HONDA CBR 1100XX koliko nas ima

Max2007 said:
Ajmo Black Bird zaljubljenici ima li kakvih izmjena na vašim pticama,

a ja planiran na svojoj prominit suvozača :mrhappy:
 
Pozdrav od još jednog ponosnog vlasnika.
Nema tog vozača motora koji bi mogao reći nešto loše o xx-u.
Moj je 2005. godina i jedan od onih trobojnih (sivo-srebrni-sivi).
A od opreme malo sam joj dodao: Akrapović evolution line slip-on
                                              K&N filter
                                              Power Commander
                                              Full xenon kit (i srednje i dugo svjetlo)
                                              bijeli pokazivači smjera(prednji i zadnji) LED zadnje svjetlo
Nosač Givi i kofer Maxia 52 litre.
@Max 2007: mi smo bili do Gibraltara prije 3 godine i takva tura je uživanje s xx-om.
 
@Max 2007: gdje si nabavio ove ručke volana BKG i koja im je cijena otprilike?
 
cherokee said:
@Max 2007: gdje si nabavio ove ručke volana BKG i koja im je cijena otprilike?

Bog!
Donija mi ih je prijatelj (Black Bird forum,D) iz Njemačke (polovne) i koštale su me 110Eur a moš i pogledat na njihovoj stranici.
(http://shop.bkg-bikeparts.de/product_info.php?info=p10_3D-Stummellenker.html)
Koristim motor u svakodnevnoj vožnji (grad gužve) i puno mi je bolje sa u ovoj kombinaciji, a još uvik se sidi aktivno i ima se dobra informacija sa pridnjeg kola prilikom agresivnije vožnje. Za mene pun pogodak.
Pozdrav!
 
evo da se pridruzim ,
jos jedan sa xx-om 2006 god , siva sa efektom i stavija nove Pilot Road 2 gume na preporuku od max2007,
zadovoljan , san ostvaren da ga nabavim i to je to :LOL:
Pozdrav
svima
 
ljudi,ima li kakvih najava za pedstavljanje novog XX-a???  :shock:
 
Joshy said:
evo da se pridruzim ,
jos jedan sa xx-om 2006 god , siva sa efektom i stavija nove Pilot Road 2 gume na preporuku od max2007,
zadovoljan , san ostvaren da ga nabavim i to je to :LOL:
Pozdrav
svima

Da nije ta kupljena u Du  :misli:
 
goc said:
ljudi,ima li kakvih najava za pedstavljanje novog XX-a???  :shock:

Samo šuškanje pa i mogučnost nekog hibrida između XX-a i VFR-a! Vidit čemo vrime če pokazat! Meni je moj XX onako naj draži, pa novog nemoraju ni pravit ha ha!
 
Zasad nema čak ni neslužbenih informacija iz Honde o nasljedniku XX-a
Naime bilo je šuškanja oko novog XX-a s peterocilindričnim V agregatom iz GP-a ali taj projekt nije nikada zaživio.
Ovo što se šuška o kombinaciji VFR-a i XX-a zaboravite.
To su dva potpuno različita motora.
Nasljednik XX-a(ako ga bude) bit će opet motor koji će trajati najmanje 10-ak godina.
I to trajati po pitanju mašine, designa i svega ostalo.
Znači preostaje nam jedino............nadati se. :mrgreen:
 
Mislim da nista od novog XX-a. Vec druga godina prolazi, a ni rijeci o crnoj pticici!!!  :misli:
 
aj  da se i ja prijavim ovdje  ,,,slike budu ,,
 
@Max79:  polako..........nije ni XX odmah nastao...............već će doći..........uostalom pored ovakog motora ti bi htio novi XX. Po meni nepojmljivo. Pogledaj malo oglasnike.......kako se prodaju XX-evi i koliko drže cijenu. Znači da još nije došlo vrijeme za novosti. Sve se to prati i gleda. 8)

@mirko9:konačno da se i ti pojaviš........... :mrgreen:
 
a da...bio  san tu  vec sto puta al  sam kak bi  se okoristio  informacijama ,,..nekak  mi  se neda tipkat odkad sam se ozenio  :)  to  me nakak proslo  jos tam od  iskrice hehehhehehe
 
mirko9 said:
a da...bio  san tu  vec sto puta al  sam kak bi  se okoristio  informacijama ,,..nekak  mi  se neda tipkat odkad sam se ozenio  :)  to  me nakak proslo  jos tam od  iskrice hehehhehehe

.....samo što na Iskrici nećeš naći toliko podataka o XX-u. :LOL: :LOL:
 
cherokee said:
@Max79:  polako..........nije ni XX odmah nastao...............već će doći..........uostalom pored ovakog motora ti bi htio novi XX. Po meni nepojmljivo. Pogledaj malo oglasnike.......kako se prodaju XX-evi i koliko drže cijenu. Znači da još nije došlo vrijeme za novosti. Sve se to prati i gleda. 8)

Ma meni je sadasnji model odlican, samo da novi model ne ispadne potpuno razlicito od sadasnjeg! Da, dobro drze cijenu!
Vidjet cemo!!!
 
@Max79:  polako..........nije ni XX odmah nastao...............već će doći..........uostalom pored ovakog motora ti bi htio novi XX. Po meni nepojmljivo. Pogledaj malo oglasnike.......kako se prodaju XX-evi i koliko drže cijenu. Znači da još nije došlo vrijeme za novosti. Sve se to prati i gleda. 8)

Ma meni je sadasnji model odlican, samo da novi model ne ispadne potpuno razlicito od sadasnjeg! Da, dobro drze cijenu!
Vidjet cemo!!!



Slažem se potpuno sa cherokeem naša ptica ima karizmu ima kvalitete koje su vrhunske na svim nivoima. Ja sam na svom proša 19000tkm i svaki put kad sidnem na nju mi je ka i prvi put. Guštam u svakom điru! Do sad to nije bija slučaj sa nijednim drugim motorom! Ovaj model je neponovljiv, možda naprave novi XX, ali to neče bit ovaj motor, imat če samo isto ime. Moja če dugo bit kod mene, a u slučaju druge mašine, može samo dobit sestru ili brata, ali ona ostaje član obitelji ha ha!
Koja je ovo bolest, a drago mi je šta san se od nje razbolija ha ha!(y)

Pozdrav svima!