Honda X-ADV

Gledam uzet jednog,sta gledat,koju godinu su poboljšali,gledam 19,20,21 godinu,koje su nadogradnje po godinama?
načekat ćeš se dok ne uleti neki po tebi prihvatljivom popustu......

nege.... javi se za pivu platit kad si na kvarneru.....
 
pozdrav ekipa , dali netko zna gdje mogu napraviti zadnje kolo od 17 coli , da bude isto kao prednje , bio bih jako zahvalan za informaciju ....
To će bit teško.
Znači, kažimo da paše obruč od crosstourer, ali nema zlatni, samo crni.
Treba prebrojit žbice.
Od bmw gs ima zlatni, rally verzija, broj žbica i širi je, 5x17,mjesto 4,25x17. Širina bi bila ok, jer paše 160 i 170 guma, to bilo kao as na desetku. Naravno, obruč se žbica na xadv nabu, ako paše broj žbica, žbice treba kratit, savijat i rezat navoj.
Ajmo reć, 800 evra naba, obruč u benveju oko 500, žbicanje, centriranje plus homosapijenzacija.
 

Attachments

  • Screenshot_20230726_210429.jpg
    Screenshot_20230726_210429.jpg
    700.5 KB · Views: 0
Last edited:
18. su dodali neke opcije u dct-u (za offroad) i 2 levela kontrole momenta hstc......
21. je dobila 4konja, euro5, i kraće prve tri brzine i zadnje duže...... i uži sic..... i tri levela hstc-a....
 
  • Like
Reactions: črnomerec
Imaš dva metra?🤔😄 Meni bolje stoji sa 180cm. Btw onaj pored tebe adv350 isto je stroj ko ne treba jače, nisam očekivao tako nešto, a dok ga voziš zbog širine imaš osjećaj da si na nekom adv motoru, nema boljeg allroundera od tog malog
 
  • Like
Reactions: triumf
Malo manje od 2m i Honds nije spustena. Nova, 0km i sve tvornicko na njoj. Sjedio sam danas na nekoliko skutera, ukljucujuci i ovu Forzu 750 sa moje lijeve strani i famozni T-Max 560 od skoro 20k€ i sve to izgleda smijesno ispod mene. Jedino sto donekle odgovara mojim gabaritima je C650GT.
 
Jadni Seki, cudom se cudi koliki sam. A dobro, nije mu za zamjeriti. Vidit pravo musko u CS je prava rijetkost. A kako i ne bi bilo kad samo ribu jedete pa nemate od cega narasti :mrgreen:
Svrati do svete zemlje Ercegovine ponekad. Mi smo ti tamo svi takvi :)
 
  • Like
Reactions: diesel power
Jadni Seki, cudom se cudi koliki sam. A dobro, nije mu za zamjeriti. Vidit pravo musko u CS je prava rijetkost. A kako i ne bi bilo kad samo ribu jedete pa nemate od cega narasti :mrgreen:
Svrati do svete zemlje Ercegovine ponekad. Mi smo ti tamo svi takvi :)
Mira je 90-100 kg i od 185 cm navise…..
 
Mira je, isjećaš se dobro u svojoj koži.
Sve dok plotove preskačeš dobar si.
Ako ih preskačeš biciklom ili motorom još bolji.