Isle of Man TT & other road races

Kaj nema niko da nama koji baš ne kuzimo kaj se vozi,da nam pojasni malo,kaj loris vozi još jednu trku?i sl,ili se svi samo prave da znaju😁
Nemamo pojma črni, ja tri dana gledam i nisam ga vidio a rezultati izlaze van :ROFLMAO:
Prvi par pokažu kako izlaze onda ostali samo ulijeću dok kamere iz helića prate one prve. Englezi spominju samo svoje, i laprdaju laprdaju druge ne jebu. Razumijem da u liveu ne jebu nove jer se moraš dokazati ali opet. Uglavnom cirkus za nas koji ne kužimo kurca.
 
Kaj nema niko da nama koji baš ne kuzimo kaj se vozi,da nam pojasni malo,kaj loris vozi još jednu trku?i sl,ili se svi samo prave da znaju😁
Vozi se Isle of Man, bila je to trka1, Loris vozi Yamahu R6, zbog klipnjace koja je probila blok u qalama , ovo je rezultat sa serijskom masinom, za 5 dana je druga trka...prosurfaj malo IOMTT24 na netu...
 
...ma meni nije jasno koja je koja utrka,dakle danas se vozilo 600,sta se jos vozi i sta još mali vozi,koliko znam ima jedan motor,kaj ce sa 600 vozit soma?
 
Vozi se Isle of Man
To znam,i znam da se voze razlicite klase,znam da ima i onih prikolicara,znam da je nas mali gore i znam da ovaj kaj mi je prodo roadsmart2,koja kurca ne valja, prije deset godina,pobjeduje redovito...vipe od toga neznam😁
 
Nemam pojma ima li tu kategorija, pa neki lik je ušao sa Africom Twin u današnjem live prijenosu. Još su voditelji rekli da se očekuje da će imati najlošije vrijeme. :ROFLMAO:
 
Prvi par pokažu kako izlaze onda ostali samo ulijeću dok kamere iz helića prate one prve. Englezi spominju samo svoje, i laprdaju laprdaju druge ne jebu.
Evo objasnjenje Robiju zasto ne pratim vise live.😄 Probao sam jedne godine ali je zanimljivije gledati live timing.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Vozi se od 1907.god, na otoku izmedu Irske i Engleske, djelom kroz grad, dijelom po cestama otoka, 4 kruga po 60,7 km, vele najopasnija utrka na svijetu, dosad je poginulo 269 vozaca....
 
Vrhunski rezultat,43 mjesto 🏍️🏍️(y)(y)
Kako sam rekao dan prije utrke , odvozio je 117 MPH plus , točnije 2 krug 117.422 MPH vrijeme kruga 19:16.752 min
SPEED TRAP
1. KRUG 18 MJESTO 166.027 MPH
2. KRUG 17 MJESTO 166.232 MPH
3. KRUG 14 MJESTO 166.894 MPH
4. KRUG 11 MJESTO 166.811 MPH - LISTA ISPOD

LORIS BRZINA 11.jpg1.jpg
 
Vrhunski rezultat,43 mjesto 🏍️🏍️(y)(y)
Kako sam rekao dan prije utrke , odvozio je 117 MPH plus , točnije 2 krug 117.422 MPH vrijeme kruga 19:16.752 min
SPEED TRAP
1. KRUG 18 MJESTO 166.027 MPH
2. KRUG 17 MJESTO 166.232 MPH
3. KRUG 14 MJESTO 166.894 MPH
4. KRUG 11 MJESTO 166.811 MPH - LISTA ISPOD

View attachment 782114
Neka je on u jednom komadu i sada moze pricat unucima da je negdi bija
A stvarno toliko mi je drago sta je netko od nasih opet otisao i sretno odvozio da je to za popizdit
Bas ti srce bude ka kuca