Honda VF750F 85g.

MOONSHIELD said:
čovjek ima računicu, za svoj će dobiti lovu da kupi 5 godina noviji i još da mu ostane za odomaš (y)
primjer, ja ću sada svog vtr-a staviti u oglasnik za cijenu motora (3800) + sve što je do sada uloženo u njega, i pucam na sp2 ili super uščuvani sp1 kao što naprimjer od bemvejca i naravno da ostane za 5 gajbi piva i da okrenemo odojka za ekipu :LOL:
realno, motor star 20 i više godine nemože i nesmije vrijediti više od 1500-2000 eura osim ako nije neki trkaći endemski primjerak kao što je vfr750 rc30, yamaha fzr750ow01..a i kod njih naravno ovisno o stanju u kojem se nalaze (y)
Nemam ja nikakve računice ,niti sam zaradio niti se obogatio ak se proda a dobar motor pogotovo vfr ima uvijek kupca ,ti motori kaj se vrte po oglasnicima do 2000 eura sam večinu pogledao i nebi za njih dao ni lipe ,svakom nešto fali ,nagurao sam se takvih dovoljno i naravno da sam i kupio jednom mačka u vreči ,ja stojim iza ovog motora i dosta me ljudi pitalo dali je za prodat pa ak se ne proda niš zato i dalje bum se vozio i vozio,
 
Mr. Noo said:
Ne ljuti se. Bila je samo šala. (y) Imao sam vf-a , 99. godine, Bio je godište 1985 i imao je 65 tisuća. Otišao s njim u pariz i sve zajedno napravio nekih 4 -5 tisuča. Prodao ga frendu u kvartu i on napravio 70 tisuća i prodao trečem u kvartu i taj je izvrtio nekih 20 tisuća i dalje se motoru izgubio trag. Tak da je meni jasno kakav je motor i šteta kaj si ga prodo... :palacdolje::
Ak si ti sa vf tolko prošao a poslije tebe su se i drugi navozali onda sam ja po mom stilu vožnje miran slijedećih 20 god na svom vfr-u-  (y)
 
merlin68 said:
Motor je plačen 205o eura neregistriran,na njemu je sve promijenjeno od ležajeva itd da ne nabrajam ,možeš sada sa njim ići kud hoćeš i kam hočeš bez bojazni da bu ti radilica prolupala ,dobiš kakvu god hočeš garanciju i sve to za 2500 eura,daj mi objasni di toga ima nego samo kod mene ,i može pregled bilo gdje ,nahodao sam se po lijepoj našoj i kad sam vidio kaj se prodaje od drloga za 2000 eura moj ponavljam vrijedi svaki euro od 2500 eura,
da nije bilo loše ne bi ni mjenjao  :jesus:
prodaješ stari motor i to je to kao i činjenica da realno ne vrijedi te pare  :wink:
ako postoji idiot koji bi dao toliko novaca super  :mrgreen:
 
GSX 1402 said:
da nije bilo loše ne bi ni mjenjao  :jesus:
prodaješ stari motor i to je to kao i činjenica da realno ne vrijedi te pare  :wink:
ako postoji idiot koji bi dao toliko novaca super  :mrgreen:
Ti ili provociraš ili se praviš nekaj,velim da je motor vrhunski i da može pregled bilo gdje i bilo kad kod bilo kojeg majstora i može bilo kakva garancija ,pa reci mi molim te di to ima ,nemoj zamarati ljude kad nisi ni vidio motor ,velim da sam se nagledao starih motora i previše jer za novi nemam para i od svih super tourer motora koji su na prodaju a da su do 1986 god nisam naišao na boljeg,ko ga kupi nebude idiot nego bu dobio motor koji bu prošao još puno godina bez problema.  :jesus:
 
očito cijeli forum provocira, samo si ti ozbiljan sa cijenom od 2500 eura za motora star 25 godina :LOL:
može taj motor imati i pozlačene felge, klipove od titana, kompletan ohlins napred, nazad, ispod i iznad, opeth ne vrijedi tu lovu kako god da okreneš, na stranu da možda postoji idijot koji bude dao te pare, uvijek je bilo jelena..
npr danas čuo da jedan dečko tu nedaleko mene prodaje uščuvani 929 za 2800 eura, hitno mu je i svejedno nemože prodati..pa si malo usporedi, ako se uopće ima što uspoređivati :LOL:
 
