IGOR ERAK

Halo ljudi evo da se POHVALIM,dobio sam GUSJENIČARA (y)--u subotu u pola 3 je "došao" gusjeničar,poklon od jedne gospođe koja se ne želi predstavljati...uglavnom velika joj HVALA--sada mogu kad got HOČU,MORAM,ŽELIM,TREBAM....IZAČI VANI-MOGU VANI :D
 
super  konačno se ostvarilo (y)

moramo ti trubu složiti gore  :mrgreen:

sad će i lijepše vrijeme pa ćeš ga često koristiti  :wink:
 
igi27 said:
Halo ljudi evo da se POHVALIM,dobio sam GUSJENIČARA (y)--u subotu u pola 3 je "došao" gusjeničar,poklon od jedne gospođe koja se ne želi predstavljati...uglavnom velika joj HVALA--sada mogu kad got HOČU,MORAM,ŽELIM,TREBAM....IZAČI VANI-MOGU VANI :D

Super (y) kaj se dogodilo u medjuvremenu? Kad sam ti govorio prije 4 godine nisi ga htio, samo lift. Daj sliku  :D
 
Bez slike, nije se dogodilo. Koje gume imas gore  :LOL:

Ajde super. Hvala teti koja zeli ostati anonimna.  :cheer:

Sljedeci put onda idemo u birtiju na kavu  :D
 
igi27 said:
Halo ljudi evo da se POHVALIM,dobio sam GUSJENIČARA (y)--u subotu u pola 3 je "došao" gusjeničar,poklon od jedne gospođe koja se ne želi predstavljati...uglavnom velika joj HVALA--sada mogu kad got HOČU,MORAM,ŽELIM,TREBAM....IZAČI VANI-MOGU VANI :D

Odlicno (y)! Ajd stavi neku sliku tog Caterpillar-a.  :)
 
Sad je generalna ideja da se nakon Uskrsa (odnosno kad zatopli) konacno sredi kupaonica jer je totalno neprilagodjena invalidu.

Pa svi oni koji su svojedobno bili spremni pomoci, predlazem da opet razmisle da li mogu i zele pomoci na bilo koji nacin.
 
evo gusjeničar  (y) :) odnosno "moje noge" do prizenlja
 
Lega,a sto je sa plivanjem,sa morem...? Toliko to zelis. Sto se desava u vezi toga... ? Sad sam procitao kompletnu temu i sad mi se moji "problemi" cine totalno smijesni...  :( 
 
igi27 said:
evo gusjeničar  (y) :) odnosno "moje noge" do prizenlja

S novim ljetnim gumama  (y) :mrgreen:

Super!  Sad cemo moc i do birtije na kavu  :wink:
 
Mi (Boris i ja) bi svakako isli. ali nemremo nikako prije 1.11.
 
ok dogovoreno  (y)
to je desetak dana pa prolongiram isporuku  :D

razgovarao sam sa njegovom majkom i uvijek im je najveći problem papirnati ručnici, vlažne maramice za pranje, brisanje tijela, toga se jako puno troši....
 
mali_bandit said:
ok dogovoreno  (y)
to je desetak dana pa prolongiram isporuku  :D

razgovarao sam sa njegovom majkom i uvijek im je najveći problem papirnati ručnici, vlažne maramice za pranje, brisanje tijela, toga se jako puno troši....

Javi kaj imas u paketu. Bas da ne dofuram isto. Kad se vratimo s puta lako se zaletimo do nekog centra pa napunimo kolica s papirnatim rucnicima i sl.
 
podigao par kutija (4) ne želim ih otvarati no u njima su njega tijela, kose, potrepštine za domaćinstvo,
dakle uglavnom kemija  :LOL:

našla se i neka kuvertica nije puno no bolje nego ništa  (y)

odlučite dal će se kupovati nešto na slijepo ili kontaktiramo Igorovu mamu jer kao što sam već naveo problem je vlažne maramice papirnati ručnici jer se to jako puno troši a tako mi je rekla zadnji puta,

čekam dogovor iza 01.11. da to predamo

i čudno uvjek ista ekipa  :misli:

hajde ljudi napravite nešto dobro, osječat ćete se bolje, teška su vremena ali netko ziher može kupiti dupli paket vlažnih maramica za 20 kn koje će Igoru itekako dobro doći
 
jbte.... osam godina je prošlo od otvaranja teme  :shock:
kako vrijeme ide, da čovjek ne povjeruje.
mali_bandit said:
hajde ljudi napravite nešto dobro, osječat ćete se bolje, teška su vremena ali netko ziher može kupiti dupli paket vlažnih maramica za 20 kn koje će Igoru itekako dobro doći

i definitivno nam treba neko jači za nosit stvari gore, mi nismo baš u formi, zadnji put smo klipsali do gore  :LOL:
 
A kaj treba? Aj pratim temu, javite mi na PP kaj mu treba od potrepština, robe i kad je plan posjete....
 
Direktor said:
A kaj treba? Aj pratim temu, javite mi na PP kaj mu treba od potrepština, robe i kad je plan posjete....

ovdje ću objaviti kad idemo al ajd za direktora bum napravil iznimku pa bum ga i na mob obavjestil  :LOL:

išlo se bude najvjerovatnije iza sisveta, napisat ću tu kaj treba odnosno kaj je prioritet a do tada se lako to kupi samo ak ima volje, gore sam napisao šta imam tak da to netreba