Izrada ključeva

Taxi said:
ajd molim te pitaj tog majstora, dali može napraviti ključ za Fazera 2006g. Nemam 'master' ključ, samo obični...

dopisivao se sa taxi-em u vezi tog problema pa da javim i vama riješenje da se nepatite kao ja:

Crni ljuč od fz6s 2005 god uspješno kopiran!

Radi se o klonu kripto ključa i cjena je 330 kn

web od bravarije http://www.kodirani-kljuc.com/

Firma: ASK
City Center One P -1,
Jankomir 33
Zagreb, Zapad
Tel:  +385 91 1607919 

znoj me obljevao dok sam potpunom strancu davao posljednji ključ svoje zvjerke i velikim suznim očima pitao čovjeka: jel se može što dogoditi sa ključem pri kopiranju, jer ako može da ne kopira jer mi je to zadnji...  čovjek me jedva uvjerio da će sve biti ok i da ga može bez problema kopirati i da mu ne treba crveni ključ za izradu klon ključa te da čak može napraviti ključ po bravi ali za to treba raskapati motor i isčitavati kod iz računala itd i to košta 2000 kn...

eto čisto da se ne patite kao ja googanjem i zvanjem moto servisera koji tvrde da treba crveni ključ inače moraju brikati računalo, mijenjati elektroniku ako se spali bri brikanju itd...
 
kyzo said:
Vjerovatno je do sad riješio problem  :mrgreen:

Pa ovo je pozitivan primjer, čovjek je imal problem i riješil ga je, nije kao većina ljudi da kad riješe problem da nestanu bez objašnjenja
Sad sam baš zval u firmu ASK jer moram riješit rezervni ključ za Mazdu (y)
 
kyzo said:
Vjerovatno je do sad riješio problem  :mrgreen:

nije, čuo sa se sa njim...

a i šta kaže Lovro, imao problem, riješio te podijelio sa drugima da se ne pate bezveze, upišu u tražilicu problem i odmah dobiju riješenje. pošto google nije imao odgovor na moj problem a sada ima...
 
Da malo obnovimo temu,ja sam izgubil od svoje zwijerke ključ ,imam još dva tj crveni i rezervni ,dali zna netko u blizini Vž di ima dobar majstor ,te kako ide procedura? naručil sam s ebay-a prazan ključ kojeg treba narezat te kodirat ..
 
zwerr said:
Da malo obnovimo temu,ja sam izgubil od svoje zwijerke ključ ,imam još dva tj crveni i rezervni ,dali zna netko u blizini Vž di ima dobar majstor ,te kako ide procedura? naručil sam s ebay-a prazan ključ kojeg treba narezat te kodirat ..
jesi uspio skodirati ključ ? ja imam jedan kljuc samo pa bi dal kodirati jos jednog rezervnog, bivsi vlasnik je izgubil rezervni i crveni ključ, dali se uopće može kodirati novi ključ bez crvenog ?
 
raspital sam se može se ,imaju u Braće Radić NIN više manje sve kodove tj čipove od 2005 g nadalje ,odnesel sam rezervni tam stavil ga je u neki skener i odma očital Čip te kod ,cijena je 350 kn  :021:
 
stara je tema naime trebam napravit kopiju ključa jer mi je jedan ključ pukao
radi se o hondi nc 700 x
jel ima gdje u splitu da mogu napravit kopiju ključa?
 
Čini mi se 400 ili 500 kn, kod ključ.
 
posto el cod ne radi jos, otisao u Pelea, napravio covik brzo, iskoristio stari kod i to je to. cijena je time nesto manje od navedenog. tako da sam miran sad. =)
 
  • Like
Reactions: JosipS