Isle of Man TT & other road races

Koliko je on meni nevjorovatan samo ovaj naslov kad je osta bez oca i dva dana posli pobijedi
 

Attachments

  • 1717601013151.png
    1717601013151.png
    997.1 KB · Views: 0
Koliko je on meni nevjorovatan samo ovaj naslov kad je osta bez oca i dva dana posli pobijedi
Pogledaj si Film Road, to je tamo iscenirano. Mislim čak da je na taj dan bio pogreb. Ili dan posle, tak nekaj. Nemoze to nitko normalen…
 
Novi raspored za četvrtak
(Trebao je biti Slobodan dan, ali evo dobro dojde)

Sutra je druga trka Supersport. Jel vozi naš Majcan?
 

Attachments

  • IMG_5260.jpeg
    IMG_5260.jpeg
    258.6 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: roberto
Crko mi Link gdje sam do sada pratio,
je li ima netko mozda? Moze na PN
 
Stari, to je bilo jučer.

Danas je bio Superstock, to je odnio Todd (njegova prva pobjeda), pa su bili prikoličari (to ne pratim, to nek si pogledaju tu naši koferaši) , a sad u 16:30 su morali voziti Supersport, a i naš Majcan…

Nigde nemogu naći prenos, znači moze biti da su otkazali… opet kiša?
 
  • Like
Reactions: cicogti
Conor Cummins se nakon, za njega razočaravajučih nastupa, povlači s TTa. Samo nisam skuzil, ako je to samo za sad ili zauvjek.
Pa Danas nije ni bio tolko loš, 7. mjesto na Superstock. Sa Superbike je morao odustati, kvar…

Rodjen je na Isle of Man, ima par podijuma, ali nikako da pobjedi. Slično ko Guy….

Tko ga nezna, Autor je jednog od najspektakularnijeg slijetanja u povjesti TTa, a da je prezivio….


upoznao sam ga pred par godina na jednom moto susretu u D, pravi dečko, uvjek nasmijan. Šteta
 

Attachments

  • IMG_0511.jpeg
    IMG_0511.jpeg
    381.4 KB · Views: 0
Vratit ce se on.
Ako nista samo da se vidi moze li. Dosta njih napravi pauzu.
Ok osim John Mcguinessa. Taj ce vozit dok god moze nogu prebacit preko motora…
 
  • Like
Reactions: e39
Nema natrag, Cumm je vec prije najavljivao odlazak, ako ode onda je to to.

Edit: za sad je samo 2024
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Shepa
A ko zna,mozda je imao kakvu situaciju da je pogleda onom gore u bradu pa je reka sam sebi to je to