Isle of Man TT & other road races

💪
 

Attachments

  • Screenshot_20240602_174024_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240602_174024_Samsung Internet.jpg
    990.6 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: prpa
Pa jebentisunce koja losa sreca za Dunlopa to nije normalno.
Sjebe ga mehanicar sa krivo stavljenim vizirom na kacigi. Prije toga vodio skoro pola minute pred Harrisonom.
Mislim da bi mehanicaru opalio kacigu u glavu kad bi dosa u box
 
Last edited:
  • Like
Reactions: diesel power
Gledal sam prijenos, i baš kad su stizali u boxeve , mislim, pa kak se usude u toj zurbi i stresu mjenjati vizire… znam da ima modela gdje to ide za manje od 2-3 Sekunde, ali isto znam, da kad blesava plastika zapne , moze da te zajebava i Pola sata…. I da opet iskoči, ako nije 100% . Imam debelo preko 10 kaciga, znam o čem pričam…

I mislim, Jebote, zakaj mu ne obriše jednostavno s nekom jebenom kemijom, ili zakaj nema zaljepljene folije ko kod F1, ili u konačnici zamjeni cijelu kacigu (ko kod nekih) .. a ne, jebu s tim vizirom…

I eto, vidim odma po izlasku iz Boxa, nekaj ne štima, prestizu ga klinci neki… Jebemti vizir…

Ajde da je Bio negdje iza, ili bez šanse. Ovako ispustio prvo mjesto, skoro sigurni 27. pobjedu, kojom bi postao največi, i to ne, kao što njegovi kritičari šupljeglavci govore, uvjek na Twinovima ili malim 600-ticama, ne, ovo je bila prestizna Superbike utrka, 6 Krugova


Mislim da više nikad neče menjati vizir u boxu, ovo im je škola, koja je nazalost jako puno koštala.


Go Mike, Go!
 
Gledal sam prijenos, i baš kad su stizali u boxeve , mislim, pa kak se usude u toj zurbi i stresu mjenjati vizire… znam da ima modela gdje to ide za manje od 2-3 Sekunde, ali isto znam, da kad blesava plastika zapne , moze da te zajebava i Pola sata…. I da opet iskoči, ako nije 100% . Imam debelo preko 10 kaciga, znam o čem pričam…

I mislim, Jebote, zakaj mu ne obriše jednostavno s nekom jebenom kemijom, ili zakaj nema zaljepljene folije ko kod F1, ili u konačnici zamjeni cijelu kacigu (ko kod nekih) .. a ne, jebu s tim vizirom…

I eto, vidim odma po izlasku iz Boxa, nekaj ne štima, prestizu ga klinci neki… Jebemti vizir…

Ajde da je Bio negdje iza, ili bez šanse. Ovako ispustio prvo mjesto, skoro sigurni 27. pobjedu, kojom bi postao največi, i to ne, kao što njegovi kritičari šupljeglavci govore, uvjek na Twinovima ili malim 600-ticama, ne, ovo je bila prestizna Superbike utrka, 6 Krugova


Mislim da više nikad neče menjati vizir u boxu, ovo im je škola, koja je nazalost jako puno koštala.


Go Mike, Go!
Odmah sam primjetio da mu nije zakačio vizir kako treba.
Vidio sam da se mehaničar vratio te sam vjerovao da ga je zakačio kako treba,ali onda su promjenili kadar i nakon toga ovo ..
 
Što se tiče Lorisa, misim da je vrijeme da pređemo na drugi korak, odnosno, prijavio se, pripremio, prošao kvalifikacije, završio utrku, ostvario odličan rezultat. Znači, može i zna. Još da riješi drugu utrku, vrati se doma, sredi dojmove i odmori se a onda je vrijeme da počnemo komentirati o novim izazovima/rezultatima jer još su bar četiri godine pred nama. :mrgreen:
Nemam pojma kako to kod njih funkcionira, posebno zato što nije s otoka, ali moj savjet bi bio da se krene od traženja mogućnosti ulaska u neki jači tim. Ove godine je bilo nešto novo, lokalno su svi pratili i pisali o tome pa zdravohrvatski očekujem da bi slijedeće moglo biti već malo teže.
 
  • Like
Reactions: frulex
Što se tiče Lorisa, misim da je vrijeme da pređemo na drugi korak, odnosno, prijavio se, pripremio, prošao kvalifikacije, završio utrku, ostvario odličan rezultat. Znači, može i zna. Još da riješi drugu utrku, vrati se doma, sredi dojmove i odmori se a onda je vrijeme da počnemo komentirati o novim izazovima/rezultatima jer još su bar četiri godine pred nama. :mrgreen:
Nemam pojma kako to kod njih funkcionira, posebno zato što nije s otoka, ali moj savjet bi bio da se krene od traženja mogućnosti ulaska u neki jači tim. Ove godine je bilo nešto novo, lokalno su svi pratili i pisali o tome pa zdravohrvatski očekujem da bi slijedeće moglo biti već malo teže.
Prvo kad mu se sve slegne nek vidi dal misli i dalje u tom smjeru ili se bacit na neki novi izazov ... ;)(y)
 
  • Like
Reactions: e39
Za nekog poput njega, sumnjam da trenutno postoji neki veći izazov a i aranžman je dogovoren na pet godina sudjelovanja. Kao najbolji newcomer vjerujem da je i u njihovim mjerilima uspješno odradio prvi nastup. Da sad ne duljim, pričao sam dosta s obojicom i kroz razgovor vidiš da se kod Emila dogodila trenutna inspiracija i izazov dok Loris ima sasvim drugi pristup i dugoročne planove. Zato sam i napisao da bi po meni bila najbolja opcija naći angažman u nekom timu, uzimajući u obzir koliko je ta priča kompleksna i vezana uz IRR ali da se dogodi, gotovo sam siguran da bi kroz koju godinu došao do top vozača.
 
juče otkazano radi kiše, danas ide dalje. trazim raspored
 
Nema Danas ništa , sve otkazano…. Kiša
 
Sorry, krivo sam skopčal, sad sam videl da sam propustil TWIN trku. Došao kući na konferenciju i čujem otkazano za Danas. Valjda su otkazali onda Supersport i prikoličare za danas….

A kaj se ovoga Gladijatora Dunlopa tiče, postao je največi svih vremena.

Vjerovao sam u njega, još od kad sam pogledao film ROAD, plakao s njim, kad je pobjedio na dan pogreba (ili tak nekak) od svog starog…
Izgubio je sve što je imao, ujka, oca, brata… i dalje glava dolje i pun gas…

Puno vas ga je otpisalo prije nekih par godina, da bio je u krizi, vrlo vjerojano i zbog brata. Došli su „neki novi klinci“ kao Hickman, Pa Harrison, i malo se zaboravilo na Michaela… (Budem potrazio taj post)

Evo ga, tu je. Da nije imao peh s vizirom, danas bi bilo 3/3

Ali nema veze, sad je doskočio i taj rekord, pa bude ostale trke odvozio bez pritiska, pa bude i to rasturio. Najbrzi je ove godine, u svim klasama.
 

Attachments

  • IMG_5252.jpeg
    IMG_5252.jpeg
    262.7 KB · Views: 0
  • IMG_5250.jpeg
    IMG_5250.jpeg
    282.8 KB · Views: 0
Last edited: