Homemade štender

straš je jebenica  (y) (y)

šteta što se nije bacil u break dance dolje uz gumu :LOL: :LOL:
ali za sav trud od posla do uploada  (y) (y) (y)
 
strasilo said:
evo i filmića...  :jesus: :jesus: :jesus:

http://www.youtube.com/watch?v=HqITYHZRJgo

Oćeš li stavljat još po jedno kolo sa vanjskih strana štendera,ili nije potrebno? :misli:
 
strasilo said:
evo i filmića...  :jesus: :jesus: :jesus:

http://www.youtube.com/watch?v=HqITYHZRJgo
svaka čast...čini mi se da je potrebna tek osnovna sila za rukovanje njime (y)....
 
i ja sam složio jedan sebi za strroma i jednog curi za ninjicu :mrgreen:
 
Bravo straš! Za izradu i volju da nam to prezentiraš slikama i videom  (y)

Sarinjo, kaj nije kut na onom zelenom premali? Ovak na pogled mi djeluje dosta nestabilno kad je motor gore. Na crvenom je to puno bolje. Već na pogled djeluje stabilno.
 
Sarinjo said:
svaka čast...čini mi se da je potrebna tek osnovna sila za rukovanje njime (y)....

Potpuno si upravu .....  (y)

onaj stari što imam iako ima dužu polugu, čini mi se da motor teže ide.... ali to su sve zanemarive "veličine" ....  (y) (y)

ovo je taj drugi ....  :mrgreen:  :LOL: :LOL:

http://www.youtube.com/watch?v=yaoMoTIypZ8 
 
naked_xjr said:
Bravo straš! Za izradu i volju da nam to prezentiraš slikama i videom  (y)

Sarinjo, kaj nije kut na onom zelenom premali? Ovak na pogled mi djeluje dosta nestabilno kad je motor gore. Na crvenom je to puno bolje. Već na pogled djeluje stabilno.
dobro si primjetio (y)...kut je mrvu viši nego bi trebao biti...al motor je na njemu dovoljno stabilan ak nitko na motoru ne jaši dok je na štenderu :mrgreen:....koristimo ga več dvije godine i pokazao se ipak ok tako da ga neću prepravljati
 
Sarinjo said:
i ja sam složio jedan sebi za strroma i jednog curi za ninjicu :mrgreen:

sram te bilo... :no:

valjda curi napraviš bolji ...  :jesus: :jesus:
 
evo i mog štendera, lijevo od prijatelja kupljeni, a desno moj rađen po tom originalnom, fale mi samo kotači...    (y)
 
temeljna je nabačena...

DSC00049.jpg


i rupe začepljene....  :jesus: :jesus:

DSC00050.jpg
 
DADO+ said:
  :mrgreen:

- neću da slikam svoje, jer nisu homemade, pa nema smisla u ovoj temi  :LOL:

    cijenim trud i rad   :wink:




edit:

sorry, nisam se baš naspavao,  :bonk:   vidio sam ovu sliku:
index.php
pa pogriješio  :?


ispravljam ocijenu na 4 za dojam i 4 za final  :LOL:
Prvo svaka čast Strasilo, vještina na nivou  :naklon:

Moja vještina nije niti sjena tvojoj ..

M

 
Mladen_Bandit said:
Prvo svaka čast Strasilo, vještina na nivou  :naklon:

Moja vještina nije niti sjena tvojoj ..

M

:no:

- ma deeeeeeee pusti, ni tvoj nije loš,

samo što se njemu ljudi moraju više uvlačiti u š. jer je mod.  :LOL: :LOL: :LOL:


  a vidiš da mu to stoji i u potpisu  :wink:  :mrgreen:
 
treba samo malo truda... ;)

nisam ih ni ja napravio 100 ...  :mrgreen:

ovo mi je 5-6-7 u životu... ustvari, kad mi je trebao, ja sam si ga napravio ...  :LOL: :LOL:

ovih dana ću i prednji napraviti ...  :mrgreen:
 
DADO+ said:
:no:

- ma deeeeeeee pusti, ni tvoj nije loš,

samo što se njemu ljudi moraju više uvlačiti u š. jer je mod.  :LOL: :LOL: :LOL:


  a vidiš da mu to stoji i u potpisu  :wink:  :mrgreen:

Ne čitam, nije mi to niti bitno ali tanx ... malo sam ispao jer nije me bilo duže vrijeme....

Nisu loši ali su nezgrapni i veliki i istina.... ali imaju malu prednost, supruga digne Bandita od cuga sama  :jesus:
(y)
 
prvo ću napraviti mali pod vilice jer mi taj trenutno treba... a onda ću i ovaj pod trokut .. ;)
 
Kaj da ja radim sa svojim stenderom? Gotovo je nemoguce dic motor ako stender drzim jednom rukom - trebam skoro cijelu tezinu tijela nabit na stender da digne motor otraga.
Vjerojatno i pozicija rolica za koje se stender "kvaci" ne pomaze jer su dosta daleko od kraja zadnje vilice pa dizem veliku tezinu sa malom polugom.

Bi se dalo kaj skemijat da to bude lakse?


Za sad prakticiram nacin na koji prvo nasadim stender na rolice, uspravim motor dok stender drzim taman silom da motor ne ide lijevo/desno i onda potpuno pustam motor i s obje ruke guram stender prema podu da bi digo motor.

Prednji kraj mogu "malim prstom" dic (valjda jer je poluga puno veca), al ovo otraga je skoro nemoguce jednom rukom




 
strasilo said:
prvo ću napraviti mali pod vilice jer mi taj trenutno treba... a onda ću i ovaj pod trokut .. ;)

Pošteno  :mrgreen:

3alfa3 said:
Kaj da ja radim sa svojim stenderom?

A da navariš iza još ručku, da produžiš krak?  :misli:  Bilo kao samo štangu, bilo kao U, šta ti bude ljepše, bitno da možeš to jednom rukom
 
koliko ti se točak odvoji od poda ? .. čini mi se kao da ga dižeš jako visoko (možda griješim jer se na slici baš i ne vidi) :misli: :misli:

Da si probaš samo navariti dužu polugu nazad, pa će biti potrebna manja sila ...  :misli: