Honda Forza 300 2018

Cvitalo said:
Ima mi ga rođak koji živi na čiovu. Uz njega ima xmax 400. Jasno za šta kojeg koristi al isto mu se omakne da se nađe u trogiru sa xenterom i skuži da mora do Splita pa se vucara magistralom.

Ovi šta su Kozama u Trst išli privrću se u grobu ...
 
Cvitalo said:
Ima mi ga rođak koji živi na čiovu. Uz njega ima xmax 400. Jasno za šta kojeg koristi al isto mu se omakne da se nađe u trogiru sa xenterom i skuži da mora do Splita pa se vucara magistralom.
Pazi
Omakne se i vjerojatno nije bas najzgodnije ali taj xmax400 je meni zesci fail 55500 ili 58200 iljade kn za jedan cilindar
Xenter ili NMax su plafon 28 iljada kn
Ako nije slucaj da se vozu dvoje ljudi ja bi rade razliku od 20 iljada do Xmaxa300/Forzu 300 ili 30 iljada do Xmax400 u dep pa se vozia staron ceston kroz Kastila i ima za benzinu sljedecih 15 godina
Jer viruj ti meni Ciovo/Trogir je prometna rak rana Hrvatske skupa sa Split-Omis


Jer opet da kazem
Za gust je druga stvar i tu nema ekonomske racunice i ne moze se realno gledat
ali isto tako gust znaci dvocilindrik od 40tak konja a ne monocilindrik od 28 ks i skoro 50 iljada kn


Sent from my internet mobile device
 
Čovik je vozija motore od 150ks cili život pa ne može baš presporo ić. Al isto dobro potegne Xmax 400. Lipo to ide. Skupo naravno. Xciting je 48.000.
 
Vidim na FB da se po ST ova "Sila" prodaje ka alva... Joke!?
 
Koliko ja vidim po tom profilu, vidim 2 različita (valjda prodana) motora iste boje, jedan došao 31.07. jedan u 8. mjesecu.
Službeni registracijski podaci MUP-a do 15.08. također kažu da su registrirana 2 u periodu do prije tjedan dana na području naše županije

...čisto onako informacije radi, ja sam prodao zadnjih 5 radnih dana 5 XMax 300

40467686_233845380629645_1658650394722566144_n.jpg
 
seki22 said:
Ma ne razumis
Ja isto jako brzo zaradin za Tmaxa ali 46 ili 49 iljada kn je puno za samo po gradu a u medugradskoj voznji u dvoje nije
Mislim moze se sve ali nije ugodno
250 ili 300 ccm plafon plafona 35 iljada
Ono teski plafon




Sent from my internet mobile device
                    Tržište diktira cijene. Proizvođaći su procijenili da mi možemo platit i više od 35 hiljada. A recimo kad bi Xmax 300 košto 35 hiljada, odbi od toga 25% pdv, pa poseban porez, neznam koliko je marža prodavatelja, pa i generalni zastupnik dobije neki postotak. Yamaha bi na kraju dobila možda 20 hiljada kuna za skuter, bojim se da bi to dovelo do pada kvalitete.

 
daj joke propagiraj se tamo negdi drugdi :jesus:
tko šta joke o prodaji, a i drugi neki :mrgreen:

boli me k. za prodaju
ova nova forza je melem za oči u usporedbi s tužnom obrazinom xmaxom :angel:
 
Iz koje godine je ova tablica :mrgreen:
Ja svog još nisam registrirao,jutros me jedan s x-maxom prve generacije pratio od semafora do semafora i da mu se Forza sviđa,jeli u Šage kupljena...
Nekidan u City centru jedan s x max 400 se vrtio oko Forze dok nisam stigao i onda milion pitanja.
Uglavnom ,svugdje pozitivni dojmovi osim ovdje na forumu. :mrgreen:
 
digging bill said:
Iz koje godine je ova tablica :mrgreen:
Ja svog još nisam registrirao,jutros me jedan s x-maxom prve generacije pratio od semafora do semafora i da mu se Forza sviđa,jeli u Šage kupljena...
Nekidan u City centru jedan s x max 400 se vrtio oko Forze dok nisam stigao i onda milion pitanja.
Uglavnom ,svugdje pozitivni dojmovi osim ovdje na forumu. :mrgreen:

To se i meni događa sa CRF, prate, pitaju..... :misli: :paper:
 
digging bill said:
Iz koje godine je ova tablica :mrgreen:
Ja svog još nisam registrirao,jutros me jedan s x-maxom prve generacije pratio od semafora do semafora i da mu se Forza sviđa,jeli u Šage kupljena...
Nekidan u City centru jedan s x max 400 se vrtio oko Forze dok nisam stigao i onda milion pitanja.
Uglavnom ,svugdje pozitivni dojmovi osim ovdje na forumu. :mrgreen:

Napisao sam ... od 01.-15.08. Registracijski podaci. Oni za prodajnim "kasne" nekoliko dana.

P.S. zašto ga nisi registrirao...pa danas ljudi dolaze po motor u prodavaonicu sa tablicom :misli:
 
joke said:
Napisao sam ... od 01.-15.08. Registracijski podaci. Oni za prodajnim "kasne" nekoliko dana.

P.S. zašto ga nisi registrirao...pa danas ljudi dolaze po motor u prodavaonicu sa tablicom :misli:
Imao sam jedan okrugli broj iz'99 :mrgreen: pa ga čekam.
Imam probu.
 
digging bill said:
Imao sam jedan okrugli broj iz'99 :mrgreen: pa ga čekam.
Imam probu.

Ako je proba sa STP-a onda si već upisan u registar, ... ako je od prodavatelja onda nisi.

Evo i brojeva za cijelu HR ... od dolaska modela na tržište(31.07.), do 21.08.

40444255_245104286151199_737870583974330368_n.jpg
 
digging bill said:
Iz koje godine je ova tablica :mrgreen:
Ja svog još nisam registrirao,jutros me jedan s x-maxom prve generacije pratio od semafora do semafora i da mu se Forza sviđa,jeli u Šage kupljena...
Nekidan u City centru jedan s x max 400 se vrtio oko Forze dok nisam stigao i onda milion pitanja.
Uglavnom ,svugdje pozitivni dojmovi osim ovdje na forumu. :mrgreen:
Pa kad voze gamele
Jel te neko sa Kraljen,remenkom,LED/USD remenkom ili dvoguznim pita tako nesto
Hhehehehehehiggihihihihhigi


Sent from my internet mobile device
 
Mene najviše Tmaxsaši zaustavljaju al kad kažem da ima 750 kubika onda kažu da im je to prejako.  8)
 
seki22 said:
Pa kad voze gamele
Jel te neko sa Kraljen,remenkom,LED/USD remenkom ili dvoguznim pita tako nesto
Hhehehehehehiggihihihihhigi


Sent from my internet mobile device
Jednog sam nekidan na dvoguzom obrija na lovrinačkoj petlji,mislim da je još blijed. :mrgreen:
Gospodin je bio vruć ali preko 100 se usra. :LOL: