HONDA CBR 1100XX koliko nas ima

Max2007 said:
Slažem se potpuno sa cherokeem naša ptica ima karizmu ima kvalitete koje su vrhunske na svim nivoima. Ja sam na svom proša 19000tkm i svaki put kad sidnem na nju mi je ka i prvi put. Guštam u svakom điru! Do sad to nije bija slučaj sa nijednim drugim motorom! Ovaj model je neponovljiv, možda naprave novi XX, ali to neče bit ovaj motor, imat če samo isto ime. Moja če dugo bit kod mene, a u slučaju druge mašine, može samo dobit sestru ili brata, ali ona ostaje član obitelji ha ha!
Koja je ovo bolest, a drago mi je šta san se od nje razbolija ha ha!(y)

Pozdrav svima!
svi mi koji smo "zakasnili" ugrabiti XX-a definitivno čekamo novoga i nadamo se da će biti još bolji...  :wink:
 
xx said:
Hallo svima i ja sam vlasnik jedne honde CBR 1100 XX iz 2001g. crne boje!
Ali me nervira kod tog motora sto mi stalno ventilator radi pri sporiojoj voznj i u gradu neznam jel ima jos neko takvih problema? A kada se jednom ventilator upali nezna vise da se ugasi dok ne dodjem na ptvorenu cestu haha!!


Ptica je dosta zatvorena i normalno na visokim temperaturama se diže fibra. Probaj je držat na višim đirima u sporijoj vožnji ili je natirat priko 80/90kmh onda se fibra počne spuštat. Nemoj da te to zamara tako ti je sa svim ovakvim motorima čija san da ZZR 1400 liti u gradu nemoš vozit jer grije nenormalno. Naša ptica je još uvik ok šta se toga tiče!

Pozdrav!
 
Bog!!
Evo san ja nešto dodava na popisu mojih tuning i servis želja. Upravo mi je bija prijatelj iz njemačke i donija par stvarčica.
Danas san ugradija pokazivač brzina sa voltmetrom firme Acumen DGV!
dobija san i lanac Enuma ZZZ530 vjerojatno najači lanac u klasi i Tanktorbu koja kad se sve montira ima 12v napajanje i normalne dvi utičnice za bilo kakav aparat(Tel,Navi......)Odlična stvar za duže đireve ili putovanja kojima se i ja nadam ha ha!
 
Pa gdje ste XX-ovci!!! Nabacio Givi Maxia 52l, i xsenon da me se bolje vidi!!!  :LOL: Pozdrav!  :jesus:
 
MAX79 said:
Pa gdje ste XX-ovci!!! Nabacio Givi Maxia 52l, i xsenon da me se bolje vidi!!!  :LOL: Pozdrav!  :jesus:

Kakav xenon si stavija i kako se to ustvari ugrađuje? 
 
XX ili kako je popularno nazvana, ptica, ima dva svjetla.
Prvo, oboreno(gornje malo) i drugo, dugo svjetlo(donje veliko).
Oba svjetla koriste H7 žarulje pa ako netko misli ugrađivati xenon neka razmišlja o tome dali će uzeti samo jedno svjetlo i podijeliti s nekim drugim ili kupiti cijeli kit za oba svjetla.
Cijene kitova su sad već prilično popularne pa je možda bolje uzeti cijeli kit za sebe jer je razlika u vožnji ogromna. (y)
Postupak ugradnje je lagan i ne zahtjeva previše znanja. Najbolje je skinuti bočne oklope, i vizir kako bi se lakše pristupilo ležištima za svjetla.
Kod same promjene treba obratiti pažnju na to da je dosjed xenon žarulje nešto manji od normalne pa razmak koji nastane treba nadomjestiti kako bi žarulja sjela u ležište.
Meni su poslužile nekakve plastične brtve. :mrgreen:
Balaste koji su obavezni za xenon sam smjestio na ramu i povezao ih plastičnim vezicama.
U principu, ne može se pogriješiti, samo se mora pridržavati manuala za ugradnju.


 
Možda se čekanju nazire kraj...?

http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/newsresults/General-news/2009/June/jun1909-honda-boss-v4-interview/
 
Max2007 said:
Bog!!
Evo san ja nešto dodava na popisu mojih tuning i servis želja. Upravo mi je bija prijatelj iz njemačke i donija par stvarčica.
Danas san ugradija pokazivač brzina sa voltmetrom firme Acumen DGV!
dobija san i lanac Enuma ZZZ530 vjerojatno najači lanac u klasi i Tanktorbu koja kad se sve montira ima 12v napajanje i normalne dvi utičnice za bilo kakav aparat(Tel,Navi......)Odlična stvar za duže đireve ili putovanja kojima se i ja nadam ha ha!
da li ti pokazivač pokazuje stupanj prijenosa na temelju broja okretaja i trenutne brzine ili pokazuje stupnjeve prijenosa i kad stojiš na mjestu i prebacuješ?
 
