HONDA CBR 1100XX koliko nas ima

O stricek Horvat, i vi svratili do XX-ovca (y) Odlicno, sad cemo izmjenjivati iskustva, posto ste ga imali 10g, i sve ste naucili napamet na njoj!
A na ZZR-u vec 14000 iljada! :shock: Sigurno ne stignete ni spavati!  :LOL: Pozdrav, vidimo se sigurno u Novskoj (y)
 
PEMAC said:
Pozdrav svima, i ja sam vozio xx 1z 97 godine do lani i mogu reci da je presla 89000 km sa izmjenom reglera  na 85000 km i lezajima u prednjem kotacu,lezaj volana i jedna zarulja u faru. Nevjerojatan motor.jednom zamjena lancanika  i 2 izmjene pogonskog lanca. Razvodni lanac nisam mijenjao osim da sam malo popravio njegov spaner jel je u leru neznatno se cuo. Sada vozim zzr 1400 abs i mogu vam reci da je dostojna zamjena, polozaj, udobnost,nema umora nakon 600 /700 km u istome danu, potrosnja goriva je ista, mozda samo malo vise trosi zadnju gumu. Sa zzr om vec imam 14000 km pa to znam. Preporuka, kad se odlucite mijenjati Vasu IZVRSNU HONDU prijedite jedino na ovu KAWU.  Pozdrav iz Novske

Dobro doša!
Imam prijatelja u Njemačkoj koji je vozija Pticu i to LKM tuniranu (175ks) 5 godina  i tvrdi isto. Kaže da je ZZR1400 u svemu neka prirodna evolucuja XX-a uz bolje kočnice(ABS) i nešto više potiska! Evo i jedne njegove vožnje na Autobahnu posla mi priliko pokušaja krakiranja 300km/h na Zumu 550!
 
Max2007 said:
2.Zamjenski volan firme-BKG (štelovanje po svim parametrima)

Pozdrav!

Interesira me od kud ti ovaj volan, odnosno gde bi ja to mogel kupiti? Ak imas kakav broj telefona il internet adresu, bio bih ti zahvalan.
 
Romaner6 said:
Interesira me od kud ti ovaj volan, odnosno gde bi ja to mogel kupiti? Ak imas kakav broj telefona il internet adresu, bio bih ti zahvalan.

Evo adresse!

http://shop.bkg-bikeparts.de/index.php?cat=c9_Universal-Lenker.html&XTCsid=9a8db158cffca9d79bad42818d67ecbd
 
OK, Max. Vidimo se ovaj vikend u NOVOJ  Gradisci na STRMCU. Tamo su susreti ovaj tjedan pa dodi. Nademo se u Novskoj i idemo zajedno u Gradisku.
Pozdrav svim fanovima xxa i zzr a.
 
Ha dok ja vidim post, sve prodje, ali nisam nit isao motorom! Bit ce jos vikenda, i voznji! Se vidimo!  (y)
 
Evo stereoida za našu pticu ha ha pa ako neko voli neka proba!!!!
http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/newsresults/videos/2009/June/jun02-video-supercharged-honda-blackbird/
Pozdrav!!
 
Zanimljiva stvar, ali ide to odlicno i bez toga!  (y) Svaka cast svim tjunerima, sto im se uopce da igrati s takvim stvarima!  (y)

Pozdrav!
 
Svaka čast tome ali za mene su zakon Power commander i K&N filter!
Malo igranja i od ptice napraviš trkača samo tako.
Ali nemojta se zavaravati da će ptica letjeti samo tako.
Ona je predviđena za cruisanje i njezin veliki međuosovinski razmak Vam neće dozvolit baš izigravanje Rossija na nekoj lokalnoj cesti.
A za ove ravne trkaće piste su prerade svekog motora dobre ali od toga u svakodnevnoj vožnji nema baš puno pomoći.
 
cherokee said:
Svaka čast tome ali za mene su zakon Power commander i K&N filter!
Malo igranja i od ptice napraviš trkača samo tako.
Ali nemojta se zavaravati da će ptica letjeti samo tako.
Ona je predviđena za cruisanje i njezin veliki međuosovinski razmak Vam neće dozvolit baš izigravanje Rossija na nekoj lokalnoj cesti.
A za ove ravne trkaće piste su prerade svekog motora dobre ali od toga u svakodnevnoj vožnji nema baš puno pomoći.

Slažem se sa tobom,nema tu racionalnosti mi ljudi imamo potribu sa nečim se igrat pa stvari modificiramo i izvan potribnog! Ja san na svoju pticu računa san u godinu i po potrošija oko 20000kn
(sa servisima) i to nije kraj ha ha! Guštan šta ču rađe to nego skupi kauč ili TV!
Apropo Power commandera! Koji si stavija? Kako se odrazilo na potrošnju u normalnoj Cruis vožnji npr do 6000t/m?

