Honda VF750F 85g.

Nije motor bio nikakva koma, prodao sam ga zbog hebeno teške fin. situacije, šteta......., a za one koji imaju doma tomos bt i komentiraju da je rc15 ovakav i onakav nemam komentara, ako je motor održavan dobar je, a ako ga netko kupi i nem za ulje mijenjat, jebiga!
 
neznam zašto bi taj motor bio koma, imao ga frend 2-3 sezone, prodao ga s cca 140 tkm ako se dobro sjećam, radio ko urica..
 
MOONSHIELD said:
neznam zašto bi taj motor bio koma, imao ga frend 2-3 sezone, prodao ga s cca 140 tkm ako se dobro sjećam, radio ko urica..
Nije motor koma ak se uredno održava ,to vrijedi za svaku stvar pa tako i za vf -serije ali zbog kompliciranih lanaca je skupo održavanje a kad znamo kak se kod nas stari motori održavaju velika većina je u dosta derutnom stanju a vf seriju je dosta teško nači u dobrom stanju a ako je ova bila u dobrom stanju svakako vrijedi pišljivih 1000 eura ,za te novce nebi ni svoj skuter prodal.
 
Ovo bi bila neka realna cijena za motor toga godišta....na našem tržištu polovnih motora cijene su više nego prenapuhane....pritom se povečalom mora tražiti normalno održavani motor.
 
a jebiga, vrijedi on sigurno i dvije s obzirom kakve krame prodaju za te pare, kupio ga je jedan mlađi dečko iz Siska, ako ga bude redovno održavao, sgurno će se voziti još dugi niz godina. Da mi nije bila sila sigurno ga nebi dao za te pare, suma sumarum popušio sam 500€ ko majmun, a kao što sam rekao jebiga tako to ide...
 
Kameni dj said:
Ovo bi bila neka realna cijena za motor toga godišta....na našem tržištu polovnih motora cijene su više nego prenapuhane....pritom se povečalom mora tražiti normalno održavani motor.
Nemoraš povečalom tražiti,moj ide na prodaju,savršen u originalu ,bum stavil u oglas
 
merlin68 said:
Dal si motor za 1000 eura kako si rekao u odličnom stanju , :misli: gdje ti je tu računica nije mi baš jasno,kad još pribrojimo da si nešto i uložio a sigurno jesi ispada da si ga dal skoro pa badava ,  :wink:
a koliko treba vrijediti motor 85g  :misli:
 
merlin68 said:
Moj nejde ispod 2500 eura iz garaže nikome ,savršen ,dajem i garanciju .
za tu lovu kupiš kad smo kod honde cbr 600 f 99g u izvrsnom stanju npr.
14 godina mlađi motor
mislim da je suvišno išta više pisati
 
GSX 1402 said:
za tu lovu kupiš kad smo kod honde cbr 600 f 99g u izvrsnom stanju npr.
14 godina mlađi motor
mislim da je suvišno išta više pisati
samo ti kupi mlađi motor ,nagledao sam se tih mlađih motora iscjeđenih do bola,ko kupi moj motor dobiti će savršen motor sa garancijom i moju riječ ,suvišno je pisati o cijenama ,to je uvijek nezahvalno ali vfr uspoređivati sa 600 f nema smisla a i smiješno je zar ne.  :wink:
 
merlin68 said:
samo ti kupi mlađi motor ,nagledao sam se tih mlađih motora iscjeđenih do bola,ko kupi moj motor dobiti će savršen motor sa garancijom i moju riječ ,suvišno je pisati o cijenama ,to je uvijek nezahvalno ali vfr uspoređivati sa 600 f nema smisla a i smiješno je zar ne.  :wink:
zašto smiješno..
zato što je to motor u odnosu na tu nesavršenu sprdačinu od motora :mrgreen:
:wink:
 
merlin68 said:
Nemoraš povečalom tražiti,moj ide na prodaju,savršen u originalu ,bum stavil u oglas

Hm....ako je tako dobar zašto ga prodaješ....mislim da si ga kupio negdje prije godinu dana i da si ga isto toliko platio :misli:!?

o vfr-u mislim sve najbolje,ali 86g je 86g..zar ne?


nikoknez said:
a jebiga, vrijedi on sigurno i dvije s obzirom kakve krame prodaju za te pare


realno vrijedi max. 1500 koliko si ga ti platio....ali kao što rekoh,kod nas se traži cijelo bogatstvo za motore u sto puta lošijem stanju nego li je tvoj bio....
 
merlin68 said:
samo ti kupi mlađi motor ,nagledao sam se tih mlađih motora iscjeđenih do bola,ko kupi moj motor dobiti će savršen motor sa garancijom i moju riječ ,suvišno je pisati o cijenama ,to je uvijek nezahvalno ali vfr uspoređivati sa 600 f nema smisla a i smiješno je zar ne.  :wink:
a jesi ga izbaljezgao sada :LOL:
za te pare se da naći i upola mlađi motor, pa ja sam prodavao svog vtr-a za 3000 eura '99. godište, registriranog godinu dana, i sigurno tih godinu dana bez ijednog ulaganja jer je sve gore bilo novo (od guma, kočnica, lanca, lančanika, ulja, akumulatora, svijećica..), a da ne govorimo da je imao 30ak tkm, a tvoj vfr valjda i stotku broji i nemoj mi reći da mu nikad nitko u tih 25 godina nije izvadio barem malo masti..
problem je bio u tome što ga ni takvog za te pare nisam mogao prodati i popizdio sam od raznoraznih seratora i cjenkatora i odustao od prodaje zauvijek, dok budem htio drugi motor budem si ga kupio, a ovaj bude i istrunuo kod mene ako treba (y)
 
