Honda CBF1000 2010

Od prije kojeg mjeseca vlasnik ali tek se sada hvalim šŸ˜
Krasan motorček, jedino mu ta tank torba uopće ne paÅ”e! SW Motech EVO serija je idealna...
 

Attachments

  • EVO engage.JPG
    EVO engage.JPG
    53.4 KB · Views: 0
Ma gle , dobio sam tank torbu premda ju u životu nisam koristio. Bit će dobra za put makar kiÅ”na odjela natrpam unutra.
 
crko mi stator na 75 000km.... crko skroz.... uopće ne daje struju (ispod 10V izmjenične na sva tri pola)....
par dana palio na guranac..... nekidan počeo trokirati i doŔa doma bez displeja..... skoro rip....
naručio zamjenski .....100ā‚¬.....
u međuvremenu isčupao osigurač od svijetla i punim akumulator svakih par dana.....
 
Klasika,na CBF 1000 stranici na fejsu,barem po jedan cikne svaki dan. Najbolje je staviti orginalni,barem kako kazu upuceni,ja sam kupio svoju sa mjenjanim statorom. I nisam u medjuvremenu imao problema sa istim,to im je slaba tacka.. I jedina.
 
Klasika,na CBF 1000 stranici na fejsu,barem po jedan cikne svaki dan. Najbolje je staviti orginalni,barem kako kazu upuceni,ja sam kupio svoju sa mjenjanim statorom. I nisam u medjuvremenu imao problema sa istim,to im je slaba tacka.. I jedina.
na starijim modelima sc58 (dva auspuha) su redovno crkavali.....
na sc64 (jedan auspuh) popravili su protok ulja i stator jako rijetko kihne..... 12 godina i 75k km je trebalo mome...to mi prvi kvar.........a ni to ga nije izbacilo ni dan iz upotrebe.....
 
Pozrav svima
Novi sam ovdje
Imam namjeru kupiti Hondu Cbf 1000,bio pogledati,pa imam pitanje
Kad radi na mjestu upaljena je lampica ABS koja se gasi kad se krane,da li je to tako ok?
Pročitao sam malo forume i općenito o njima,i koliko sam skužio jedino ih taj stator zeza'?
Koliko je općenito vrijednost takvog motocikla, 2008-2010 sa 60 000 km?
 
Pozrav svima
Novi sam ovdje
Imam namjeru kupiti Hondu Cbf 1000,bio pogledati,pa imam pitanje
Kad radi na mjestu upaljena je lampica ABS koja se gasi kad se krane,da li je to tako ok?
Pročitao sam malo forume i općenito o njima,i koliko sam skužio jedino ih taj stator zeza'?
Koliko je općenito vrijednost takvog motocikla, 2008-2010 sa 60 000 km?
2011,2012 s duplo manje kilometara se vrte po oglasnicima za 5500-6000....prst puta oko rekao bi do 4500 da je ok cijena ovakvog kakvog si naveo...ako je dobar
 
  • Like
Reactions: bane1978
Ako nije prvi motor sigurno znaŔ kako se treba ponaŔati na cesti. Izmjeri napon punjenja.
 
  • Like
Reactions: bane1978
Nije prvi,iono Ŕta sam ga isprobao,djeluje mi kao tvorniko stanje
Nego mislio sam općenito vezano baÅ” za konkretni model,ako ima joÅ” neÅ”to specifično?
Znam da su naponi punjenja oko 14.2-14,6,a koliko bi trebao biti na konkretnom modelu?
 
Evo stiže uskoro Hondica,jučer kapario
Ima samo jedan sitni problemčić,pa pitam vas znalce
Na lijevoj vilici se primjeti malo masno,nije straŔno,ne curi,nego se vidi otisak brisača
Vozi se lijepo i lijepo drži cestu,ne propadaju i ne tuku u vožnji
Da li je dovoljno zamijeniti samo brisač i semering i da li je to moguće bez rastavljanja vilica samo na vrhu(naravno i ulje)?
Ili treba rastaviti cijelu vilicu?
2009 god 58000 km
 
Evo stiže uskoro Hondica,jučer kapario
Ima samo jedan sitni problemčić,pa pitam vas znalce
Na lijevoj vilici se primjeti malo masno,nije straŔno,ne curi,nego se vidi otisak brisača
Vozi se lijepo i lijepo drži cestu,ne propadaju i ne tuku u vožnji
Da li je dovoljno zamijeniti samo brisač i semering i da li je to moguće bez rastavljanja vilica samo na vrhu(naravno i ulje)?
Ili treba rastaviti cijelu vilicu?
2009 god 58000 km
Promini komplet,nije to neka lova.Klasične su vilice šŸ‘
 
  • Like
Reactions: bane1978