Šta se tiče tice trkačice ptica definitivno nije R motor, ali u rukama dobrog vozača i na ne skroz zatvorenim okukama ima posla i rr kalasa
za ostvarit neku prednost ako uopče!
Pozdrav!
 
Znači za sve koji su zainteresirani za Power Commander.
Link: http://www.powercommander.com/powercommander/powercommander_iii_usb.aspx?mk=7&mdl=46&yr=2003
Nemojte se truditi i tražiti novije godište jer se XX prestao proizvoditi za USA s krajem 2003. godine pa je tako i zadnja verzija PC-a 2003. godište.
No to ne znači da ne radi dobro. Dapače, bit ćete jako zadovoljni s njim.
Najbolje je ako imate nekoga tko putuje u Ameriku da Vam donese.
Ako ne onda postoji e-bay ili alternativne metode kupovine pa čak i kod nas. Cijene variraju od ovih američkih pa preko 2.500,00 Kn kod naših trgovaca.
Uz sam Power Commander obavezno uzmite Sensor O2 eliminator jer bez toga Vam neće raditi dobro.
Ugradnja je krajnje jednostavna jer su svi konektori prilagođeni motoru.
I kad ga ugradite, kopjuter u ruke i nađite dobru mapu jer svaka mapa ima poseban modul rada.
Meni, recimo, najviše odgovara mapa s K&N filterom i nekakvim aftermarket topovima ali model 2005. god..
Snaga se osjeti jer XX počinje vući iz niskih 2000 ali se i brže mora prebacivati brzine tako da vozač ponekad dobije dojam da je na full sportivi.
E sad možete se voziti kako Vas volja jer u svakom trenu samo dodajete gas i XX poleti.
A što se potrošnje tiče, nije se uopće povećala tj. ja ju barem nisam osjetio. :mrgreen:


BTW. Imam pitanje. Dali je itko xx-a dotjerao do kraja, znači do 300 km/h?? :mrgreen:
 
Ja samo 296km/h (celer naravno) nije bilo slobodne ceste! Ova MRA spoiler šajba je niska i kaciga Nolan 102 ( ja 186cm/106kg ) nije aerodinamična dovoljno, pa je otpor vitra iznad 250km/h vrlo osjetan! Mislim da je šajba možda malo viša ili nekog drugog oblika i druga kaciga skupilo bi se 299 a to bi tribalo bit oko +/-285 stvarnih km/h.
Najbolje je probat sa GPS-om!!!  Ovo je bilo dosta brzo adrenalin poor. Vidit čemo možda sa kakvim Powerom i filterom može i brže!!!!

Pozdrav!
 
Nije da se hvalim ali ja sam s tvorničkim xx-om (osim topova) došao do 299. :mrgreen:
Ali bilo nas je više, vožnja po autoputu i to praznom tako da je bilo moguće to izvest.
Ali feeling je nenad..biv. :LOL: :LOL:
 
pozzz
evo i moj se san ispunio postao sam vlasnikom xx iz 2001 god.Motor ima 18.500 km tj imo je sad već ima 21.500 ma nemrem sić s njega.kupljen prije mjesec dana.
 
cherokee said:
Nije da se hvalim ali ja sam s tvorničkim xx-om (osim topova) došao do 299. :mrgreen:
Ali bilo nas je više, vožnja po autoputu i to praznom tako da je bilo moguće to izvest.
Ali feeling je nenad..biv. :LOL: :LOL:

moja bivsa pticurina je do 299 dolazila na oko 9500-10000 okretaja zavisi od vjetra i poslije jos nabire do crvenog,Kn filter, PC i two brace kompet 4 u 1..dobra stara vremena :(

 
hus said:
pozzz
evo i moj se san ispunio postao sam vlasnikom xx iz 2001 god.Motor ima 18.500 km tj imo je sad već ima 21.500 ma nemrem sić s njega.kupljen prije mjesec dana.

Čestitam odličan izbor!!!!! Guštaj ja još imam taj osječaj nakon odvoženih 22000t/km!!!

 
ja sam svoj xx dogi do 299 na oko 10tokre,e sad koliko sat vara :misli:
digo ga bez razvrtavanja znaći od 1 - 6 pol gasa a zatim laganini do 299 mislim da bi prilikom razvrtavanja možda dobio koji km ali za moju dušu i gušt - neprocjenjivo
 
Sat tj. brzinomjer vara otprilike 10 km/h.
Što bi značilo ako je na displayu 299 onda se u biti voziš 289 km/h.
Provjereno na Garminu Zumo 550. 8)
 
Uglavnom svi pricate kako je kvalitetan i koliko ide, a jel moze koji dojam kako se ponasa po okukama, kakav je ovjes, kakve su mu kocnice i opcenito dojam po lokalnim cestama?  (y)