IMOT München - hajd`da vidimo tko je bio

banditR said:
Ili ne sjedis sam uz comp. pa bi moglo bit`komentara ha ?



:mrgreen:    nije to,al me tete nekako ne zanimaju večeras    :LOL:
 
karadolo46 said:
:mrgreen:    nije to,al me tete nekako ne zanimaju večeras    :LOL:
Znas kako kazu Svabe : ja,ja....To u ovom slucaju znaci da ti ne vjerujem.
Nego,sto kazes za novu 10. Sigurno bi bila fora probat tako sto vozit ha?
 
banditR said:
Znas kako kazu Svabe : ja,ja....To u ovom slucaju znaci da ti ne vjerujem.
Nego,sto kazes za novu 10. Sigurno bi bila fora probat tako sto vozit ha?


iskreno što se tiče izgleda nije mi tako reći ništa posebno, čak mi se ni ne sviđa, gledao je i u veroni i nisam baš nešto oduševljen bio... al probat je vozit, tu vjerujem da bi bilo pozitivnih dojmova... jedno je estetika drugo mašina  :wink:
 
U pravu si sto se tice estetike i -masine.Sjecas se kad je izasao B-King?
Neki ga nisu mogli smisliti zbog originalnih auspuha.Ali kad su ga isti probali voziti,onda je to bila druga pjesma.Onda su se takve "estetske" stvari gotovo mogle zanemariti...
 
banditR said:
U pravu si sto se tice estetike i -masine.Sjecas se kad je izasao B-King?
Neki ga nisu mogli smisliti zbog originalnih auspuha.Ali kad su ga isti probali voziti,onda je to bila druga pjesma.Onda su se takve "estetske" stvari gotovo mogle zanemariti...


da... baš to...    (y)            eto sad kad govorim kako mi se ne sviđa izgled nove 10-tke, isto tako mi je bilo i kad je izašla nova CBR1000RR (ovaj zadnji tupasti model) također ga 2008god u Padovi na sajmu tako reć nisam ni pogledao, niti mi je dizajn legao, al s vremenom mi je motor postao jedan od onih koji bi volio vidit u svojoj garaži a da nije Ninja    :mrgreen:
pogotovo kad sam vidio kako to čudo ide    (y)
 
A kako ti izgleda BMW- ov 1000 RR ?
Pitam te zato jer si Kawa -fan.
U vecini slucajeva "Japan" bas ne voli BMW :mrgreen:
 
banditR said:
A kako ti izgleda BMW- ov 1000 RR ?
Pitam te zato jer si Kawa -fan.
U vecini slucajeva "Japan" bas ne voli BMW :mrgreen:


trenutno po svemu korak ispred svih R motora... pa ni nova 10-tka ne vjerujem da će mu ugrozit primat  (y)

kupio ga tu jedan prijatelj iz otočca još kad je izašao, baš bio doletio s njim đir do senja 2-3 dan kako ga je uzeo,pa smo sidili na pumpi i komentirali i znam da je bio pun dojmova, a tip je vozio sve što se može naći na tržištu...  a tad je još motor bio u fazi razrade i nikakvih velikih okretaja, kasnije je odma akrapa stavio,zvuk ludilo, a sad je i promjenio boju...

kasnije sam bio na grobniku s njim kad su radili usporedni test za moto puls, pa je bio on ko test vozač i taj njegov BMW i svi su bili puni hvale za BMW i komentirali da mu niko nije ni po zavojima blizu a kad se izađe na ravnicu onda da ih BMW dotuče do kraja
 
karadolo46 said:
trenutno po svemu korak ispred svih R motora... pa ni nova 10-tka ne vjerujem da će mu ugrozit primat   (y)

kupio ga tu jedan prijatelj iz otočca još kad je izašao, baš bio doletio s njim đir do senja 2-3 dan kako ga je uzeo,pa smo sidili na pumpi i komentirali i znam da je bio pun dojmova, a tip je vozio sve što se može naći na tržištu...  a tad je još motor bio u fazi razrade i nikakvih velikih okretaja, kasnije je odma akrapa stavio,zvuk ludilo, a sad je i promjenio boju...

