kafesaki by grga [kz750e '81.]

a kako je krenio još ćemo se načekati  :mrgreen:
 
grafit said:
stari motori lijek za oči,ubojstvo za džep i živce :LOL:
uvjek ima još nešto, onda se raspizdiš,pa kad napraviš đir sve zaboraviš

lajk  (y)
 
da ne spama čovjeku temu,da li ima neki susret u HR za klasične motore (ne oldtajmere )nego makine 70" i 80" god i mlađe u klasičnom stilu.Vidim ima dosta ljudi koji imaju i vole ovakve motore.Neka admin premjesti temu negdje da ne pišemo ovdje
 
ako se dobro sjećam bilo je nekoliko oldschool susreta u Rogoznici, ne znam da li su održali tradiciju i nastavili s time :misli:
 
lepi posel,samo vidim poliranje kanala usisnih,ventila isto,opčenito ne vidim zašto se to radi uopče,zbog lijepog izgleda?

masu ljudi nema pojma da to zapravo škodi samo :cool:
 
jer znam dosta dečki kaj su se stvarno napolirali usisnih kanala,a nisu ni znali kaj rade zapravo,osim da lepo izgleda :mrgreen: po  meni da prođeš i 100tkom,je dosta da površina ostane hrapavija malo,da se bolje izmješa smjesa benge i zraka,a ispušni dakako nek budu glatki,da se ne stvara otpor na kanalima od gareži i slično.

želim ti puno dobre volje u nastavku radova,jer dobro radiš (y)
 
grga ubaci koju noviju sliku, čisto sam znatiželjan na šta sad liči u kompletu (ako je sastavljen), ako nije opet slikaj, da vidimo... zanimljivo mi pravo  :mrgreen:  (y)
 
bravo bravo bravo  (y) ti si kralj  .,.,imao sam ideju i ja napravit cafe-a ali posli ovga šta ti radiš  nemam hrabrosti  ni gedor uzet u ruku  :misli:  :wink:
 
Ajd Grga kreni nešto radit da i mene krene volja.... :misli:
 
Daj više odite do grge i pogledajte što je napravio. Možete mu i pomoć složit.  :mrgreen:
 
Jedna od rijetkih tema ako ne i jedina na svim forumima uopće koju sam pročitao i pregledao sve slike od početka do kraja i jako mi je žao što izgleda nećemo tako skoro (a možda i nikada) vidjeti finalni proizvod...
Šteta, velika šteta... :(