kafesaki by grga [kz750e '81.]

Moram ovo pratiti da vidim finalan proizvod, ali i ovo do sada je prava perverzija

svaka čast :naklon:
 
Savršeno!

Jedino ne znam kako će se volan uklapat na caffe racer viziju, onaj prvi, podesivi, mi je izgleda odlično.

U svakom slučaju, naklon do poda. ovoliko strpljenja, pedantnosti i posvećivanja pažnje detaljima se jako rijetko viđa.

Sve sam radiš?
 
BeLa-Vg said:
wahaha, ne vjerujem  :lolcry:

Nero said:
Jedino ne znam kako će se volan uklapat na caffe racer viziju, onaj prvi, podesivi, mi je izgleda odlično.
mislim da neće jako opterečivat ruke i da bude ok, sad jel preširok ili ne manje mi bitno. ima još dosta toga što nije u granicama CR filozofije, a to nikad i nije bila jedina vodilja :wink:

radim sam koliko mogu, tj. koliko imam alata.. za ostatak gnjavim frendove, rodbinu :mrgreen: nešto posude, daju da kod njih napravim što trebam, neki pripomogu i poslom i tako..to zna bit vremenska i kreativna zapreka, puno brže i lijepše bi to išlo da mi je u trenu pri ruci sve što trebam :undecided:
 
kako je krenula stvar ovo ce bit brutalana prerada, jedva cekam da ga vidim zavrsenog :)
 
kako je šteta što ljudi zaista ne čitaju šta piše, već samo površno prelete po slikama...  :?
 
    ...ponovit ću se: sam si sebi mjera, neusporedivo s bilo čime. Gledam i po stranim forumima, ali je tvoje ovdje prikazano za njih sve Daleka Planeta, OCC na Discoveryu naiva u odnosu na ovo. POGOTOVO zbog toga što radiš sam, i što ti je to tek razbibriga od tvoje stvarne okupacije (dovršenje studija). 
 
stvarna okupacija se malo promijenila, mag. prošle godine sad tražim zanimljiv poslić da si kupim prave igračke..al niko me ne želi kad dođem s ovak zmazanim rukama :mrgreen:
 
grgaSH said:
stvarna okupacija se malo promijenila, mag. prošle godine sad tražim zanimljiv poslić da si kupim prave igračke..al niko me ne želi kad dođem s ovak zmazanim rukama :mrgreen:
Zakelji par ovih sličica u CV, mislim da nećeš imati problema s pronalaskom posla  :naklon: Pogotovo ako je posao vezan barem malim dijelom uz ovo kaj si tu pokazao  (y)
 
Kompa, kapa do poda, ovo se stvarno rijetko viđa, kolko ljubavi, vremena i pažnje je uloženo u ovo ja nemrem vjerovat! :naklon: :naklon: :naklon:
 
nakon svog ovog truda... ne shvacam zasto se u nekim situacijama (di je zbilja moglo bez greske ic) izbjegla puno jeftinija i bolja plastifikacija, te se izabrao skuplji i osjetljiviji nacin... lakiranje...
 
rednyaW said:
nakon svog ovog truda... ne shvacam zasto se u nekim situacijama (di je zbilja moglo bez greske ic) izbjegla puno jeftinija i bolja plastifikacija, te se izabrao skuplji i osjetljiviji nacin... lakiranje...

kako kaže straš zbog boje..a kod onih dijelova koji su lakirani u mat crno, kakva je i sva plastifikacija, najviše zbog pripreme..nisam se usudio pokitane dijelove slat na plastificiranje, ne znam kolko je kit otporan na temperaturu, jest da ga nema puno po njima ali bilo bi ružno da se i to malo oljušti..moguće da sam i mogao, možda će ovo pročitat koji lakirer/plastifikator :mrgreen: pa će iskomentirat, i dalje me zanima...

u biti takvih dijelova i nema puno, prednji koš, nosač akumulatora i par sitnica.. pedale kočnice i mjenjača ću kasnije najvjerojatnije u mesing obuć, boja će se svakak izlizat a mislim da i plastifikacija nebi dugo potrajala od konstantkog habanja pod cipelom...
 
svaka čast. mene kao totalnog laika u ovakvim stvarima fasciniraju ljudi poput tebe. znaš znanje  (y)
jedva čekam sastavljanje  :evil:
 
:naklon:
I sam sam poliral hrpu stvari i znam kaj to znači, nakon jednog projekta poliranja nisu mi nokti rasli godinu dana :shock:
Bravo majstore, bravo  (y)
 
nakon četkanja ostatka oljuštene boje, oksidacije i raznih neprilika...
mar2.jpg




nakon još malo...  :mrgreen:
mar.jpg