Honda cbr 1000 rr 2006

Zajebajete cojka a niko nezna ili mac dobrog mestra za elektroniku ili..moras nac nekog sa ispravnom hondom pa mjenjajte senzore..temp zraka..lambda sonda itd..neki je senzor rikno i ne pravi dobru smjesu..imo isti problem.. prodo motor rjesio problem..momak prije nije nista vozio njemu prejak i bolje mu je tako manje su mu sanse da zagine
 
To mu je ta temperatura 79 do 80 u voznji jedino kad vozim polako onda se popenje do 103 upali ventilator spusti temperaturu budem dodradio servis svakako je sezona gotova al ovo me izludi da odjednom ovako oslabi nezz
 
neki je senzor rikno i ne pravi dobru smjesu..imo isti problem.. prodo motor
koji si ti genijalac, znao si u čemu je problem, ali ga nisi znao riješiti pa si prodao motor, brigo moja pređi na drugoga
btw senzor nije sigurno krepao 😉
 
sad više niko ne zna šta i ko je ozbiljan, a šta je zajebancija... u cijeloj priči nas je sve zajebalo da Cule fakat ima čelična muda...
 
Jebes muda kad motor nemoze da ide motor do 260 puni onako fino tu staje netrokira negusi se lanac i lancanici su dobri svjecice nisu lose mada cu ih zamjenut skodo filtere zraka ocistio ih nisu ni bili nesto prljavi jednostavno kao da je dobio blokadu na tu brzinu prije mjesec dana sam ga vozio ovim putem 293
 
ta honda sa zubom manje možda i uhvati tih 293.. a sa originalnom taman toliko koliko i ideš..
riješeno..
 
  • Like
Reactions: hondimir
Jebes muda kad motor nemoze da ide motor do 260 puni onako fino tu staje netrokira negusi se lanac i lancanici su dobri svjecice nisu lose mada cu ih zamjenut skodo filtere zraka ocistio ih nisu ni bili nesto prljavi jednostavno kao da je dobio blokadu na tu brzinu prije mjesec dana sam ga vozio ovim putem 293

a da ubacis u sestu?





morao sam :mrgreen:
 
ta honda sa zubom manje možda i uhvati tih 293.. a sa originalnom taman toliko koliko i ideš..
riješeno..
i to što kažeš
svi senzori ispravni, usipana keramika i stabilizator
 

Attachments

  • Screenshot_20221026-195343_Photos.jpg
    Screenshot_20221026-195343_Photos.jpg
    723.3 KB · Views: 0
Ja sam 4 iso263 blokada ubacim u 5 isto u 6 isto nemoze preko 263 je max mu prije mjesec dana je tuda isla 293 odtada sam samo druge gume stavio
 
Ja sam 4 iso263 blokada ubacim u 5 isto u 6 isto nemoze preko 263 je max mu prije mjesec dana je tuda isla 293 odtada sam samo druge gume stavio
Meni je svojedobno jedan meštar tako montira gume na motor da su mi do doma diskovi pomodrili, i prednji i zadnji. Bez da sam dira kočnice.
😂😂😂