kasnije sam bio na grobniku s njim kad su radili usporedni test za moto puls, pa je bio on ko test vozač i taj njegov BMW i svi su bili puni hvale za BMW i komentirali da mu niko nije ni po zavojima blizu a kad se izađe na ravnicu onda da ih BMW dotuče do kraja

Svaka cast za komentar (y) Ovo vise volim cuti nego kad procitam cijeli test u Motorrad-u
 
banditR said:
Svaka cast za komentar (y) Ovo vise volim cuti nego kad procitam cijeli test u Motorrad-u


to ti je komentar skoro pa iz prve ruke, jbg.da sam ga vozio onda bi bio iz prve ruke,a ovako samo skoro    (y)

znam to kad smo bili na grobniku kad su testirali za moto puls da su svi bili oduševljeni bmw-om,a emil kad je išao par krugova na onom ktm rc8 i nakon njega mala pauza pa unutra sa BMW-om i posle kad je izašao kaže... pa jebote ktm na ciljnoj opće ne ide      :LOL:
 
Nema veze.Svejedno je to OK.Uvijek mi je bilo bolje popricati sa deckima koji su vozili neke masine,nego kad procitas test...U testu je : sila ova,sila ona,pa trenje i ostale stvari.
Kod mene je drugo.Ja sam puno motora vozio na slikanje.Dakle,vozio sam gotovo sve nove motore (narocito Suzuki) na neku lokaciju za photo-shooting,i tamo sam slikao te motore.To znaci nekih 15-20 km.Posto su ti motori imali 30-40 km na satu (Hayabusa je imala 8 km na satu) nije bilo sanse za neko veliko isprobavanje.Bio sam sretan da sam vlasniku svaki put vratio citav motor.Tu se ne moze nista isprobati...Zato volim info iz prve ruke.
 
              Da se i ja javim iako nisam vozio tog BMW-a,ovo za ravnicu vjerujem i nije obzirom na konje teško povjerovati,ali da je i u zavojima nadmoćan to malo manje mislim,da ide isto ko drugi po zavojima ok,ali puno bolje teško mi je to za povjerovat obzirom da nema neke bolje elemente ovjesa nego te velikoserijske kao i svi drugi znači nikakve ekskluzivne komponente,makar i ducati S sa Ohlinsom nije ništ bolji te je dokaz da postoji očito velikoserijski i maloserijski tj. onaj koji se naknadno kupi i taj je valjda trkačima najbolji.
              No uglavnom zanima me malo više zbog čega misle da je BMW i po zavojima toliko bolji jel uravnoteženost ili kvaliteta komponenti ili to samo čovjek možda subjektivno zbog te snage ima takav osjećaj.
 
Peter Stingray said:
                    Vidiš mogao si ispočetka staviti tu sliku i prigovora sa moje strane nebi bilo.  (y)
Ma bitno je da se mi razumijemo... (y)
Bradu ima svatko.... :wink:
 
banditR said:
Jolly,preeevise si mi kulturan.Jel` to neko stoji pored tebe?

Pa mislio sam na motor a ti odma neke prljave misli imaš... :mrgreen: :wink:
 
Mene je na IMOT-u jedna stvar razočarala...








Nije bilo VRod-a na HD štandu :palacdolje:
 
Ako je bilo samo to...Bitno je da si pronasla druge motore koji su te zanimali.
Taj jedan mozemo zanemariti ili ? :misli:
 
Samo jedan drugi me zanimao (a nije Fazer 8 :jesus:) i tog sam vidjela, štoviše, isprobala (na mjestu) i s tim se...kako sam već napisala...ponovo oduševila. A vjerujem da me ni u vožnji ne bi razočarao. Kad bi bilo prilike da ga probam  :mrgreen: (tko zna, možda jednog dana...)
 
Bas mi je drago da je netko ipak na tom sajmu gledao i - motore.
Znao sam ja da nisu svi neozbiljni kao - Jolly... :mrgreen: