Honda XL 600 R

Kayaba

Member
Jun 23, 2013
307
0
16
29
Ludbreg
Ja imam 2 frge, negdje su bili objasnjavali kak se stelaju, samo neznam u kojoj temi. Komplet sam ih ocistil, oba dva pa ako tko zna kak pravilno ustelati, moze tu napisati ili na PM

Kayaba

Member
Jun 23, 2013
307
0
16
29
Ludbreg
Dugo se nije pisalo...pitanje za nekoga ko je probal ili zna, getriba od Dominatora 650 bi pasala na XL? Imam u ponudi ispravnu, al ako ne paše, čemu da uzimam.

Znači, osovina lančanika, brzine i njihova osovina i šaltung

Kayaba

Member
Jun 23, 2013
307
0
16
29
Ludbreg
Pozdrav kolege. Dugo nista u grupi a motor u 5mj 2 put bio skršen. Ne mojom krivicom, oba puta oduzeta prednost.

Eh sad, zanima me gdje bi se dale nabaviti prednje vilice, kotač, rezervoar i maska ali novo? Ide prek osiguranja pa trebam i predračun.

Dakle, samo novi originalni dijelovi od LM modela me zanimaju.

Prvi put je motor bio skršen da je bio ne isplativ popravak. Utrošeno skoro 14tkn na popravak limarije i s tim da je mjenjana klipnjača, ležajevi, fazni lanac i koje kakve sitnice

Ali sad bi ga ponovno složio jer ga ne mislim prodati u komadima pošto je dosta uloženo i mašina je sad cukurek

Attachments

• FB_IMG_1540234677849.jpg
    FB_IMG_1540234677849.jpg
    119.9 KB · Views: 165

luka737

Active member
Jan 26, 2010
3,057
1
38
Kayaba said:
Pozdrav kolege. Dugo nista u grupi a motor u 5mj 2 put bio skršen. Ne mojom krivicom, oba puta oduzeta prednost.

Eh sad, zanima me gdje bi se dale nabaviti prednje vilice, kotač, rezervoar i maska ali novo? Ide prek osiguranja pa trebam i predračun.

Dakle, samo novi originalni dijelovi od LM modela me zanimaju.

Prvi put je motor bio skršen da je bio ne isplativ popravak. Utrošeno skoro 14tkn na popravak limarije i s tim da je mjenjana klipnjača, ležajevi, fazni lanac i koje kakve sitnice

Ali sad bi ga ponovno složio jer ga ne mislim prodati u komadima pošto je dosta uloženo i mašina je sad cukurek
ako želiš novo, onda Top moto. Imas i cjenik odmah na njihovoj stranici, samo ne vjerujem da će ti osiguranje to platit :S

Kayaba

Member
Jun 23, 2013
307
0
16
29
Ludbreg
Sumnjam i ja, ali kako da drugacije dobim uvid u neke cijene ako ne preko original dijelova...

A  gle ...opet bez ponude ne mogu ni ocekivati da će mi Bog zna kaj ponuditi

cadjo

Well-known member
Feb 27, 2012
2,981
241
63
36
Skradin
Sredju said:
Top moto je preskup.
Evo ja san isto gleda neke original dijelove za Hondu I nije mi se Top moto ucinija nista narocito skupljih od bilo kojeg dilera.Ode se radi o naplati priko osiguranja tako da ne vidim problem zasto se coviku nebi isplatilo po punudi...

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

Nero

Well-known member
Feb 12, 2008
4,209
740
113
37
Solin
cadjo said:
Evo ja san isto gleda neke original dijelove za Hondu I nije mi se Top moto ucinija nista narocito skupljih od bilo kojeg dilera. Ode se radi o naplati priko osiguranja tako da ne vidim problem zasto se coviku nebi isplatilo po punudi. ..

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

Jer je totalna šteta manja od vrijednosti popravka.

Max za isplatiti je totalna šteta.

Kayaba

Member
Jun 23, 2013
307
0
16
29
Ludbreg
Nisam imao nikad ovakav slučaj da moram tako popravljati, pa iskreno nisam ni upoznat na koji način funkcionira to s naplatom.

Realno, XL je 31god star i znam da neće imati neku vrijednost. Ja njima moram ponudu dostaviti, a to ne mogu da računam rabljene dijelove.  Ionak su dosta rijetki

Kolko bi mu inače bila neka realna kataloska vrijednost?

Kayaba

Member
Jun 23, 2013
307
0
16
29
Ludbreg
Aha! Tak bi već bilo. A šta ću, prihvatil bum kaj budu ponudili ako bu bar za polovicu dosta. Znam da je stari i da ne mogu puno dobiti

luka737

Active member
Jan 26, 2010
3,057
1
38
Kayaba said:
Aha! Tak bi već bilo. A šta ću, prihvatil bum kaj budu ponudili ako bu bar za polovicu dosta. Znam da je stari i da ne mogu puno dobiti
ovo što si ti nabrojao je oko 25 000 kn (novo iz ducana), mislim da neces ni pola dobit  :?