Svaka čast VF-u (imao davno jednog), al to drlo iz '86 ne može vrijedit 2500€. Osim ak daš bar 1500€ s njim u kešu.
NHF
 
MOONSHIELD said:
očito cijeli forum provocira, samo si ti ozbiljan sa cijenom od 2500 eura za motora star 25 godina :LOL:
može taj motor imati i pozlačene felge, klipove od titana, kompletan ohlins napred, nazad, ispod i iznad, opeth ne vrijedi tu lovu kako god da okreneš, na stranu da možda postoji idijot koji bude dao te pare, uvijek je bilo jelena..
npr danas čuo da jedan dečko tu nedaleko mene prodaje uščuvani 929 za 2800 eura, hitno mu je i svejedno nemože prodati..pa si malo usporedi, ako se uopće ima što uspoređivati :LOL:
Uspoređivati r motor i to cbr sa vfr-kom stvarno nema smisla ,motori nemaju veze između sebe i to baš nikakve,a šta sa tobom raspravljati,svaki motor ima svog kupca,i onaj vfr iz oglasa 1990 je za tebe po tome preskup ,3500 eura nije malo ali vidio sam motor uživo i izgleda još bolje nego na slikama i prije bih njega kupio nego za te pare kupio novijeg r-a ma kolko to tebi bilo čudno i neshvatljivo,  :wink:
 
Fronius said:
Svaka čast VF-u (imao davno jednog), al to drlo iz '86 ne može vrijedit 2500€. Osim ak daš bar 1500€ s njim u kešu.
NHF
Ti si premlad da bi znao razliku između vf-a i vfr-a pa kada ti neki stariji objasne buš već shvatil kada se našarafaš po ovim novima.  :dobar: :dobar:
 
merlin68 said:
Ti si premlad da bi znao razliku između vf-a i vfr-a pa kada ti neki stariji objasne buš već shvatil kada se našarafaš po ovim novima.  :dobar: :dobar:
drlo jedno i drugo  :mrgreen:
 
merlin68 said:
Ti si premlad da bi znao razliku između vf-a i vfr-a pa kada ti neki stariji objasne buš već shvatil kada se našarafaš po ovim novima.  :dobar: :dobar:
Razliku znam (mada je ovo tema o VF-u), ali ipak ostajem pri svojoj konstataciji. Ipak je to drlo staro 20 i kusur godina. A nije baš takav raritet da ima kolekcionarsku vrijednost.
 
Fronius said:
Razliku znam (mada je ovo tema o VF-u), ali ipak ostajem pri svojoj konstataciji. Ipak je to drlo staro 20 i kusur godina. A nije baš takav raritet da ima kolekcionarsku vrijednost.
MA motor se ne prodaje ,pa kaj si ti ponorel da bum ga prodaval kad sam si ga uredil za jedno 100,ooo km  a da je raritet moglo bi se i reći,nisam siguran da sam ga  vidio u ovakvom stanju ,još malo pa bu i oldtimer
 
aj se odluči onda dal prodaješ ili ne pa nam javi cijenu, ovako tema više nema smisla :(
 
MOONSHIELD said:
aj se odluči onda dal prodaješ ili ne pa nam javi cijenu, ovako tema više nema smisla :(
Ma naravno da se ne prodaje ,morali smo malo nekaj pisat po kompu,u zadnje vrijeme nemam se s kim malo zabavljati a ovak sam saznal da vozim staru niš koristi ragu koja niš ne vrijedi pa bum onda moral i dalje voziti tu staru ragu jer nemam za vrhunski r motor koji vrijede 2500 eura  :mrgreen: