IGOR ERAK

Iwa said:
jbte.... osam godina je prošlo od otvaranja teme  :shock:
kako vrijeme ide, da čovjek ne povjeruje.
i definitivno nam treba neko jači za nosit stvari gore, mi nismo baš u formi, zadnji put smo klipsali do gore  :LOL:

da ide prebrzo i od kad smo zadnji puta bili....
nemaš brige za nošenje poslat ćemo Igora ima sad gusjeničara  :mrgreen:
 
Ma tooo! Sad moze doci po nas i odfurati nas gore.  :mrgreen:
Mozda najbolje provjeriti s mamom koje sitnice jos fale, ne nuzno od higijenskih pitrepstina.
 
chus said:
Ma tooo! Sad moze doci po nas i odfurati nas gore.  :mrgreen:
Mozda najbolje provjeriti s mamom koje sitnice jos fale, ne nuzno od higijenskih pitrepstina.

Igor i Mama sve vas puno pozdravljaju (staru ekipu oni će se prepoznati da ne nabrajam) upravo sam razgovarao sa njima  (y)




 
Od nekuda se mora početi i treba imati nekakvu orijentaciju šta kupiti a nakupovati bezvezne stvari i nije neki cilj mada je njima svaka pomoć itekako potrebna i dobrodošla više nego si možete i zamisliti. Evo u nedjelju je tužna godišnjica jer prolazi već 11 godina od tog događaja a tako živjeti iziskuje jako puno volje ali i financija.

ako ima volje a vidim neki od vas imaju za pomoć neka to bude u

Muslima Igor ih nemilice tamani  :LOL:  orašasti plodovi, suho voće.... Igor je radi zdravlja orijentiran na zdravu prehranu EKO pa sami izaberite a izbor je veliki ali i skup za njegove mogućnosti.

ostaje još spominjane
vlažne maramice za tijelo i papirnati ručnici

i dvije jako važne stvari koje KUPUJE u apoteci a njemu su svakodnevna potreba

Plivasept za dezinfekciju ruku (obavezno korištenje radi mjenjanja gaza, dakle troši svaki dan)

Octenisept  (za čišćenje rana jasnije je povezano je sa Plivaseptom)

ako netko iz ZG-a želi pomoći rado ću sam doći po stvari samo neka mi pošalje pp dogovorili se bumo, za sve ostalo tu je negdje u postovima Igorov žiro račun pa maznite virtualno jedne sušene marelice sa njim  (y)

edit

možda se može nabaviti trenirka za Igija midium :misli:
 
i malo reklame pošto je u humaniterne svrhe nadam se da može  :mrgreen:

u dm-u danas petak subota i nedjelja XXL papirnati ručnici 1 + 1 gratis  15.90kn    :jesus:
 
Evo mi se vratili, malo svjetlimo u mraku al nije to nis  :LOL:

Ovaj vikend nismo planirali nist specijalno, pa ako ste za mozemo se najaviti kod Igora.  :D
Moja apoteka radi do 8 preko tjedna, pa nije problem da uzmem Octenisept i Plivasept kad se vracam s posla.
 
chus said:
Evo mi se vratili, malo svjetlimo u mraku al nije to nis  :LOL:

Ovaj vikend nismo planirali nist specijalno, pa ako ste za mozemo se najaviti kod Igora.  :D
Moja apoteka radi do 8 preko tjedna, pa nije problem da uzmem Octenisept i Plivasept kad se vracam s posla.

ja sam za  (y)
kutije spremne  :D
 
pridružio bi se i ja ako se dogovorite jedan dan iza produženog vikenda i ako ću moći zbog posla....ako ne, može na pp broj tekućeg? (y)
 
Na mene ovaj vikend ne računajte, da li može jedna dan u tjednu iza posla oko 4, 5 da se nađemo?
Ne znam kak paše ostalima. VIkend
 
chus said:
Ocemo onda u subotu 9.11.  :misli:

ok nek bude subota 9.11. ali meni je radna pa iza 17h ili nedjelja kak se dogovorimo, ja moram biti prisutan da se potpišu zapisnici i da se pofotkamo,
u tjednu delam popodne pa otpada
sutra se izjasnite pa ako to sve predstavlja problem bar netko neka ode samnom ovaj vikend
 
Iwa ovaj vikend jok  :?
inače mogu skoro bilo kad u bilo koje vrijeme ako se na vrijeme (a to je kod mene bar par dana unaprijed) dogovorimo  :wink: