IMA LI ZAINTERESIRANIH IZ RIJEKE I ŠIRE

nista od vas :mrgreen: ode ja pomalo prema grobniku i onda u brdo fuzine/delnice
 
:hehehe:
 
Član Fuoco i moja malenkost za pola sata do sat vremena krecemo u voznjicu,prvo kava,pa ako ima da bi se tko pridružio neka se javi ovdje a može i na PP


Sented via iBok signature like house!!
 
diesel power said:
Ja sam zainteresiran uvijek za vožnju :D vozim zongshenga 200 pa sam mozda spor malo :(
cilj zajednicke voznje je popiti,pojesti,lajati i uzivati,brzina je u drugom planu!  (y) (y) :021: :021:
 
Taman planiram sad za mjesec dana kada mi faks zavrsi natankat pun rezervoar i spizdit 250km u susu :D ovako se vozim samo od kuće do stanice i koji djir do max 70-80km :)
 
diesel power said:
Taman planiram sad za mjesec dana kada mi faks zavrsi natankat pun rezervoar i spizdit 250km u susu :D ovako se vozim samo od kuće do stanice i koji djir do max 70-80km :)
nisi valjda šef stanice?? 


Sented via iBok signature like house!!
 
živili momci :-D
evo da vas pozovem ovaj vikend u senju organiziramo moto susret. pa ono, taman voznjica 100 ak km i popijemo neku pivicu :)
inače tu sam u ri studiram pa sam za vožnjicu uvjek dok imam za gorivo :)
 
Nisam ne :mrgreen: ali po struci sam prometnik bez posla. Studiram cestovni promet na veleučilštu u Rijeci. A mi studenti nemamo bas para  :mrgreen: i ovako ga tankam svakih 5-6 dana. Sad jos malo pa sezona pa ce bit i za odojke i pivice i za duze ture :LOL:
 
diesel power said:
Nisam ne :mrgreen: ali po struci sam prometnik bez posla. Studiram cestovni promet na veleučilštu u Rijeci. A mi studenti nemamo bas para  :mrgreen: i ovako ga tankam svakih 5-6 dana. Sad jos malo pa sezona pa ce bit i za odojke i pivice i za duze ture :LOL:
koja si god? ja sam željeznica :-D 3ća...