Ej Max2007, normalni kit za auto, ali sam uzeo pola, i normalno u pola cijene! 6000K je, i super je pogotovo na cesti bez rasvjete!
Najvise mi je drago sto me drugi sudionici u prometu vide, jel sam vec 16 puta trebao biti nasred haube. : :x :shock: Kao da skuter vozim, uopce ljudi
ne vide!  :misli: Montaza ti je jednostavna, malo plastika poskidati, vizir, a ja sam i sat!
                                                                                   

Jel to kosooki nesto novo muckaju? Nesto VFR-XX!! V4!!!  :misli: Bumo vidli valjda!
 
live-for-ride said:
da li ti pokazivač pokazuje stupanj prijenosa na temelju broja okretaja i trenutne brzine ili pokazuje stupnjeve prijenosa i kad stojiš na mjestu i prebacuješ?

Evo stranica ove firme valjda izračunava brzinu kombinirajuči gori navedeno!http://www.acumen24.de/instrumente.htm
Zna malo zabucat kad šaltaš niže i držiš stisnut kumplug, ali čim ga pustiš pripozna brzinu. Šta se tiče Zeigera brzina radi odlično, ali Voltmetar nije radija kako triba pa sam sve posla nazad i očekujem da pošalju drugi aparat.
 
markach said:
Možda se čekanju nazire kraj...?

http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/newsresults/General-news/2009/June/jun1909-honda-boss-v4-interview/

Ako je ovo zamjena za XX ja sam spreman čekat neka bolja vremena....... :shock: :shock:

http://www.motori.hr/Shigeru_Takagi_quot_Novi_V4_motor_pokrenut_e_novu_vrstu_quot__3575.html
 
Prije za VFR  :mrgreen:
 
vickodu said:
Prije za VFR  :mrgreen:

Pa ne znam čemu više ne sliči VFR-u ili XX-u.  :(
Ovo je neki poluR s lošim primjesama. :palacdolje:
 
Evo neki Fotoshop uradci i iskreno se nadam da neče izgledat ka ovaj prvi, jer u tom sličaju ako i kad ima i drugih Firmi i modela! (ZZR1400,K1300s) a ovi drugi bi mogli proč čak mi se i sviđaju! Sad triba vidit šta to Honda misli izbacit!!
 
cherokee said:
Pa ne znam čemu više ne sliči VFR-u ili XX-u.  :(
Ovo je neki poluR s lošim primjesama. :palacdolje:

To je neko japansko mazanje ociju prije nego sto pokazu motr na jesen kakav ce biti u stvarnosti
 
Bog!
Lanac i lančanici su danas montirani ostaje vidit jeli pije vodu kvaliteta ENUME ZZZ 530, vrime če pokazat a izgleda odlično skupa sa lančanikom! ITorba sa utičnicama je isto montirana a zbog kabela sam pokrija tank! Zadovoljan sam izgledom a struje također ima sve testirano!
Evo par slikica!
 
Odlicno Max2007! Posto tek imam 5.000 km, ni priblizno za izmjenu, samo za info, kolko si platio lanac i lancanike?

A sad jos xsenon!  (y)
 
MAX79 said:
Odlicno Max2007! Posto tek imam 5.000 km, ni priblizno za izmjenu, samo za info, kolko si platio lanac i lancanike?

A sad jos xsenon!  (y)
Bog!
Lanac Enuma ZZZ 530 180 Eur, Prednji lančanik je orginal od Honde a zadnji  sam dobio na poklon a košta negdje oko 65 Eura. Naravno ovo je došlo iz Njemačke, tj donešeno prilikom posjeta!
 
Pozdrav svima, i ja sam vozio xx 1z 97 godine do lani i mogu reci da je presla 89000 km sa izmjenom reglera  na 85000 km i lezajima u prednjem kotacu,lezaj volana i jedna zarulja u faru. Nevjerojatan motor.jednom zamjena lancanika  i 2 izmjene pogonskog lanca. Razvodni lanac nisam mijenjao osim da sam malo popravio njegov spaner jel je u leru neznatno se cuo. Sada vozim zzr 1400 abs i mogu vam reci da je dostojna zamjena, polozaj, udobnost,nema umora nakon 600 /700 km u istome danu, potrosnja goriva je ista, mozda samo malo vise trosi zadnju gumu. Sa zzr om vec imam 14000 km pa to znam. Preporuka, kad se odlucite mijenjati Vasu IZVRSNU HONDU prijedite jedino na ovu KAWU.  Pozdrav iz Novske