Hum... 16.05.2010.

biker4life

Motorator
Jos jedan kisni vikend... katastrofa... nakon propalog đira jucer, ni danas ujutro situacija nije izgledala puno bolje... No ipak, tesko bi mi/nam pao jos jedan vikend bez kakve-takve voznje van grada, i nakon odgledane F1 krecemo u kraci đir (Liberty, Bikerica i ja)... MV nam je u ZG-u, Sportfighter sprijecen obavezama, Malaguti na poslu.

Plan je bio otici na Plominku, i bez stajanja se vratiti, cisto malo gustanja po zavojima, makar vlaznim/mokrim... Međutim, dolazimo do Vozilica, a tamo nebo i nije obecavalo da ce na Plominci biti suho, stovise, cinilo se kao da ce ozbiljan pljusak poceti svaki cas... Pa skrecemo lijevo, prema tunelu Ucka, pa dalje za Lupoglav... Odlucili smo se na kratko stajanje u Humu, te preko Buzeta i Vizinade doma... Sve skupa skromno, cca. 200tinjak km, ali bolje ista nego nista... U manjku kvalitetnih tema u ovom podforumu u zadnje vrijeme, evo svega par slika, iz Huma i okolice. :wink:

Sve u svemu, bilo je OK :) a kisa nas i nije jako oprala, samo od Buzeta do Vizinade (znaci okolica Motovuna, a tamo tako i tako uvijek pada :mrgreen: ), a ostalo ne da nije padalo, nego smo imali i uglavnom suhu cestu. :mrgreen:

(y)







































Uploaded with ImageShack.us
 
Lijepo (y)
 
Sta rec, osim da biker ima odlican smisao za fotografiranje, sto se vidi iz prilozenog a i iz prijasnjih slika... (y) (y)
 
bikerica4life said:
Sta rec, osim da biker ima odlican smisao za fotografiranje, sto se vidi iz prilozenog a i iz prijasnjih slika... (y) (y)

jos da tebe ubaci na koju sliku ne bi bilo lose  :mrgreen: :mrgreen:
 
odličan đir
200 km pure fun
minimalno kiše
3h čiste vožnje
uživao sam neizmjerno (y)

slike su mi odlične - stvarno je bujno zelenilo, a kako i neće kad toliko kiše pada :LOL:


P.S. B4l, B4lica - za slijedeći vikend očekujem još bolje slike na nekoj drugoj lokaciji :wink:
 
liberty said:
odličan đir
200 km pure fun
minimalno kiše
3h čiste vožnje
uživao sam neizmjerno (y)

slike su mi odlične - stvarno je bujno zelenilo, a kako i neće kad toliko kiše pada :LOL:


P.S. B4l, B4lica - za slijedeći vikend očekujem još bolje slike na nekoj drugoj lokaciji :wink:

bit ce,  bit ce.... :wink:


[/quote]
marki said:
jos da tebe ubaci na koju sliku ne bi bilo lose  :mrgreen: :mrgreen:

Mislim da je ovo ipak moto forum.... :misli: :wink:
 
Plavi Ledolomac said:
Krasan đir! Istra je krasna... E da, stvarno, te kiše...kad će više stati?!

Evo kod nas danas cijeli dan padala kisa...i sad se razvedrilo...nadam se da ce barem ovaj vikend biti lijepo (y)