IGOR ERAK

Sve spremno čeka  (y) Nažalost neću moći sa vama u nedjelju,sigurno nije zadnji puta druženje sa Igorom pa se bilježim sljedeći put  (y)
 

EKIPA koja misli ici u nedjelju.

Kad bi se islo? Da im znam javiti, a ne da samo pozvonimo...

Da li bi se nasli recimo u nekoj birtiji na jutarnjoj kavi pa da odemo prije rucka, oko 11 recimo, ili bi isli kasnije popodne nakon rucka, oko 16?​

U paketu koji su slozeni od DMa ima sredstva za ciscenje i higijenu tijela ali nema wc papira i vlaznih maramica. To cemo dodatno kupiti.
Uz to je moj plan malo speglati na karticu i klopu koja se ne kvari: secer, sol, ulje, brasno, vegeta, tjestenina, riza, pelati, grah, i najvecu bonbonieru u blagdanskom pakiranju koju nadem. Oce se neko pridruzit pa da onda to sve skupa kupimo zajedno u nedelju, npr. u SPARu ili Konzumu jer nam to nije daleko od njega.
 
moj prijedlog
birtija, nedjelja ujutro  satnica ok (y)
kupit ću papir, vlažne maramice, ručnike i vidimo se

po Konzumu sam danas zgubil cjelo jutro pa mi se u nedjelju neda opet, gužva je danas a kamoli u nedjelju  :?
 
mali_bandit said:
moj prijedlog
birtija, nedjelja ujutro  satnica ok (y)
kupit ću papir, vlažne maramice, ručnike i vidimo se

po Konzumu sam danas zgubil cjelo jutro pa mi se u nedjelju neda opet, gužva je danas a kamoli u nedjelju  :?

OK, onda cu ja probat to obaviti kroz tjedan nakon posla ili u subotu dok jos ekipa spava  :mrgreen:
 
Znaci ovako: Vito, Bojan, Boris i ja cemo se naci u nedelju oko 10 sati u birtji JET STAR, Trg Ivana Kukuljevica i plan je da smo oko 11 kod Igora. Ako se misteriozno pojavi jos neki dobrovoljcek, slobodno se pridruzite (javite mi se jos i na pp) jer treba nositi te kutije iz auta do stana...  :mrgreen:
 
Moto&off road klub Zelina bude pomogel malo Igoru sa 1000kn
pa navrnite na winter u zelinu po lovu...
Ili se kak drugacije organiziramo, al bilo bi mi drago da dodete na cugu....
Pozdrav!
 
chus said:
Znaci ovako: Vito, Bojan, Marina  :wink:, Boris i ja cemo se naci u nedelju oko 10 sati u birtji JET STAR, Trg Ivana Kukuljevica i plan je da smo oko 11 kod Igora. Ako se misteriozno pojavi jos neki dobrovoljcek, slobodno se pridruzite (javite mi se jos i na pp) jer treba nositi te kutije iz auta do stana...  :mrgreen:

bertija je nasuprot dm-a  :jesus:

treba ovo znositi




a to još sigurno nije sve  :mrgreen:

veliko hvala Zoltanu na trudu i humanitarnom odboru dm-a koji je ovo odobrio i nabrzinu složio  (y)

i moja malenkost  :mrgreen:
 
kober said:
Moto&off road klub Zelina bude pomogel malo Igoru sa 1000kn
pa navrnite na winter u zelinu po lovu...
Ili se kak drugacije organiziramo, al bilo bi mi drago da dodete na cugu....
Pozdrav!

svaka čast  (y)
 
ajd bas mi ej drago da sam i ja pripomogla, barem idejom.
a vama svaka cast na realizaciji ;)

 
mali_bandit said:
bertija je nasuprot dm-a  :jesus:

treba ovo znositi




a to još sigurno nije sve  :mrgreen:

veliko hvala Zoltanu na trudu i humanitarnom odboru dm-a koji je ovo odobrio i nabrzinu složio  (y)

i moja malenkost  :mrgreen:

Joj da, napisal si mi da je birtija nasuprot DMa, al ja ne znam di je taj DM pa mi nije bilo bitno :lolcry:

Eh, da si doso s vecim autom mozda bi jos bila koja kutija  :LOL:

Nije greda, ja sam jucer protutnjala kroz ducan i imamo jos 2 kutije (ili ce bit jos jedna ali velika, ne znam ko ce ju nosit  :LOL:)

Hvala svima koji su se odazvali i uskocili  (y) :D
 
kober said:
Moto&off road klub Zelina bude pomogel malo Igoru sa 1000kn
pa navrnite na winter u zelinu po lovu...
Ili se kak drugacije organiziramo, al bilo bi mi drago da dodete na cugu....
Pozdrav!
(y) Super.

Evo dogovoreno. Boris i ja cemo doc u subotu popodne na jedno kuhano vino pa cemo pokupit paketic  ;)
 
Eto nas...

(Iwa i Boris se nisu dali pred fotic  :LOL:)

Igor i njegova majka sve pozdravljaju i zele vam puno zdravlja i srece.

Hvala Moto&Off road klubu Zelina na njihovoj donaciji. Strpala sam sve u onu zutu vrecicu. Rekli smo da moze reklamirati ako je majica prevelika ili premala  :mrgreen:
 
Bilo je pitanja preko PP-a da javimo sta mu treba.

Ustvari nisam ziher. Novci na racun, pa makar i 10 kuna su vjerojatno iskoristiviji nego bilo sta drugo.

Danas se donijelo jedno 6-7 velikih kutija kojecega. Ali kako je stan mali bas i nemaju kud s tim pa ce stajati u dnevnom boravku do daljnjeg. A da li im treba vise deterdzenta, pelena ili rakije - stvarno ne znam.

Pricali smo o svemu i svacemu, te citavom nizu ponuda koje ljudi nude da odrade i da im se svakako pomogne. Ali od svega toga realizira se cca 0,1%.

Zato mislim da ako neko zeli pomoci ovim ljudima, neka pusti koju kunu preko racuna, sve ostalo im mozda ne pomogne nikako osim zauzimanjem prostora u malom stanu.

(y)
 
u ovim kutijama fakat ima sve i svašta od klope do sredstva za čišćenje, higijene, praška....
slažem se da je neko vrijeme najbolja opcija uplatiti im nešto novaca na račun,

nebojte se nebudu se time obogatili  :jesus: a Vaših 10 - 20kn će im itekako dobro doći jer se nadamo da bu bilo još ovakvih donacija u robi a režije, lijekovi, flasteri, gaze i drugo što nisu dobili itekako koštaju

pozdrav svima koji tako misle i žele odvojiti kavu za jednog tako dobrog dečka kao što je Igor  (y)
 
evo............samo želim da drugi ne lutaju tražeći broj tekućeg računa kao što sam ja
jer onaj broj tekućeg što je u prvom postu  :misli:

dakle...........

Igor Erak 2402006-3205342046 u Erste banci
 
SRETAN BOŽIČ SVIMA ,HVALA VAM NA POMOĆI SVIMA VAMA....  :021: :D