kafesaki by grga [kz750e '81.]

vladof said:
samo koju jesen ?  :mrgreen:
ma ovu jesen bude tak? Nek jedan Kafic rejser izađe kak bog zapovjeda. vec vise.. hehe  :mrgreen:
 
Ma grga pusti ti njih, bitno da ne ostane napol  (y)

Nekad se jednostavno ili nema vremena ili para ili volje, a to sve obavezno mora ic u paketu da bude kako treba  (y)

Steta bi bilo zafusat na kraju  :wink:

Strpljenja  8)
 
ja ga ne bi ni sastavio, svaki komad za sebe je skulptura. u dnevnoj sobi napravi niše s rasvjetom i sve to stavi u njih  8)
 
a masinu objesit iznad televizije, auspuhe na plug and play kroz prozor po potrebi cisto da ga malo cujes sa vremena na vrijeme  :LOL:
 
Ja ipak čekam dan kada cu ovo remek djelo vidjeti ujedinjeno,i bit zavidan grgi na tom osjećaju  (y)
 
angelo.ma said:
palit mašinu po potrebi (kad se žena uzkokodače)  :afro:

Ma zena, punica, susjedi..... pseto.... obliznji baustelci sa hilticama.... kad crkne radio, u biti zagurat cu cipelu u zvucnik  :LOL:
 
Grga, imal' šta novo? Stvarno bi bila šteta ne sklepati taj motor, nekoliko puta sam pročitao cijelu ovu temu i divio se detaljima, stvarno nevjerojatan trud i vrijeme su uloženi u sve ovo dosada viđeno! (y)
 
mora sve ponovo ispolirati jer mu je oksidiralo od stajanja...  :poke:
 
Postoji li kakvo rješenje da se to izbjegne tipa lakiranje?

sent from dainese htc dhd using taptalk2

 
DAINESE said:
Postoji li kakvo rješenje da se to izbjegne tipa lakiranje?

sent from dainese htc dhd using taptalk2
postoji i wedej isto, moze se pospricat.  :mrgreen:
 
    ...dobro ispolirani aluminij ne mjenja sjaj. Pobriše se prašina, i to je to. Grgin je tako ispoliran da se ni prašina ne hvata.
 
Citam ovu temu i ne vjerujem  :shock:
Toliko volje i pedantnosti

Lijepo molim autora da stavi tribine u svoju radionu.
Ja uzimam godisnju ulaznicu u prvome redu. Jeb'o nogomet i hokej, ovo je mrak! :mrgreen:
 
vidim tema oživjela, već sam se ponadao da ima nekih novina, otvorom a ono sve po starom :palacdolje:..ništa se ovdje ne radi :x
 
stari motori lijek za oči,ubojstvo za džep i živce :LOL:
uvjek ima još nešto, onda se raspizdiš,pa kad napraviš đir sve zaboraviš