Honda CB500s

vjetar u kosi said:
onda sam te vidio  :mrgreen:
"nazalost" vozio si pa nisam stigao malo bolje pogledati pilu, ali ovako na brzinu super izgleda  (y)
Uvijek furas sve kofere?

Budući da se dosta vozam poslovno kad je lijepo vrijeme, trebam hrpu stvari za posao i odjeću (kišni komplet, jakna i sve ostale điđemiđe koje trebam  :) ) pa ih zato ni ne skidam...



 
hondimir said:
Neki dan vidio taj motor uživo,neka talijanka na njemu.Što reć nego,prekrasan mali motorić lijepog naked izgleda,sve na njemu tip-top.Možda bih mu jedino stavio širi volan,to namjeravam stavit i na mom CB-u.

Ma ne znam čemu širi?
Sasvim je dovoljno širok. Ionako svatko tko sjedne na njega ima dojam da je veći i jači motor nego što stvarno je  :)
 
Mogu reći da što više vozim tu Hondu to mi je draža. Kako se samo razgoropadi i čupa preko 7 i 8t rpm. za nevjerovati da jedan motorić od 500 ccm daje toliko snage i živahnosti.
Ja prezadovoljan.
 
..obožavao sam svoju hondicu i teško se bilo rastati s njom
 
ddario said:
..obožavao sam svoju hondicu i teško se bilo rastati s njom


U, krasna je crna.
Jeste li se dugo družili? Koliko si s njom prešao? Zapravo jesi li imao kakvih ozbiljnijih problema s njom?
Jbga, pitam jer ne znam što me još očekuje s ovom mojom.  :D
 
,,je, stvarno je bila prekrasna. 2000. godište, od toga zadnjih pet godina kod mene. prešao sam ne puno, 25tkm, bez ijednog ozbiljnijeg problema. jednom mi je pukla kvačilo-sajla i to zato jer je gore bio zamjenski širi volan. znali su odilazit i lemovi na žmigavcima, opet zato jer su bili stavljeni izvanserijski. sve ostalo bez greške. motor je radio valjda kao i prvog dana, ulje uopće nije trošio, palio naravno otprve. pri oštrijoj vožnji znalo je proklizat kvačilo al' to je vjerojatno zato jer je imala i puno više od 'satnih' 19tkm kad sam je kupio. sve u svemu, pri normalnoj upotrebi i uz redovito održavanje, jako kvalitetan, rekao bih nepoderiv motor.     
 
Danas probao cb 500 od prijatelja sa sirim volanom. Odusevljen sam  (y)
 
hotazmaj said:
Danas probao cb 500 od prijatelja sa sirim volanom. Odusevljen sam  (y)

Pa koliko je taj volan širi od standardnog? I u čemu je razlika? Mislim, meni je i ovaj volan sasvim ok.



 
vjetar u kosi said:
Spinneru vidim da se interesiras za stroma.
Hoce li honda zavrsiti u oglasniku?  :D

Pa evo, baš sinoć sam ju stavio u oglas ali se ne žurim sa prodajom jer treba s nečim dočekati jesen kad pretpostavljam da je najbolje vrijeme za kupovinu novog motora.  :wink:
Zanima te?
 
Da li netko zna gdje bih mogao dati napraviti crash bar za moju CB500?
Ne trebam kromirani već crno lakirani.


Thx




spinner