Hoće li ove godine biti izmjena zakona?

eto 2 tjedna kasnije stigao odgovor  (y)

A kategorija čeka na policiji da dođem sa slikama i liječničkim uvjerenjem za sve kategorije koje posjedujem + A2 i A  :mrgreen:


@kc000kc šibaj na MUP kod tete za vozačke  :cool:
 
Hvala na informaciji  (y)

Izgleda da sam A2 bezveze polagao  :mrgreen:
 
Bubbica said:
Ovak ti to s vremenom mora izgledati i nema da brines za koji i kakav volan sjedas  :jesus:
KebHv.png
Chuck Norrisova vozačka??
 
rudakc said:
hahah ima ih nekoliko koji su bezveze položili A2  :mrgreen:
Sto mozes, glupo postavljen zakon  :palacdolje:
 
Bubbica said:
Ovak ti to s vremenom mora izgledati i nema da brines za koji i kakav volan sjedas  :jesus:
KebHv.png

Ako se nevaran ta H kategorija je nekad bila (2003 ja polaga sa 14 god.) radni strojevi i moped pa je posle preimenovana u M, tako da si i to ima  :LOL:  :LOL:

Ja 3.1.2013 punim 24 god tako da iden polagat A (nemam ni A1 ni A2), danas iden obavit ljecnicki i zena mi kaze mladicu fulali ste tjedan posto u ovoj "selendri" ljecnicki je svaka 2. Srijeda od 11-13 h zena dolazi iz Gospića, posto sam sljedeci cjeli tjedan u Zg di bi bilo to najjednostavnije obavit (da nije guzva) po mogucnosti zapadni dio grada oko sesveta ako neko ima adresu i radno vrime bia bi zahvalan!  (y)
 
Bubbica evo jedno pitanje :misli: ? Bez uvrede :mrgreen:

Ulazin u tvoj profil i pise:
Dob: 47
Sad mi nije jasno s obzirom da je B kategorija na tvojoj slici polozena 1980 kako je to moguce?
Predpostavljam ako imas 47 godina da si (1965 godiste :wink:) znaci sa 15 god????
S obzirom da nikad nisan cua  :misli: da se u Hr ili bivsoj Jugi mogla dobit vozacka za auto s 15 dolazi pitanje:
Ili stavljas tudu vozacku na forum ili se nemozes pomirit da imas 5 banki  :jesus:  :jesus:
 
rudakc said:
eto 2 tjedna kasnije stigao odgovor  (y)

A kategorija čeka na policiji da dođem sa slikama i liječničkim uvjerenjem za sve kategorije koje posjedujem + A2 i A  :mrgreen:


@kc000kc šibaj na MUP kod tete za vozačke  :cool:

(y) eto, vidite ljudi da imate pravo, samo širite to da i ostali čuju i da ne ostavljaju novce u autoškolama.
 
636Njega89 said:
Ako se nevaran ta H kategorija je nekad bila (2003 ja polaga sa 14 god.) radni strojevi i moped pa je posle preimenovana u M, tako da si i to ima  :LOL:  :LOL:

Ja 3.1.2013 punim 24 god tako da iden polagat A (nemam ni A1 ni A2), danas iden obavit ljecnicki i zena mi kaze mladicu fulali ste tjedan posto u ovoj "selendri" ljecnicki je svaka 2. Srijeda od 11-13 h zena dolazi iz Gospića, posto sam sljedeci cjeli tjedan u Zg di bi bilo to najjednostavnije obavit (da nije guzva) po mogucnosti zapadni dio grada oko sesveta ako neko ima adresu i radno vrime bia bi zahvalan!  (y)

Jok, to je tranvaj...
 
636Njega89 said:
Bubbica evo jedno pitanje :misli: ? Bez uvrede :mrgreen:

Ulazin u tvoj profil i pise:
Dob: 47
Sad mi nije jasno s obzirom da je B kategorija na tvojoj slici polozena 1980 kako je to moguce?
Predpostavljam ako imas 47 godina da si (1965 godiste :wink:) znaci sa 15 god????
S obzirom da nikad nisan cua  :misli: da se u Hr ili bivsoj Jugi mogla dobit vozacka za auto s 15 dolazi pitanje:
Ili stavljas tudu vozacku na forum ili se nemozes pomirit da imas 5 banki  :jesus:  :jesus:

To ti jednostavno, nisam otvarao ni ovaj ni onaj profil prije koji sui mi trajno banirali..
Zadovoljan? :jesus:
 
Obrisali ste mi post
Ja sam najozbiljnije pitao dal cu dobit za traktor (radne strojeve) kad polozim A1?
Ono za tomo vinkovica sam stvarno tako mislio samo sam reko na saljiv nacin.
 
Miki666 said:
Obrisali ste mi post
Ja sam najozbiljnije pitao dal cu dobit za traktor (radne strojeve) kad polozim A1?
Ono za tomo vinkovica sam stvarno tako mislio samo sam reko na saljiv nacin.

Mislim da neces, traktor i ti strojevi idu sa B kategorijom..
Potrazi negdje gdje su pravila o vozackim dozvolama..

tSqhE.png
 
Bubbica said:
Mislim da neces, traktor i ti strojevi idu sa B kategorijom..
Potrazi negdje gdje su pravila o vozackim dozvolama..
Ja sam tako i mislio cjelo vrjeme al me zbunila ova kombinacija mopeda i radnih strojeva. :misli:
 
ZADOVOLJAN  :LOL:  :LOL:

Al ja san uvjeren da je prije bila H kategorija moped i radni strojevi, posto san ja kasnije polaga za auto dobia san novu vozacku, sutra cu bas pogledat od staraca vozacku pa cu skenirat desnu stranu! To je ona vozacka koja je trajala neznan "cca 40 god." I imala 8 kategorija ako se nevaran!
 
636Njega89 said:
ZADOVOLJAN  :LOL:  :LOL:

Al ja san uvjeren da je prije bila H kategorija moped i radni strojevi, posto san ja kasnije polaga za auto dobia san novu vozacku, sutra cu bas pogledat od staraca vozacku pa cu skenirat desnu stranu! To je ona vozacka koja je trajala neznan "cca 40 god." I imala 8 kategorija ako se nevaran!

Trazio sam kopiju i te vozacke, naci cu je pa stavim, no sada je ovako kako sam stavio
H= tramvaj
g2CMF.png
 
Bubbica said:
Evo, nasao sam..

FZjFL.png

eOF75.png

Hvala  (y)

Samo ovo za A bezveze pise da motori obujma veceg od 490ccm i iznad 35kW al nema veze, pomogo si mi!
 
Miki666 said:
Hvala  (y)

Samo ovo za A bezveze pise da motori obujma veceg od 490ccm i iznad 35kW al nema veze, pomogo si mi!
A to je birokratsko doslovno shvacanje zakona
Jel gdje nesto prestane drugo pocinje
glupost..
No drago mi je da sam ti pomogao, mozda ce i drugima dobro doci ovo ...
 
Miki666 said:
Obrisali ste mi post
Ja sam najozbiljnije pitao dal cu dobit za traktor (radne strojeve) kad polozim A1?
Ono za tomo vinkovica sam stvarno tako mislio samo sam reko na saljiv nacin.

dobit ces..