispičavan se jos jednon onima koji su se uvrijedili  :mrgreen:
 
636Njega89 said:
Al ja san uvjeren da je prije bila H kategorija moped i radni strojevi, posto san ja kasnije polaga za auto dobia san novu vozacku, sutra cu bas pogledat od staraca vozacku pa cu skenirat desnu stranu! To je ona vozacka koja je trajala neznan "cca 40 god." I imala 8 kategorija ako se nevaran!


i meni se čini... (y)  meni je ta vridila mislim do 2053  il tako nešto, onda kad sam polaga A , B kasnije su mjenjali... 
 
@bubbica pa ja mislio da imaš 20 godina čitajući tvoje postove,zajebo se,tako sam i za jedija mislio :mrgreen:
 
milanche said:
@bubbica pa ja mislio da imaš 20 godina čitajući tvoje postove,zajebo se,tako sam i za jedija mislio :mrgreen:


Ajde u okuliste. :misli: :mrgreen:
 
milanche said:
@bubbica pa ja mislio da imaš 20 godina čitajući tvoje postove,zajebo se,tako sam i za jedija mislio :mrgreen:

Jok, 17, jos malo pa cu biti punoljetan, no zajebaniji sam od vas punoljetnih  :jesus:
 
treba se izboriti da se vozačka dobije s završetkom školovanja tj u srednjoj školi
 
Imam još jedno pitanjce u redu...

Sada planiram kupiti motor pa bi želio čim prije položiti (A1) da nemam frke sa :police:

Zanima me koliko vremenski traju predavanja i ispiti iz teorije a koliko poligon i vožnja po cesti i dal se može jedan dio položiti pa drugi odgoditi na neko vrijeme (npr. sad za vrijeme zimskih praznika obavim teoriju a vožnju za vrijeme Uskršnjih praznika). Ako mi ostane još malo vožnje a praznici prođu oću se moć dogovorit sa instruktorom da to obavim kad nema škole ujutro ili popodne?
 
Miki666 said:
Imam još jedno pitanjce u redu...

Sada planiram kupiti motor pa bi želio čim prije položiti (A1) da nemam frke sa :police:

Zanima me koliko vremenski traju predavanja i ispiti iz teorije a koliko poligon i vožnja po cesti i dal se može jedan dio položiti pa drugi odgoditi na neko vrijeme (npr. sad za vrijeme zimskih praznika obavim teoriju a vožnju za vrijeme Uskršnjih praznika). Ako mi ostane još malo vožnje a praznici prođu oću se moć dogovorit sa instruktorom da to obavim kad nema škole ujutro ili popodne?
Sve možeš dogovoriti kako ti paše.
 
don_carlos_007 said:
Sve možeš dogovoriti kako ti paše.
Znači može se odgodit na tolko vremena. Super (y)
A onda ću i plaćat tako odvojeno ili?
 
1.Uzmi broj
2.Nazovi instruktora
3.Dogovori se  (y)
 
Miki666 said:
Znači može se odgodit na tolko vremena. Super (y)
A onda ću i plaćat tako odvojeno ili?
Većina plaća na rate, tj. kako se dogovoriš sa autoškolom. Što se tiče polaganja, bivši mi je cimer B kat. polagao preko godinu dana.
 
Miki666 said:
Imam još jedno pitanjce u redu...

Sada planiram kupiti motor pa bi želio čim prije položiti (A1) da nemam frke sa :police:

Zanima me koliko vremenski traju predavanja i ispiti iz teorije a koliko poligon i vožnja po cesti i dal se može jedan dio položiti pa drugi odgoditi na neko vrijeme (npr. sad za vrijeme zimskih praznika obavim teoriju a vožnju za vrijeme Uskršnjih praznika). Ako mi ostane još malo vožnje a praznici prođu oću se moć dogovorit sa instruktorom da to obavim kad nema škole ujutro ili popodne?

meni je vremenski trebalo sve skupa oko 2 mjeseca..s tim da sam morao cekati toplije vrijeme.
Idi se upisi u autoskolu, rjesis sva predavanja i ispite preko zime i kad dođe toplije vrijeme, polozis i voznju (y)

S instruktorom se sve mozes dogovoriti, obavljas voznju kad ti imas vremena.

I za ovo placanje na rate, sam da ti velim..vozacku neces dobit prije nego sto platis sve rate, ako si mozda mislio kasnije placati :wink:
 
lucarr said:
meni je vremenski trebalo sve skupa oko 2 mjeseca..s tim da sam morao cekati toplije vrijeme.
Idi se upisi u autoskolu, rjesis sva predavanja i ispite preko zime i kad dođe toplije vrijeme, polozis i voznju (y)

S instruktorom se sve mozes dogovoriti, obavljas voznju kad ti imas vremena.

I za ovo placanje na rate, sam da ti velim..vozacku neces dobit prije nego sto platis sve rate, ako si mozda mislio kasnije placati :wink:

Ma nisam, ja sam čak mislio sve odjedamput platit al najvjerojatnije će mama uzet na onaj dainers il kako se već zove.
Prva kombinacija je bila da počnem na početku ljeta kad završi škola al ako ću sad kupit motor (dok su jeftiniji) nije mi baš pametno vozit bez vozačke da nebi pobro još kakvu zabranu polaganja i eto ti sr**a.

Hvala svima na pomoći!! (y)