Kameni dj said:
Hm....ako je tako dobar zašto ga prodaješ....mislim da si ga kupio negdje prije godinu dana i da si ga isto toliko platio :misli:!?

o vfr-u mislim sve najbolje,ali 86g je 86g..zar ne?



realno vrijedi max. 1500 koliko si ga ti platio....ali kao što rekoh,kod nas se traži cijelo bogatstvo za motore u sto puta lošijem stanju nego li je tvoj bio....
Platio sam ga točno 2050 eura sa koferom neregistriran a uložio sam na tapeciranja sica i kupnja originalnog sica sa originalnim poklopcem,napravio sam servis i to malo bolji a ne samo kako neki navedu ulje filter i tak to ,to za mene nije servis nego mjenjanje potrošnog materijala,na mom motoru je sve u odličnom stanju ,ne troši ni kapi ulja ,prošao sam ovu sezonu 5000 km ,pali iz prve i dajem pisanu garanciju i može pregled u bilo kojem servisu,najradije bih ga mijenjao za vfr 1990 god i to onaj crveni iz oglasa pa bi čovjeku doplatio kolko traži,moj iz garaže nejde ispod 2500 eura kolko je mene izašao ,registraciju ne računam ,
 
nikoknez said:
Nije motor bio nikakva koma, prodao sam ga zbog hebeno teške fin. situacije, šteta......., a za one koji imaju doma tomos bt i komentiraju da je rc15 ovakav i onakav nemam komentara, ako je motor održavan dobar je, a ako ga netko kupi i nem za ulje mijenjat, jebiga!

Ne ljuti se. Bila je samo šala. (y) Imao sam vf-a , 99. godine, Bio je godište 1985 i imao je 65 tisuća. Otišao s njim u pariz i sve zajedno napravio nekih 4 -5 tisuča. Prodao ga frendu u kvartu i on napravio 70 tisuća i prodao trečem u kvartu i taj je izvrtio nekih 20 tisuća i dalje se motoru izgubio trag. Tak da je meni jasno kakav je motor i šteta kaj si ga prodo... :palacdolje::
 
merlin68 said:
Platio sam ga točno 2050 eura sa koferom neregistriran a uložio sam na tapeciranja sica i kupnja originalnog sica sa originalnim poklopcem,napravio sam servis i to malo bolji a ne samo kako neki navedu ulje filter i tak to ,to za mene nije servis nego mjenjanje potrošnog materijala,na mom motoru je sve u odličnom stanju ,ne troši ni kapi ulja ,prošao sam ovu sezonu 5000 km ,pali iz prve i dajem pisanu garanciju i može pregled u bilo kojem servisu,najradije bih ga mijenjao za vfr 1990 god i to onaj crveni iz oglasa pa bi čovjeku doplatio kolko traži,moj iz garaže nejde ispod 2500 eura kolko je mene izašao ,registraciju ne računam ,

Nekontam ovu tvoju računicu....platio 2050 a prodaješ za isto koliko si dao 2500 :misli:

jedino ako ti izračun ne ide po formuli mog susjeda koji je svojevremeno kupio auto i nakon godinu dana izračunao koliko je potrošio za servis i gorivo,to dodao cijeni što je dao pri kupovini i tako formirao prodajnu cijenu.......

sve što si uložio u motor tokom korištenja zovu se troškovi amortizacije i oni nemogu iči u ovu novu cijenu....tvojom logikom bi novo vozilo iz godine u godinu bilo sve skuplje a ne suprotno.
 
čovjek ima računicu, za svoj će dobiti lovu da kupi 5 godina noviji i još da mu ostane za odomaš (y)
primjer, ja ću sada svog vtr-a staviti u oglasnik za cijenu motora (3800) + sve što je do sada uloženo u njega, i pucam na sp2 ili super uščuvani sp1 kao što naprimjer od bemvejca i naravno da ostane za 5 gajbi piva i da okrenemo odojka za ekipu :LOL:
realno, motor star 20 i više godine nemože i nesmije vrijediti više od 1500-2000 eura osim ako nije neki trkaći endemski primjerak kao što je vfr750 rc30, yamaha fzr750ow01..a i kod njih naravno ovisno o stanju u kojem se nalaze (y)
 
Kameni dj said:
Nekontam ovu tvoju računicu....platio 2050 a prodaješ za isto koliko si dao 2500 :misli:

jedino ako ti izračun ne ide po formuli mog susjeda koji je svojevremeno kupio auto i nakon godinu dana izračunao koliko je potrošio za servis i gorivo,to dodao cijeni što je dao pri kupovini i tako formirao prodajnu cijenu.......

sve što si uložio u motor tokom korištenja zovu se troškovi amortizacije i oni nemogu iči u ovu novu cijenu....tvojom logikom bi novo vozilo iz godine u godinu bilo sve skuplje a ne suprotno.
Motor je plačen 205o eura neregistriran,na njemu je sve promijenjeno od ležajeva itd da ne nabrajam ,možeš sada sa njim ići kud hoćeš i kam hočeš bez bojazni da bu ti radilica prolupala ,dobiš kakvu god hočeš garanciju i sve to za 2500 eura,daj mi objasni di toga ima nego samo kod mene ,i može pregled bilo gdje ,nahodao sam se po lijepoj našoj i kad sam vidio kaj se prodaje od drloga za 2000 eura moj ponavljam vrijedi svaki euro od 2500 eura,